Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Írnátok nekem vicces/kínos szorikat randikkal kapcsolatban? fórum

Írnátok nekem vicces/kínos szorikat randikkal kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2015. júl. 7. 04:06
Az egyik első randinkon kimentünk a F1 pálya környékére sétálni. Én biciklivel voltam, ő gyalog. Nyár volt, de egyetlen pocsolya azért volt a teljes pusztaságban. Naná, hogy beleestem!! :-D Ennek már 15 éve, azóta is együtt. :-)
4. Havasi daravirág (válaszként erre: 3. - 7327a730ab)
2015. júl. 6. 23:02
Ez nagyon aranyos történet, és tök jó, hogy még sikerült is a randi. :)
2015. júl. 6. 07:37

Mikor először randiztam a párommal. Beültünk egy kávézóba és rendeltünk forró csokit. Én nem bírtam mást csinálni csak mosolyogni annyira zavarban voltam. Aztán mikor inni kellett volna a forró csokit én nem mertem mert nem akartam tiszta csokis lenni. Aztán szép finoman belekortyóltam de annyira forró volt hogy majdnemhogy kiköptem az egészet,de erőt vettem magamon és lenyeltem. Aztán annyira elvoltam ezzel foglalva hogy nem tünt fel hogy bajszom van a csokitól csak mikor elmentem a mosdóba. Elég kellemetlenül éreztem magamat. Aztán egy pár óra múlva elmentünk a mekibe de nem ott ettünk hanem leültünk egy padra a Városligetben. A párom a táskájába tette a hambikat. Szóval ültünk a padon és már fel voltunk oldódva én pedig közelebb akartam hozzá ülni mire levertem a táskáját és kiesett belőle az egyik hambi. Hát elég égő volt főleg hogy neki kiszaladt a száján hogy ez direkt volt :D én meg elkezdtem mentegetőzni hogy véletlen volt és felakartam venni. Már hajoltam le erre elkezdi: Azt fel ne vedd :D

Aztán elmentünk az állatkertbe. Bementünk valahová és láttam egy férfit de az annyira egyhelyben állt mozdulatlanul hogy azt hittem szobor aztán mikor megmozdult én annyira megijedtem hogy ugrottam egyet és sikítottam is mellé. Aztán észrevettem hogy ráugrottam a lábára. :D ezek elég kínosak voltak. Azóta is tart a kapcsolat :D

2015. júl. 5. 23:32
*sztorikat
2015. júl. 5. 23:31

Melyik volt életed legcikisebb randija? Miért? Lett folytatás?


Nem rég olvastam egy történetet, hogy egy nő megismerkedett a neten egy pasival, találkoztak és elkezdtek sétálni. Már több órája, a nőnek fájt a lába egy idő után és szeretett volna valahova beülni inni valamit és leülni, valamint kimenni mosdóba. A pasas azt mondta neki, hogy pisiljen a bokorba, majd nem néz oda.


Persze nem lett folytatás. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook