Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Candidára a gyógyszer mellé Normafloret kaptam, de édesített vízben elkeverve kell meginni, én viszont nem ehetek cukrot. Mit tegyek? fórum

Candidára a gyógyszer mellé Normafloret kaptam, de édesített vízben elkeverve kell meginni, én viszont nem ehetek cukrot. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 9. 20:31

Nos nekem a Normaflore szuszpentió jól lett mint kiegészítő terápia candidára.

Elég sok negativ véleményt olvasok róla,de nekem szerencsére segített.

2015. febr. 28. 14:15
En se kevertem soha..egyenkent meg egy nap kalap ka.a a normaflore.Ez már nem is probiotikum.Sokkal jobbak vannak nala es olvsobban.Ezt a gyogyszeresz mondta.Nemtudtam miert megy a hasa a kisfiamnak amikor issza mert antibio melle vettem.Erre kozolte,h ez egy gyenge vmi aminek ertelme nincs.vettem normalis probiotikumot amitol vege is lett a hasmenesnek.
2015. febr. 25. 15:09
szia,a normaflort bármiben elkeverheted,tea/akár keserű teában/,sima víz,gyümölcslé...szénsavas italban nem célszerű!gyógyulást!
2015. febr. 25. 13:36
Köszönöm mindenkinek a választ.Tiszta vízben kevertem el és ittam meg az imént.Nincs rossz íze.
2015. febr. 25. 13:28
Ha nagyon ragaszkodsz az édesített vízhez v teahoz, akkor édeskével is ízesítheted.
2015. febr. 25. 13:24
A kis műanyag ampullás kiszerelésnek nincs semmilyen íze. Simán meg lehet inni, legalábbis én így csináltam.
2015. febr. 25. 13:17
Nálunk a gyerekek csak úgy itták meg, abból a kis műanyag üvegcséből. Nem mondták, hogy rossz lenne.
2015. febr. 25. 13:15
Köszi a válaszokat ! :-)
2015. febr. 25. 13:14
Lehet, csak nem lesz túl jó íze. ...
2015. febr. 25. 13:14
Persze, sima vízben.
2015. febr. 25. 13:12
Lehet.
2015. febr. 25. 13:12
A Normaflore tájékoztatóján azt írja hogy édesített vízben vagy teában elkeverve kell fogyasztani.De én a candida miatt nem használhatok cukrot akkor most mit tegyek? Lehet cukor nélkül is csak tiszta vízben elkeverve használni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook