Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vicces, kínos randi sztorik? fórum

Vicces, kínos randi sztorik? (beszélgetős fórum)


17. New(l) (válaszként erre: 15. - Libikóka)
2021. febr. 11. 13:05
Elnézést, a szifó egy halfajta. A többi megvan. :))
16. libikóka (válaszként erre: 14. - New(l))
2021. febr. 11. 12:55
Most már de:)))))
15. libikóka (válaszként erre: 13. - New(l))
2021. febr. 11. 12:54
A nagyra nőtt "szifó"-nál elvesztettem a fonalat:)) nem tudom összerakni a Bélát a halat meg az akváriumot:))))
14. New(l) (válaszként erre: 13. - New(l))
2021. febr. 11. 12:50
Az lemaradt, hogy a szifót is Bélának neveztük el. :))
13. New(l) (válaszként erre: 12. - Libikóka)
2021. febr. 11. 12:49

Ráadásul a barátnőm "elfelejtette" megemlíteni az úriember vezetéknevét, ezért a saját szájából hallottam, amikor bemutatkoztunk egymásnak. :) Volt egy kis hatásszünet, gondoltam, hátha tréfálkozik. Főleg, hogy akkoriban volt egy nagyra nőtt szifónk, ami annyira erőszakos volt, hogy el kellett különíteni a többi haltól. Bátyám szobájában volt rehabon egy külön akváriumban.

Ennek ellenére nem akarta megváltoztatni a nevét, és hiába van egy második keresztneve, maradt Béla. Respekt!

12. libikóka (válaszként erre: 11. - New(l))
2021. febr. 11. 12:38

Hát?!?!:))))Tényleg sajnálom azokat akiknek ilyen elszállt szüleik vannak .Legrosszabb kiskorban mert akkor nem válltoztathatsz,és az iskolában,,,,uhhh

Sajnálom akinek ezt dobta a gép:)) meg vicces is :))

11. New(l) (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2021. febr. 11. 12:21

Barátnőmnek volt egyszer egy Béla nevű hapija. Ez így önmagában nem is említésre méltó, de vajon mi volt a vezetékneve? Hát Végh...Komolyan nem akartam elhinni, hogy képesek voltak a szülei így kibabrálni vele.

Állítólag a faterja erőszakolta ki, mert őt is így hívták, és fölmerült némi bizalmi probléma (ki a valódi apa), szóval így kellett bizonyítania az anyjának, hogy tőle van. A hős fater persze pár év múlva lelépett, szóval nagyon megérte...

10. libikóka (válaszként erre: 9. - Lávli*)
2021. febr. 11. 11:14
:)))))))))))))))Szegények:))))
9. Lávli* (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2021. febr. 11. 11:09
Én ugyan így jártam egy Kálmánnal 😀😀😀
2021. febr. 11. 11:05

Látásból már ismertük egymást.Olyan kis helyeske volt, beleegyezetem a randiba.


Randi ,,bemutatkozás,,, a vezetéknevére már nem emlékszem , a keresztnév EDE ,,,,,,:)


Most már nem röhögnék rajta (és bocs az Edéktől)de akkor állandóan rámjött a vihogás,,,Meg is jegyezte milyen vidám lány vagyok:))))Na ez már túl sok volt,,,,kínos is hogy nem bírtam abbahagyni és végig erölködni kellett,,


Mivel sétáltunk ,a végén már inkább "rohantam"közben azt sem tudtam miről dumálunk:)Huuhhhh


Milyen a sors : nemsokkal utána 1 Egon nevűvel hozott össze a sors:)))

Akkor ezek kicsit furik voltak :))

2021. febr. 11. 10:43
Nem randi volt, vállalkozó kooromban ismerősök beajánlottak egY ügyfelet. Természetesen fogadtam. Én 175 cm vagyok, a srác maximum 135-140 cm lehetett, de termetétől függetlenül nagyon szórakoztató jópofa pasi volt, de azért elég kellemetlen volt mind a kettőnknek.
6. pteri (válaszként erre: 1. - Pinkan)
2021. febr. 1. 19:16
Nekem a legkínosabb az volt, amikor valaki randizni hívott, és én ott voltam, ő meg nem.
2021. jan. 30. 09:53
nekem is volt ilyen,katona volt,hát én bementem a boltba,láttam ott ácsorog.alacsonyabb volt,mint ahogy írta,nem is az volt a gond.fölmentünk a lakására,ittunk egy pohár bort,aztán többet akart,mondom nem örülnének a főnökei,ha megtudnák,hogy erőszakos.
2021. jan. 30. 09:31

Egyszer interneten ismerkedtem valakivel,akinek több mint fél év után beadtam a derekam,hogy naa egye fene,legyen 1randi...

Mekinél találkoztunk,a pasi részeg volt,illetve kaja rendelésnél is várta,hogy fizetek én akkor?,vagy majd ő?Végig azt fontoltam,hogy megmondom kimegyek telefonálni,de egyuttal le is lépek.Rémes volt🤭

2021. jan. 30. 09:19
Autóval mentem randira, közben elmentünk kocsikázni kicsit, majd eszembe jutott, hogy tankolnom kellene. Egy régi VW-vel jártam, nem a legjobb állapotú volt, de egy 20 éves srácnak tökéletes. Miután tankoltam, kanyarodtam ki a benzinkúttól, picit nagyobb gázzal indultam, mint szoktam és leszakadt a kipufogóm :( :D Nem volt kínos, mert viccesre vettem a figurát. Nagyon emlékszem rá, hogy még a Lada Samarából is kinevettek, amikor próbáltam a leszakadt kipufogót eltávolítani és betenni a csomagtartóba.
2021. jan. 29. 21:55

Nyilván nem az évszázad sztorija, de most eszembe jutott, és nekem még most is vicces, nem csak akkor volt az.

Arató diszkóba jártam, van annak van 33 éve.

Megismerkedtem egy sráccal, aki felajánlotta, hogy hazakísér. Mondom oké, de menjünk gyalog.

Az Arató asszem a Váci utca-Kossuth Lajos sarkán volt. Én meg a XV. ker. Zsókavár utcánál laktam.

Sosem láttam többet a kölköt.

2021. jan. 29. 21:27

Sziasztok!

Ha már így itt vagyok, gondoltam feldobok egy kellemesebb témát is, remélem meséltek. Nem ártana nekem sem egy kis nevetés, meg nekem is vannak érdekes randi történeteim.


Első:

16 éves voltam, amikor megismerkedtem egy fiúval. Nem egy iskolába jártunk de a baráti körünk ugyanaz volt, és hát fülig beleestem. Életem első randija, nagyon ki akartam maxolni, ezért talpig sminkben, és életemben először magassarkúban mentem a randira. Soha azelőtt nem volt rajtam még csak hasonló magasságú cipő sem, ezért előre borítékolható volt, hogy ebből baj lesz. Eljött értem, és megbeszéltük, hogy bemegyünk a városba meginni valamit. Nem volt messze, tőlünk úgy 3 utcányira volt csak a főtér, és kezdtem már megnyugodni, amikor a második utcában beleléptem egy nagyobb gödörbe, kifordult a bokám, és hát ijedtében ilyenkor az ember kapaszkodik amiben csak tud. Hát, az első ami a kezem ügyébe akadt az szerencsétlen srác nadrágja volt. A bokájáig rántottam, én meg akkorát estem, hogy a szomszéd utcában is hallani lehetett valószínűleg. A térdem a duplájára dagadt, szóval az estét a balesetin töltöttem. Mondanom sem kell, nem volt több randi. :)


Második:

Az egyetem első évében voltunk, amikor az egyik barátnőm minden áron erőltette ezt a vakrandi dolgot. Azt mondja izgi lesz, jó lesz. Én szkeptikus voltam, így azért előtte neten kértem a sráctól egy képet. Elámultam mert egy magas, szőke férfi volt a képen, látszott rajta hogy nem áll messze tőle a sport. A barátnőmnek természetesen nem mondtam el, hogy csaltunk picit, és végül eljött a randi napja. Halálosan izgultam, a legjobb formámat akartam hozni, mint ilyenkor mindenki. Aztán odaértem a kávézóhoz, ahova megbeszéltük a találkozót, és nem találtam. Úgy voltam vele, jól van, biztos csak késik. Vártam 10 percet, aztán 15-öt, amikor már úgy voltam vele, hogy jól van, felhívom. Épp venném elő a telefonomat, amikor rám köszön egy alacsony, pattanásos, nagyon nagyon vékony srác. Már majdnem megkérdeztem, hogy ő kicsoda, amikor közölte, hogy ő bizony az, akivel nekem találkoznom kellene. Köpni nyelni nem tudtam. Legfőképpen azért, mert hazudott a kinézetéről, és életemben először éltem át ilyet, hogy ez létezik. De úgy voltam vele, jól van, adok neki egy esélyt. Hát, 20 perc után már menekültem volna legszívesebben. Ha azt mondom, többet siránkozott mint egy nyugdíjas öreg néni, akkor lehet keveset mondok. Elmesélte, hogy milyen rossz élete van, mert fiatalabbnak néz ki a koránál, így a lányok nem állnak szóba vele, ezért kamuznia kell a kinézetéről, hogy legalább esélyt kapjon. (Nem mintha a randin nem derülne ki, de mindegy!) A végére már picit sajnáltam, de aztán amikor elkezdett az anyukájáról beszélni, meg arról, hogyha össze is jönne neki valaki, akkor annak el kellene fogadnia hogy ő örökre az anyukájával szeretne élni, na ott tényleg úgy éreztem, hogy lépnem kell. Megcsörgettem a barátnőmet, ő pedig kimentett. Természetesen ebből sem lett több randi, bár utána még rám írt, hogy ő nagyon jól érezte magát velem.


Ti jöttök, várom a kacagtató sztorikat! :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook