Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kikészít az anyám! :( fórum

Kikészít az anyám! :( (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
279. kytty9 (válaszként erre: 275. - Csikil4ny)
2017. okt. 25. 17:20
Én azt gondolom képtelen lennék megütni az anyámat vagy bántani.. pár éve is mikor kaptam azt a nagy pofont ököllel, amitől be is dagadt és kékült a szemem.. abban a pillanatban sem éreztem, hogy visszaadnám.. száradna le a kezem, ha bántanám az anyámat.. de persze azt sem tűröm, hogy Ő bántson.. többet nem, még egyszer kezet emelne rám, akkor az végét jelentené a kapcsolatunknak .. tutira..
278. kytty9 (válaszként erre: 274. - 10cc61fb5a)
2017. okt. 25. 17:16
Igen és el is kezdtem pár napja.. nagyon jó a könyv.. :)
277. kytty9 (válaszként erre: 272. - Csikil4ny)
2017. okt. 25. 17:15
Jesszus.. :O
276. kytty9 (válaszként erre: 271. - Ilián)
2017. okt. 25. 17:13
Köszönöm.. aranyos vagy..
275. csikil4ny (válaszként erre: 273. - 10cc61fb5a)
2017. okt. 25. 17:12

Nemrég meg egyetemi tanár támadt az anyjára, szintén ugyanebből az okból kifolyólag. Szóval én nem bagatellizálnám el a jelenséget. S ezek csak egy kisváros történései a közelmúltból.


Én amikor beszélni kezdtem az esetemről meglepően sokan jöttek oda hozzám, hogy velük is így bánnak a szüleik és mindegyikük küzd belül, mert ugye megtanultuk, hogy "apádat és anyádat tiszteld". Kemény dolog amikor a lelkiismeret és bűntudat küzd a józan ésszel. Meg kell tanulni, hogy az önvédelem nem egyenlő a cserbenhagyással.

274. 10cc61fb5a (válaszként erre: 269. - Kytty9)
2017. okt. 25. 17:07
Nem tudom ajánlotta a már valaki, de olvasd el a Mérgező szülők című könyvet. Sok mindenre fény derülne a kapcsolatotokról.
273. 10cc61fb5a (válaszként erre: 272. - Csikil4ny)
2017. okt. 25. 17:06
Biztató 😂😂😂😂
272. csikil4ny (válaszként erre: 252. - 61a61656b0)
2017. okt. 25. 16:58
Bármiféle bántalmazó kapcsolatban az áldozatnak áldozatként kell viselkednie, mert egyik a másik nélkül nem működik. Hiába várjuk el egy sok éven keresztül behodoló személytől, hogy egyik-percről a másikra másképp viselkedjen, egyszerűen nem megy. Ez nagyon sok munkával megy, de állítom, hogy nem mindenkinek sikerül. Egy ismerősöm fia Hollandiáig menekült az anyja elől, onnan is hazarendelte a szerető anyuci, a vége az lett, hogy 236 késszúrással végzett az anyjával...
271. Ilián (válaszként erre: 267. - Kytty9)
2017. okt. 25. 16:47
Hagyd.....igazából aki nem látott közelről bántalmazott embert az sajnos nem érti. Sajnos amit anyukád csinál(t) veled az is a bántalmazás egy formája,mégha lelki és nem testi bantalmazásról szól is ez a dolog. Én értelek téged és tudom azt is , hogy egy bántalmazott hiába tudja a józan eszével, hogy mi lenne a helyes , azt nem képes megtenni, akkor sem ha ezren írjak ugyanazt.Szerintem anyukád eléggé nárcisztikus és te egyedül ezt a problémát nem tudod megoldani.Ha anyukádat nem is lehet meggyógyítani , mert hallani sem akar bármilyen terapiaról, akkor legalább te menj egy olyan szakemberhez aki abban tud segíteni, hogy tudjál úgy boldogan élni, hogy elfogadod, hogy ez nem rajtad múlt ,nem te tehetsz róla , hogy beteg.Ha engedi és tudsz segíteni neki, akkor sztem ez lenne az első lépés, hiszen ezek a dolgai egyértelmű segelykialtasok.A figyelem kizsarolasa pl.Ha nem megy ,akkor pedig csak azzal törődj, ho gy te tovább tudj valahogy lépni. Sok sikert kívánok Neked!!!!
270. 8a65af67ce (válaszként erre: 269. - Kytty9)
2017. okt. 25. 16:19
OK. Döntsd el, hogy mit szeretnél! Fellélegezni végre, vagy játszmázni tovább? Mert azt nem hiszem, hogy ennyi év konfliktus után hirtelen jóban lesztek.
269. kytty9 (válaszként erre: 268. - 8a65af67ce)
2017. okt. 25. 15:52
Nem sajnáltatni akartam magam, csupán azért írtam le sok mindent, hogy átlássátok a dolgot.. és így tudjatok véleményt alkotni..
268. 8a65af67ce (válaszként erre: 264. - Kytty9)
2017. okt. 25. 15:50
Én nem adtam igazat anyukádnak, én nem tárgyalnék vele, ha csak fröcsögne rám. Te vagy az, aki nem bírsz leválni, nem hagyod a francba. Önálló felnőtt vagy, nem élsz vele, örülj neki! Ha ennyire az agyadra megy, zárd ki az életedből, ne sajnáltasd magad!
267. kytty9
2017. okt. 25. 15:47

Uram Jézus, hova lettek a normális emberek, akikkel lehet beszélgetni is és nem csak támadják és hülyeségekkel vádolják az embert..?

melyikek ezek a fórumok, amik szerinted én vagyok még? csak, mert szívesen beszélgetnék - szerinted - saját magammal.. :D (igazából, hasonló gondokkal küzdővel :/)

266. kytty9 (válaszként erre: 263. - Massalhangzo)
2017. okt. 25. 15:44
Jézus, Te nagyon beteg vagy? ennyire unatkozol? egyedül élsz? gyereked van? Mrs. Columbo..
265. kytty9 (válaszként erre: 262. - Massalhangzo)
2017. okt. 25. 15:41
3-4 fórum.. melyik vagyok még én megmutatod?? :D
264. kytty9
2017. okt. 25. 15:40

Ha anyum szerintetek tényleg annyira jó és neki van igaza, akkor miért menekül tőle mindenki? miért fél tőle mindenki? a párja, az anyja, én? miért nincs az elmúlt évben egy barátnője sem? miért nem beszél vele a testvére 3 éve? lehet tényleg igaza van anyumnak és mindenki más szemét és mindenki másban van a hiba és őt mindenki szándékosan bántja és összeesküdtek ellene..?


és lehet tényleg azt kéne tennem, amit anyum szeretne..? hazamennem és bocsánatot kérnem, hogy lehordott mindennek engem és a páromat is.. sőt, haza is kellene költöznöm, ahogy anyum szeretné és ott élnem velük.. a 10 éves kapcsolatomat pedig feldobni.. és vidéken elmenni napi 10 órában, minimálbérért gürizni.. és anyum keresne nekem egy olyan pasit, amilyet ő elképzelt és ott laknánk a szomszédban.. és szülnék 3 gyereket és anyum megszervezné az esküvőmet és a gyereket anyum nevelné, mert Ő menne gyesre már mondta ezt is.. én meg dolgozhatnék még Ő unokázik.. és akkor minden rendben lenne és életem végéig élhetném anyám életét.. ezt kellene tennem?

263. massalhangzo (válaszként erre: 260. - 8a65af67ce)
2017. okt. 25. 15:35
lehet, hogy mar az anyja nem akar beszelni vele, mert ezzel a szoveggel farasztja ot is, es mindenkit a kornyezeteben, azert nyitja errol egyre a forumokat :D hogy legyen kinek mondani mindennap
262. massalhangzo (válaszként erre: 259. - Kytty9)
2017. okt. 25. 15:33

amikor valaki a 3-4. forumot nyitja az anyjarol, allitolag parkapcsolatban es 32 evesen, akkor azert felmerul a gyanu, hogy neked kene surgosen pszichologus, pszichiater, vagy egy pasi es egy hobbi :D


nem beszelgetsz senkivel, csak nyomod, hogy anyad megnyomoritott, testileg-lelkileg bantalmaz, pszichiatrian a helye, es te vagy a nagy onfelaldozo, mert nem hagyod megse magara, mert akkor ongyilkot kovetne el. olyat se lattam meg, hogy valakinek ez a fetise :D

261. Böce (válaszként erre: 260. - 8a65af67ce)
2017. okt. 25. 15:23
Az kell neki, hogy pátyolgassák, sajnálgassák. Aki kritizálja egy kicsit, azt eltanácsolja innen.
2017. okt. 25. 15:05
Szerintem nem vagy teljesen őszinte. Azt állítod, hogy rettegsz anyádtól, azért nem szakítod meg vele a kapcsolatot. Ha ez igaz, akkor sokkal durvább dolgok történtek köztetek, amikről nekünk nem írtál. De aki ilyen szinten retteg, az inkább menekülni próbál, mintsem helyrehozni a kapcsolatát az állítólag ön- és közveszélyes anyjával. Aki retteg, az nem hívogatja az anyját, és nem pletyózik vele egy-egy órahosszat, amíg össze nem vesznek. Szóval anyukád nem olyan, mint amilyennek leírod. Vagy jobb, és ezért akarod tartani vele a kapcsolatot. Vagy sokkal rosszabb, és tényleg nagyon tartasz tőle. Szerintem néhányan ezért nem értik a hozzáállásodat.
259. kytty9 (válaszként erre: 258. - Massalhangzo)
2017. okt. 25. 14:44
Köszi elfogadom, hogy ez a véleményed, de nem értek vele egyet.. és megtennéd, hogy többet nem írsz ide.. eddig olyan jókat elbeszélgettünk a többiekkel.. köszönöm
258. massalhangzo (válaszként erre: 256. - Kytty9)
2017. okt. 25. 14:40

hat ha igy erzed, akkor tuti a te keszulekedben van a hiba :D


mit csinalnal akkor, ha anyukad a szomszedban lakna, es folyton a nyakadra jarna? ehhez merten konnyeden tudnod kell kezelni egy telefonhivast es 150 km-nyi tavolsagot


de folytathatod azt is, amit itt ki tudja, hanyadik neveden teszed, hogy szidod anyukadat, pszichologusert kialtasz es hibaztatod, amiert neked olyan nehez sorsod van 32 eve. ha szar embernek tartod magad, akkor igazad van. ha nem tartod annak magad, akkor megiscsak felnevelt egyedul, es jo eletet elsz, nem?


nem ertem, hogy ez miert olyan kozponti problema az eletedben, mikor mar reg elkoltoztel otthonrol, es allitolag van parod, gyerekek, csalad, eleted, gondolom, munkad is. gyakran furcsallom, masok mikre nem tudnak fecserelni idot, energiat, ahelyett, hogy valami szamukra ertelmes dologba tennek mindezt az erofeszitest

257. 8a65af67ce (válaszként erre: 253. - Kytty9)
2017. okt. 25. 13:37
Nem tűnik félelmetesnek, én nem ijednék meg tőle. :p Ha apádról lenne szó, megérteném.
256. kytty9 (válaszként erre: 255. - Massalhangzo)
2017. okt. 25. 13:29
Te nem az anyám vagy véletlen?? Esküszöm, mintha őt olvasnám.. :) :D
255. massalhangzo (válaszként erre: 249. - 10cc61fb5a)
2017. okt. 25. 13:21

en ugy velem, ha valoban olyan lenne az anyja, mint amilyennek leirta, mar reges reg nem tartanak a kapcsolatot


sok szulo van, aki mindig jobban tudja a gyerekenel, mi lenne neki a jo, akkor is, ha mar felnott, ez nem valaki extra helyzet


a forumindito hozzaszolasaibol azt latom, hogy egyaltalan nem az erdekli, mikent oldjon meg egy helyzetet, ami ot idegesiti, mert mar reg megoldotta volna, egyaltalan nem nagy kunszt. hanem hogy elvezi ezt a dolgot. van ez igy sokaknal, sokszor, hogy belekapaszkodnak egy problemas szituba, es felfujjak a vegtelensegig, dramaznak, szenvednek rajta. majd ha jon valami fontosabb dolog az eletebe, ami lefoglalja az energiait, gondolatait, egy csapasra elintezi anyucit :D

254. kytty9
2017. okt. 25. 13:08
mindegy nem mentegetőzni akarok és nem is támadni az anyám, mert én sem vagyok tökéletes tudom.. de szerintem anyum sem az.. pedig Ő sajnos azt hiszi, bárkivel szemben.. velem, a párjával a saját anyjával.. és ez baj.. nincs tökéletes ember..
253. kytty9 (válaszként erre: 252. - 61a61656b0)
2017. okt. 25. 13:06
Hidd el tizenévesen is volt, hogy kinyitottam és akkor jött a terror és a pofon..
252. 61a61656b0 (válaszként erre: 249. - 10cc61fb5a)
2017. okt. 25. 13:02

Nézd, ha 30 éven keresztül nem állt a sarkára,mindig engedett az anyjának,akkor a szerencsétlen anyja miért is egyedül hibás?

Minthogy tizevesen akár kinyitotta volna a száját,hogy anya,rosszul esik ahogy velem bánsz,lehetnél picit kedvesebb is...

Nem véletlenül viselkedik így az anyja,senki nem állította le időben,nem tud másként viselkedni mert úgy tűnhet neki, hogy ez így jó, hisz senki nem áll ellen,pattannak első szóra.

Valakinek engedni kell.Nem varhatunk mástól olyan viselkedest amire jelenleg képtelen,és egyébként is először a fóruminditonak kell rendezni a fejében a dolgokat,az anyjával való kapcsolat javulása csakis ezután lehetséges

251. kytty9 (válaszként erre: 247. - Massalhangzo)
2017. okt. 25. 12:50
Lehet Neked kéne anyum gyerekének lenned.. jól kijönnétek.. :) nem bántásból.. csak úgy beszélsz és úgy is ugrálnál neki (mint én is eddig).. :)
250. kytty9 (válaszként erre: 248. - 10cc61fb5a)
2017. okt. 25. 12:46
Valóban ezt érzem, hogy csak akkor szeret, ha megfelelek.. de ez milyen szeret?! önző szeretet?! :/
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook