Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kipróbálta már valaki a Dida nevű gyógyszert candidára? mik a tapasztalatok? fórum

Kipróbálta már valaki a Dida nevű gyógyszert candidára? mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. febr. 4. 10:10

nem találok semmiféle leírást róla!

?????

2008. febr. 3. 15:36

Sziasztok!

Röviden leírnátok nekem ennek a dida nevű "csodaszernek" a jellemzőit.

Pontosan mire ajánlják,mire jó?

12. Ildi0325 (válaszként erre: 11. - Pumukli77)
2008. febr. 3. 13:40

Köszi!

Az a helyzet, hogy anyukám kínlódik már évek óta ezzel a bajjal, kipróbált már pár szert a diéta mellett, de igazából nem segített semmi. Ezt ajánlom majd akkor neki.

2008. febr. 3. 13:10
Ugyanazokat eszem amit eddig,csak nem édességet ha nem muszáj.Nem iszom kólát,kávét,kapucsínót.Ez a kapszula még az édesség utáni vágyadat is leépíti.Mostmár nem is kívánom az édességet.Szerintem jó,nekem legalább is bevált.Csak nem minden szervezet egyforma,erre figyelni kell.Nekem elég a napi 1 kapszula,de lehet,hogy neked kellene a 2.Nem tudom,ezt ki kell tapasztalni.5400 ft-ba kerül és 60 db van egy dobozban.
2008. febr. 3. 13:06
Szia.Nem diétázom,csak kevesebb cukrot és koffeint veszek magamhoz.
9. Ildi0325 (válaszként erre: 7. - Pumukli77)
2008. febr. 3. 13:02

Szia!

A kapszula szedése mellett diétázol is?

2008. febr. 3. 13:01
Hi dundiszépség.Nem csak gyógyszert kell szedni,amit felírnak.Nekem is gyógyszer nélkül jött helyre,saját magam ol.dottam meg.Mindenki cak kisérletezik.De most nkapszula bevált.ekem a dida
2008. febr. 3. 12:58
Sziasztok.Én is nagyon sokat bajlódtam,de én már kipróbáltam a dida kapszulát(jelenleg is szedem).Nekem nagyon jó.Azóta hálistennek semmi bajom(le is kopogom).Ajánlom mindenki figyelmébe.A dobozra napi 2 kapszula van írva,de én csak napi 1et szedek be.Nekem bejött.Gyógyulást mindenkinek!:)
2008. febr. 2. 18:06
ilyen embereket sosem értek meg.. bizonyára egyikotok sem orvos, hogy házilag kezelje magát,menjetek el orvoshoz,aki biztosan jobban tudja hogy mivel kell kezelned magad!ne vásárolj meg minden hulyeséget.-ez csak az én véleményem..
2008. febr. 2. 17:59

Sziasztok!

Bocsi, hogy beleszólok, de egy db. bármilyen kenőccsel vagy gyógyszerrel nem lehet a Candida témát megoldani!

Én tudom: gyógyult candidás vagyok és van egy klubunk is, külön erre kihegyezve!

Nagyon sokat kellene erről informálódni, mielőtt bármibe belevágsz!

Akármi is lehet az a szer, csak átmenetileg segít, ez biztos!

Üdv: Zsu

2008. febr. 2. 17:53
köszi ha van vmi tényleg irj! kivi vagyok
2008. jan. 24. 17:37
na háj.voltam orvosnál és ez a bajom van sajnos.fiu vagyok felirtak canesten kenőcsöt ami enyhitete a tüneteim de nem mult el tőle(viszketés,kellemetlen érzés a herében,piros foltok).utánna visszamentem és azt mondták hogy kejem megint addig mig el nem mulik ha ujra előjön megint kenjem stb.szal mguntam.ma vettem meg a dida nevü gyógyszert.az első 30 napban 3x utánna 60 napig 2 tabletta kell szedni.majd mondom miujság.hali
2008. jan. 2. 19:10

sziasztok!

kiváncsi vagyok erre a gyógyszerre, szóval ha valaki próbálta akkor várom a hozzászólásait :)

2008. jan. 2. 19:08
Kipróbálta már valaki a Dida nevű gyógyszert candidára? mik a tapasztalatok?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook