Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kínos randi a Keletiben fórum

Kínos randi a Keletiben (beszélgetős fórum)


11. ina87
2016. febr. 11. 23:50
no comment
2015. nov. 23. 11:21
Mit csinált a fórumindító ?
9. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Bf1de13e8f)
2015. nov. 23. 10:23
XDDD de beteg :D
2015. nov. 23. 10:21
Legkozelebb mondjuk olyan pasit keress aki min. az Operaban dolgozik.
2015. nov. 21. 01:13
voltam olyan hülye egyszer, még 19 éves koromban, hogy felregisztráltam egy társkeresőre, és onnan lehalásztam valakit. képe nem volt kint, csak a testéről, ami elég jónak tűnt, és többek között ezért is mondtam igent a találkára. kedves volt, értelmes, lehetett vele beszélgetni, szóval elhívott egy kávézóba. én sem vagyok egy magas lány (167 centi), de ő szerintem alig súrolta a 160-at, pedig azt mondta, 180, a teste közel sem volt olyan álomszerű, és az arca is otromba volt, kissé szőrös is. végül leültem vele dumálni, bár végig feszengtem, és mikor kiment a mosdóba, eltűntem.
2015. nov. 20. 23:56

Nekem bikás randim volt. Dupla randi egy baráti pár hívott el.

A srác valami füles kucsmában jött az étterembe és bármire is tereltem volna a szót, a bikáknál kötött ki. Egyébként bikákat tartott. A végén már a bikák és tehenek párzásánál tartottunk, amit erősen gesztikulálva adott elő.

Aztán megkérdezte, nem szeretnék-e vele találkozni, esetleg a barátaink nélkül is.

Szabadkozva nemet mondtam.

2015. nov. 18. 19:16
2015. nov. 18. 19:00
Meg mindig jobb, mintha egy hentessel, kemenyseprovel randevuzott volna :D
3. juditka23 (válaszként erre: 1. - Bf1de13e8f)
2015. nov. 18. 13:58
szegeny fiu, azert valamilyen szinten lehet sajnalni van eleg baja szegenynek a masik meg, hogy lehet ezzel azt hitte, hogy bevagodik Nalad, hogy milyen okos stb mivel erröl tud szegenyke beszelni :-)
2. 3b097083af (válaszként erre: 1. - Bf1de13e8f)
2015. nov. 18. 13:56
Nincs. "szokasos menet"??
2015. nov. 18. 13:50

Biztos mindenkinek van már kínos randis története, legyen az Dzsingiszkánra, FAludy Györgyre hasonlító pasi, kínos csenddel fűszerezett sztori, vagy rosszabb.

Egy oszrálytársam bemutatta nema haverját, szimpatikusnak tűnt, bejelölt ismerősnek, randira hívott, féltem a dologtól, KEletibe hívott randizni. Srácról annyit kell tudni, sosem volt dolga nővel. Adatlapján is csak vonatokkal, egyéb járművekkel pózolt.A szokásos menetek után elmetünk a KEletibe, mint kiderült, a randi fó tárgya a vonat lesz, már akkor rájöttem, a srác a vonatokra izgul...amilyen lihegve, élvezetesen mesélt a vonatokról, én köpni nyelni nem tudtam. Kérdezgetett engem vonatokról, próbáltam úgy tenni, mintha érdekelne, már untam, Aaz járt az eszembe, hogyan oldjak kereket, végül azt mondtam, sietek,mert a bátyám már jön értem, mivel vidéki vagyok.

Van hasonló történeted?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook