Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek volt már endometrózisa? Milyen tünete volt? Milyen vizsgálatnál derül ki? fórum

Kinek volt már endometrózisa? Milyen tünete volt? Milyen vizsgálatnál derül ki? (beszélgetős fórum)


2014. szept. 17. 15:44
Nektek endó műtét után meddig fájt a hasatok belül? Meddig nyilalgatott? Mikor múlt el minden rossz érzés fájdalom? Mennyi idő kellett ezekhez nektek?
2014. júl. 8. 23:34
Köszi a vàlaszt. Nekem màsfél éve fàj a hasam erősen. Sok dokinàl voltam nem talàltak semmit. Kb azóta próbàlkozunk babàval is sikertelenül. Erre gyanakszom hogy ez a bajom. Kerestem egy új dokit elvileg csinàl laparoszkópiàt is. Sokszor úgy fàj hogy hànyingerem van tőle. A mensiről ne is beszéljünk iszonyatos akkor nekem is kisufàrzik a végbélbe is. Remélem ez az orvos lelkiismeretes lesz màr és kuderiti mi van mert a többi 4 csak a pénzt vitte. Nagyon félek hogy nagy lesz a baj és nem lehet majd gyerekem.
2014. júl. 8. 14:32

volt

ciklus közben, és menszi alatt erős alhasi fájdalom, végbélbe sugárzó fájdalom, meddőség

laparoszkópos vizsgálattal csak

nem minden esetben látszik uh-n, nekem sem látszódott

műtéttel kezelték

5 hónap múlva nem spontán teherbe estem

2014. júl. 8. 13:23
2014. júl. 8. 12:09

Sziasztok!

Légyszi írjanak azok akinek volt Endometrózisuk.

Milyen tüneteket éreztetek?

Milyen vizsgálattal lehet kideríteni?

Hüvelyi UH-n látszik?

Mivel kezelték azokat akiknek volt?

Utána milyen gyorsan jött össze a baba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook