Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajánlanátok wellness szállodát Fejér vagy Pest megyében, ami gyerekbarát és van bent is gyerekmedence is? fórum

Ajánlanátok wellness szállodát Fejér vagy Pest megyében, ami gyerekbarát és van bent is gyerekmedence is? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 2. 22:26
Velence Resort Spa szuper.3 évessel voltunk.Fedett gyerek medence.
10. 5819723512 (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2011. aug. 1. 21:21

Szerintem is szuper hely voltunk idén kétszer.

Akkor érdemes menni amikor a Tó Night ajánlatuk van - legalábbis júniusban minden 2. héten volt ez akciójuk.

2011. aug. 1. 21:21
Cegléd....
8. bnedora (válaszként erre: 5. - Bnedora)
2011. aug. 1. 21:18
Mint ahogyan Orsy írta, a másik: Termálkristály Hotel Aqualand
7. azure_ (válaszként erre: 4. - Erikpipi)
2011. aug. 1. 21:12
Alsópáhok is drága és le van lakva. Nincs arányban szerintem az ár a minőséggel, habár minden megvan ami a gyerekeknek kell. Belső gyerekmedence, kint rengeteg játszó, bent játszóház és nagyon jó a baba svédasztal. Tényleg odafigyelnek a lurkókra. Kapsz babakocsit ha kérsz, van babaőr ha kérsz és rengeteg babakonyha az épületen belül. Szóval valóban bababarát de én csalódtam a linóleumos folyosóban és a szoba egyszerűségében. Annak ellenére jó visszaemlékezni az ott töltött időre. :)
2011. aug. 1. 21:06
Velencén nagyon szuper a Velence Resort Spa, de drága.
5. bnedora (válaszként erre: 3. - Orsy27)
2011. aug. 1. 21:04
A Kék Dunát nem ajánlom, mert nincs fedett gyermekmedence, de viszont van egy másik wellness is, ami nemrég nyílt meg. Rá kell keresni!
2011. aug. 1. 21:03
Alsópáhok, kolping hotel,igaz, nem Pest-megye, de teljesen gyerekbarát.
2011. aug. 1. 20:58
Ráckevén van a Kék Duna Wellness, ill. a Termálkristály Hotel Aqualand. Cegléden van Best Western Aquarell Hotel. A Termál Hotel Liget pedig Érden van, és azt hiszem, ott is van benti medence.
2011. aug. 1. 20:55
Én ugyanebben a cipőben járok, de én még azt sem tudom konkrétan, hogy merre is mennénk:S
2011. aug. 1. 20:53
Segítsetek wellnes szállodát keresek fejér vagy pest megyében ami gyerekbarát és van bent is gyerekmedence!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook