Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kirándulás és vele járó problémák..... fórum

Kirándulás és vele járó problémák..... (beszélgetős fórum)

2008. júl. 22. 10:57

Sziasztok...az én kapcsolatom kb..3 hónapos...nálamnál fiatalabb sráccal aki még iskolás...én már dolgoztam ő még nem...ezzel nem is lenne baj,mer ez így minden jó..

van egy konkrét dolog ami kicsit aggaszt...kirándulás terveztünk a nyárra együt a haverokkal..nagyon örültem mert így még nem voltam kirándulni...ettöl függetlenül a szüleim iskirándulást szerveztek../szerették volna ha velük mennénk,de én már elmagyaráztam nekik,hogy márnem vagyok kislány..úgy érzem megértették.../

A párom ma meglepett egy sms-el,miszerint nem e megyünk mégis az anyuékkal mert,lehet neki akkor lesz a vizsgája meg ilyenek...én nemtudom mért akar valójába a vizsga aggasztja vagy valami más...én már szeretnék kiszakadni úgymond 25-évessen nem az anyukával apukával kirádulni.../eddig mindig az önálósággal voltak a gondok nálam/Most olyan érzések kavarodnak bennem,hogy inkább ne menjek kirándulni megint pedig itt lenne a lehetőség anyuékkal...?!vagy menjek el és akkkor megint olyanok leszünk mint a kisgyerek anyuékkal kirándulni háát én nemtudom.../ismerem a szüleimet,mostanába sok a vita hogy én nem úgy csinálom a dolgokat ahogy ők szeretnék,és én ettől félek előre/...de a másik dolog h.már 2 éve szeretnék kirándulni és mindig valami keresztül húzza a számításomat...már sok barátnőm kirándult és elmehettem volna velük,de én nem mentem mert itt a párom és vele akartam...akarok..../pedig azért melóztam,hogy elmehessek :(

velem van a hiba?!Mit csinálajak?írjatok?Köszönettel:Cica

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook