Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kirándulóhelyek Fejér megyében fórum

Kirándulóhelyek Fejér megyében (beszélgetős fórum)


2011. jan. 17. 14:51

Tudnátok ajánlani nomád táborozáshoz helyszínt? Fejér és Veszprém megye jöhet számításba.

Ami szükséges: ivóvíz, lehetőleg ne legyen messze a lakott résztől, és jó lenne esetleg egy kisház, présház, ahová vihar esetén be tudnánk húzódni az ifisekkel.

2010. júl. 17. 15:14
Nadap szintezési ősjegy
19. timi1976 (válaszként erre: 12. - Orsi26.)
2010. júl. 17. 14:54
A dégi kastély és park tényleg gyönyörű, érdemes elmenni és megnézni. Kisgyerekkel is ajánlom.
18. annaluca (válaszként erre: 16. - Mézgapaula)
2010. márc. 20. 23:07
Fehrvárcsurgóra is gondoltam, de még nagyon nem szeretnék csak erdőbe menni, bár ott is van az elején valamiféle tisztás, úgy hallottam.
17. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Borbelya)
2010. márc. 20. 22:34
Bodajk, Csókakő
2010. márc. 20. 22:29

Jatszoter-ugyben nem vagyok annyira kompetens, de ugy remlik, van ilyesmi a Gaja-szurdoknak a fehervarcsurgoi viztarozo fele eso vegenel, mindenesetre a kornyezet nagyon kellemes. Ez egy keritessel elzart terulet, a kapu sztem nem mindig van nyitva, lehet, hogy letran kell bemaszni. A benti resze mar babakocsi-kompatibilis.

Akarhova is mentek, jo kirandulast kivanok, hasznaljatok ki a szep idot!:-)

15. annaluca (válaszként erre: 14. - Mézgapaula)
2010. márc. 20. 21:58

Köszi a tippeket. Alcsuton a hétvégén még hóvirág ünnep is lesz! Így ha a többiek benne vannak, lehet, hogy oda megyünk.

Bár a lányom játszótér függő, de a környéken csak találunk azt is!

14. mézgapaula (válaszként erre: 13. - Annaluca)
2010. márc. 20. 21:35

Szia!

Arboretum van Alcsuton es Martonvasaron is (elobbi mar biztosan nyitva), bar a belepok ugy emlekszem nem olcsok. Nekem ugyan nincs gyerekem, de mar egesz kicsi koromtol fogva nagyon szerettem Vargesztesre jarni, a varhoz elmeletileg babakocsit is fel lehet tolni, elotte a piknikezo tisztason lehet sutogetni.

2010. márc. 20. 21:18

Holnap szerettem volna vinni a családot Pákozdra, de csak április 1-én nyit az arborétum : ((

Valami más ötlet? 6 hós és 7 éves gyerkőccel, babakocsival megközelíthető kirándulóhelyet keresünk.

12. orsi26. (válaszként erre: 1. - Borbelya)
2009. aug. 20. 20:01
Itt Dégen van egy hatalmas nagy területű kastélypark,kastéllyal,tóval,kiskastéllyal és hatalmas nagy területen,alig lehet belátni,szóval van lehetőség piknikezni is és a baba is kiszaladgálhatja magát minden veszély nélkül!És nagyon szép!
2009. ápr. 8. 19:17
Egyébként nem tudom, ki hogy volt ezzel, nekem annak idején hatalmas élmény volt az állatkert (amíg meg nem értettem, hogy az állatok viszont szenvednek); de a mai gyerekek már annyi mindent tudnak a tévéből, könyvekből, hogy talán kevésbé lepődnek meg. De lehet, hogy csak az én lnyom ilyen.
2009. ápr. 8. 19:15
2 éves, ez 2 hónapja volt.
9. borbelya (válaszként erre: 7. - Drnéni)
2009. ápr. 8. 19:13
:)) Mennyi idő a kislányod? Mi is tervezzük az állatkertet, de nem tudom mikor menjünk, szóvval azzt mondod várjunk még?
2009. ápr. 8. 19:12
Veszprémbe helyett Veszprémben
7. drnéni (válaszként erre: 6. - Borbelya)
2009. ápr. 8. 19:11
Igen, Veszprémbe (Bp-re nem mertünk még, az hosszú lenne egy ébrenlétre, Liza nem alszik autóban). Mit ne mondjak, nem volt elájulva az állatoktól! Mi Nanával nagy lelkesen mutogattuk, hogy "Ooodanézz! Oroszlán!" stb., mire ő: "Aha." És ment tovább. Kizárólag az iszonytatóan büdös majomházban és a tengerimaéacoknál volt hajlandó elidőzni. Egyébként jól érezte magát.
6. borbelya (válaszként erre: 4. - Drnéni)
2009. ápr. 5. 21:05
Tényleg remek,a környékre mennénk valahova, ahova azárt babakocsival is lehet közlekedni. Voltatok valahol mostanában? Mentetek már állatkerbe?
2009. ápr. 5. 20:13
Gyönyörű a Burok-völgy (megközelíthető pl. Isztimér felől, nagyon vadon. Kisgyerekkel nem ajánlom.
2009. ápr. 5. 20:11
Tegnap a férjem a sárpentelei parkerdőbe vitte a kislányunkat, amíg én takarítottam. Akart keresni játszóteret (nem is tudom, hogy van-e), de a focipályán a kislányom lecövekelt, és egy órán keresztül lapátolt a homokozólapátjával. Aztán hazajöttek. Legalább közel van.
3. drnéni (válaszként erre: 2. - Borbelya)
2009. ápr. 5. 20:09
És nagyon király játszótér van, kicsiknek és nagyoknak is. Viszont kutyát nem lehet bevinni.
2009. ápr. 5. 20:08
Mi ma Pákozdon az arborétummban voltunk, mindenkinek ajánlom, nagyon szép hely. Kicsi nagy gyerekeknek külön játszótér.
2009. ápr. 5. 20:08
Olyan kiránduló, túrázó, piknikező lehetőségeket várok tőletek, ahova kisgyerekkel is lehet menni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook