Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kisállat temető fórum

Kisállat temető (beszélgetős fórum)


2009. jún. 15. 11:23
Sziasztok!Kisállat temető van az Illatos úton a menhelyen,de Tatán Deákné Arankát ha keresitek a 06209653094-es számon.Annyi a kérésem,hogy hivatkozzatok a cégkapura.
7. 454db8ee37 (válaszként erre: 6. - 5d9bf67a3c)
2009. márc. 29. 16:39

Sajnos nem tudok kisállattemetőt ajánlani, helyette én is az elhamvasztatást javasolnám. Akkor mindig veled maradhatna!

2006-ban meghalt imádott német juhász kutyánk(King of Jim Bim Benny) Bence 9 és fél évesen. Nem tudtam volna elásni. Elhamvasztattam, urnában mindig itthon van velem,őrzi a házat. Mécsese rendszeresen ég azóta is,ott ahol meghalt, kőből virágtartót állítottam.Az életünk része volt, megérdemli.Ha elköltözünk, jön velünk, mint mindig, amíg élt.

2009. márc. 23. 13:00
Sziasztok!Budapesten tudtok kisállattemetőt?Pesti oldahoz közelit?Köszi!
5. alyce (válaszként erre: 4. - Csigusz 79)
2008. okt. 16. 13:47
Sajnos igen, igazad van. De remélem azért az állatszerető emberekből több akad, mint az ellentétéből. Elhatároztam, ha az én kis kutyusom elpusztul, én elhamvasztattatom, és hazahozom. Hogy velem legyen. Sokan azt mondják, hogy ez is már túlzás, szerintem nem. Nyugaton már elég nagy divat, hogy az emberek a szeretteik, hozzátartozóik, állataik hamvait hazaviszik. Én abszolút nem idegenkedek ettől, sőt.
4. Csigusz 79 (válaszként erre: 1. - Alyce)
2008. okt. 5. 15:25
Nem hatná meg öket :(
2008. okt. 5. 15:17
sokszor egy állatban több szív van mint egy emberben./ Tisztelet a kivételnek!/ megérdemlik azok a kis állatok, hogy méltó sirhelyük legyen.
2008. máj. 16. 22:46
szerintem is tisztelet érte,hogy ennyire ragaszkodnak hozzájuk még igy elhalva is hiszen van akinek társa volt társhiányában az állat,és sokan helyettesitik is a magányukban.
2008. máj. 2. 17:18
Nemrég utamba akadt egy kisállat temető, furdalta az oldalam, bementem, és megnéztem. Hát ledöbbentem, hogy sok ember az állat sírját szebben megcsináltatja, mint amit egy rendes temetőben látni! Szerintem ez egy nagyon szép gesztus, és tisztelem ezeket az állatszerető embereket! Ezt kellene látnia a sok állatkínzónak...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook