Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Human papilloma vírus okozta problémák kisgyerekeknél. Valaki találkozott már vele? fórum

Human papilloma vírus okozta problémák kisgyerekeknél. Valaki találkozott már vele? (beszélgetős fórum)


2015. jan. 8. 13:28
Mindenképp valami immunerősítőt javasolnék és c-vitamint esetleg celladamot.Talán a HPV Centrumban is tudnak valami okosat mondani.A fiamnak volt egy szemölcs az ujján én vérrehulló fecskefűvel kenegettem,fültisztító pálcikával,nem finomkodtam vele piszkáltam közben,hogy kijöjjön,talán le is ragasztottam fecskefüves vattával,már nem tudom mennyi idő kellett,de szépen kijött gyökerestül közben c-vitamint is adtam neki.Remélem tudtam valamit segíteni.
2009. szept. 12. 15:14
Kisfiamnak már elég rég óta van a csuklóján egy szemölcs. Egyidőben jött a futószemölcseivel, azok szerencsére már elmúltak, viszont ez nem, sőt még jött neki az ujjacskájára is, meg a fejére is, meg a popsijára is. Voltunk többször orvosnál, de mindig csak erős szagú ecsetelőt adtak rá. Aztán elvittem a Heim Pálba, ahol adtak egy másik ecsetelőt és mondták ha nem múlik el akkor ridokainos injekció és kikaparás.... Mondomnom sem kell nem múlt el, visszavittem a héten, egy másik doktor néni volt, és azt mondta hogy fagyasszuk most párszor és el fog múlni. Megkérdeztem hogy mégis mi ez mert senki nem mond semmit, és ő mondta hogy ez a humán papilloma virus. Utána néztem a neten de inkább csak a nemi betegségek kapcsán írnak róla. Kisgyerekkel kapcsolatban nem. Ezért szeretnék találni valakit aki tud nekem segíteni, megnyugtatni bármi.... mert most tegnap fagysztották jó sokáig, és most vérholyagos neki, elég csunya. Meg ahogy a neten olvastam egy egy daganat, és hát mint tudjuk a daganatból bármi lehet. És ő még picike, és mint aggodó anya most kicsit elszomorodtam. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook