Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kikapcsol a szex? fórum

Kikapcsol a szex? (beszélgetős fórum)


55. Botsa
2011. febr. 22. 09:01
Sziasztok. Nekem is hasonló gondom van, mint Szürkekisegérnek. Bár még csak 20 vagyok, 3 komolynak mondható kapcsolatom volt, egy 2,5 éves, egy 1 éves, és egy 1,5 éves. Ez nem régen ért véget. De a lényeg, hogy nekem is csak 1-2szer volt orgazmusom az első párommal. Azóta nem... Pedig, megvolt a hétvégére elvonulunk dolog, a masszázs, új pózok, új helyek... Talán ez tette tönkre a mostani kapcsolatomat is, hogy én sokszor már nem is akarom, mert félek attól hogy megint nem lesz jó a számomra... Mondjuk én meglehetősen önbizalomhiányos vagyok, és küzdök a depresszióval is... Nekem is tudnátok valami tanácsot adni? Nekem érdemes lenne egy szexuálterapeuta megkeresése? Járt már valaki egy ilyen dokinál?
54. szurkekiseger (válaszként erre: 52. - F758a7200f)
2011. febr. 22. 09:01

akkor korábban kelek hogy meló előtt meglepjem. persze akkor kevés az esély előjátékra mert akkor ő már készenlétben lesz; ) Zenivel egyetértek de én őszintén elmondtam az okát annak hogy nekem miért nem megy

egy férfinek adtam oda teljesen magam amikor nyögdécselni kezdtem befogta a számat. nem tudom elengedni magam de őt nagyon is boldoggá tudom tenni és akarom is

53. 23a2bf5860 (válaszként erre: 50. - F758a7200f)
2011. febr. 22. 08:57

ez így van,a nők nem kapják meg amit akarnak ,vagy nem is azt ,amit akarnak,hanem ami "jó nekik" és valóban ezzel büntetnek.


mert ez tényleg büntetés,megvonni egy olyan dolgot,ami mind a kettőnek jó lehetne..

52. f758a7200f (válaszként erre: 36. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 08:54
A férfiaknál legnagyobb a tesztoszteron koncentrációja pont korán reggel, ezért este ők kevésbé kívánják. Kora reggel viszont úgy is nevezik, hogy a "kakas reggelije" szóval ha az a baja, hogy este nem akar, akkor ő abba a nagy csoportba tartozik, akik reggel éberebbek lennének...
51. szurkekiseger (válaszként erre: 48. - 23a2bf5860)
2011. febr. 22. 08:52
eddig én is ezt tapasztalom, nehezn adja ki magát. De 3 év alatt egész sokat igyekeztem, hogy elnyerjem bizalmát. Mégis itt van ez a vakfolt számomra amiről el is árult valamicskét de titok maradt sokminden..
50. f758a7200f (válaszként erre: 34. - 23a2bf5860)
2011. febr. 22. 08:52

Fejfájásra egyébként jó gyógyír is, szóval nemhogy erre hivatkozva elutasítani kellene, hanem inkább így:


apuci, fáj a fejem, kikezelnéd?:DDDDD


De én azt hiszem, hogy egy nő akkor hivatkozik fejfájásra inkább, ha általában nem azt kapja amit szeretett volna, és ezzel "büntet"

49. zani (válaszként erre: 42. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 08:51
nem tudom, persze én is azt vallom h mindent meg kell beszélni, na de egy pasinak azt mondani h kevés amit az ágyban nyújt és nincs orgazmusod??? hát szerintem végleg el lehet nyomni benne minden vágyat, mert egyrészt ezek a szavak a férfiasságának nem tesznek jót, másrészt a következő alkalommal tuti h csak arra fog gondolni h vajon elég jó-e, és mint tudjuk a megfelelési kényszer nem tesz jót a potenciának. ezért azt gondolom inkább tettekkel kell bizonyítani neki és magadnak is az ellenkezőjét, h jók vagytok együtt és jó dolog a szex.
48. 23a2bf5860 (válaszként erre: 42. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 08:50

a jó szexhez kettő darab ember kell,nem lehet ráhárítani a volt barátnőkre semmit a világon.


én nem tudom,de szerintem ez a Te pasid se nagyon bízik önmagában,lehet volt kudarcélménye,amit nem tud magában helyrerakni,ez visszaveti a férfiakat.


nagyon kevés férfi meri bevallania valódi érzéseit,félelmeit.

meg kell nyílni a másik felé teljes mértékben,elfogadni egymást és főleg bízni,teljes odaadás csak akkor van,ha a feltétel nélküli bizalom meg van.


mindent meg lehet változtatni,csak akarni kell,de az,hogy Te akarod az kevés,ehhez Ő is kell.


beszélni kell róla,de kétlem,hogy kiadná magát neked.

47. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 45. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 08:49
Sok sikert!!
46. szurkekiseger (válaszként erre: 44. - Zani)
2011. febr. 22. 08:49
persze, hogy nem. nem voltál bántó. Bedobom magam, én előző partnereimtől sem tapasztaltam ilyet. Volt olyan párom aki egyáltalán nem volt belém szerelmes, de a szexre mindig kapható volt. A szex mondjuk egyoldalú volt én elégítettem ki mindig orálisan.. és sosem viszonozta. na ez az amilyen téren a mostani párom azért LÉNYEGESEN más. Csak nehezen kapható.
2011. febr. 22. 08:45
:) köszönöm , ha nem bánjátok visszanéznék megosztani a tapasztalatokat. Nincs igazán környezetemben olyan nőismerősöm akivel meg lehetne ezt beszélni.
44. zani (válaszként erre: 39. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 08:45

ok, egyébként aranyos csak azt hittem... remélem nem volt bántó mert nem akartam az lenni... :)

ha a pasid nem kezdeményezi a szexet akkor neked kell átvenned ezt a feladatot. egyszerűen "rámész" és nincs kifogás, nem hagyod abba. te irányítasz, úgy, ahogy akarod. hidd el, a pasik bírják ha domina vagy :) izgatja a saját kiszolgáltatottsága, ezért jó lesz neki, neked pedig azért lesz jó, mert te vagy a főnök és azt csinálsz vele amit csak akarsz, ahogy neked jó.

43. 23a2bf5860 (válaszként erre: 41. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 08:44

legelőször önmagadba bízz és azért tedd fel azt a kérdést,hogy vajon a megfelelő férfival vagy -e együtt és,hogy neki meg Te vagy -e a megfelelő nő..


írd nyugodtan le ,ami a lelked nyomja,sokszor ha csak leírja az ember már az sokat segít,meg más látni a gondolatokat.


sok szerencsét.!

42. szurkekiseger (válaszként erre: 40. - 23a2bf5860)
2011. febr. 22. 08:41

és azon hogyan lehet javítani? Beszélgetéssel? Nem tabu téma nálunk, de azt sem mondanám, hogy alaposan át van beszélve...


ha továbbra is elutasít esténként akkor kétlem, hogy változna valami. És istenbizony megkérdeztem többször is mi a baj az estével. Csak arra tudok gondolni, hogy a volt barátnői valamit nagyon nem jól csináltak és a libidója nagyon nincs rendben.


Jóvá lehet ezt tenni egy fiatal férfinál?

2011. febr. 22. 08:38
mindenesetre a tőletek eddig kapott tanácsokat megfogadnom, aztán majd elmesélem mit sikerült változtatni. Jó megosztani ezeket a dolgokat. Jobb mint egyedül rágódni rajta.
40. 23a2bf5860 (válaszként erre: 36. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 08:37

az ember lehet hótfáradt,isten bizony lehet,de mindíg ?és szerintem ehhez sose fáradt az ember.


az estével a világon semmi probléma,szeretkezni egy igazán jót és utána aludni.


az elutasítás valami mást takar...


a bizalom nem csak azt jelenti,hogy nem csal meg,hanem rá mered bízni magadat,a teljes valódat és ez úgy látom nincsen meg.

39. szurkekiseger (válaszként erre: 37. - Zani)
2011. febr. 22. 08:34
:) 16 éves korom óta ez a felhasználónevem de nem pesszimista dolgok állnak mőgötte; ) csak megtartottam mert szeretem.
38. szurkekiseger (válaszként erre: 35. - 4fbd4b2862)
2011. febr. 22. 08:32
igen azt hittem majd kialakul a kapcsolatunkkal időt akartam adni a szexre magunknak
37. zani (válaszként erre: 34. - 23a2bf5860)
2011. febr. 22. 08:31
szürke kisegérnek nevezte el magát, ebből arra következtetek h az önbizalommal hadilábon áll.
36. szurkekiseger (válaszként erre: 34. - 23a2bf5860)
2011. febr. 22. 08:30

és az kibújás a szex alól hogy estére elfárad és nem kívánja? inkább majd napközben (persze napközben nincs rá idö alkalom

stb.) nem értem mi a baj az estével? csak ketten végre egymásra figyelünk van idönk összebújunk.. és alvás a tv előtt

önbizalmam tényleg nincs bízom a páromban h nem csal meg, de nem bízom az érveiben amikkel elutasít. de nincs kivel megbeszélni azért (is ) írok Nektel most itt

2011. febr. 22. 08:29
Lehetséges hogy Whiteangel rávilágitott valamire?A három év alatt ez mindig igy volt?
34. 23a2bf5860 (válaszként erre: 30. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 08:20

de nem válaszoltál arra,hogy bízol -e benne???és megvan az önbizalmad?el is hiszed ,amit mond?


az ember szeretkezés közben rábízza magát a másikra, azt teszik egymással,ami mind a két félnek jó,kölcsönösen ,egyformán.


az,hogy ki hogyan engedi el magát...erre való az előjáték.


az én gondolatmenetem szerint a fejfájás,melyre nagyon sok nő hivatkozik csupán kibúvó a szeretkezés alól,mert bizony ha kívánod a párod és jó vele együtt lenni a szex alatt még azt is elfelejted,hogy volt egyáltalán valami bajod.

2011. febr. 22. 08:14
Talán szombat este egy kis pezsgőzés gyertyafényben egy kis masszirozás(kölcsönös)hátha ez segit!Mi minden szombaton ezt csináljuk!Ja,nem vagyok alkoholista!
2011. febr. 22. 08:12

Olvasnivaló:

[link]

[link]

31. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 27. - 23a2bf5860)
2011. febr. 22. 08:11
whiteangelnek igaza van!
30. szurkekiseger (válaszként erre: 27. - 23a2bf5860)
2011. febr. 22. 08:11
hát szex közben dicsér nagyon. látszik rajta hogy "máshol jár élvezi a pillanatot" de figyel rám is csak gyakorolnunk kellene es megbeszélni vagy nem tudom. hogyan engeditek el magatokat szex előtt?
2011. febr. 22. 08:10
Le kellene ülnötök és nagyon komolyan elbeszélgetni a vágyaitokrol,ne magadban keresd a hibát ha Ő nem akarja!
28. szurkekiseger (válaszként erre: 26. - 4fbd4b2862)
2011. febr. 22. 08:02

nagyon is! és őrülten kívánom minden porcikáját

csak sokszor visszautasít és hiába kedveskedek. a visszautasítás kudarca pedig hetekre visszaveti a lelkesedést akkor sokáig nem próbálkozom. rendszeresnek gyakorinak kellene lennie az együttléteknek? a volt pasimat napi kétszer kényeztettem reggel es este soha nem viszonozta nekem: ( mostani szerelmem a heti egyet sem erőlteti

pedig tudom hogy jó vagyok a kényeztetésben...

27. 23a2bf5860 (válaszként erre: 4. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 07:58

szia..


nem olvastam el a hsz-at,de annyit kérdeznék,megvan a megfelelő önbizalmad és a bizalmad a párodban?

mondogatja hogy szép vagy ,meg jó vagy szeretkezés közben?vagyis bókol,erősít,hogy el tudd magad engedni kellő képpen?


az embernek szerintem csak akkor jár máshol az esze ,ha érdektelen számára az a dolog ,amiben részt vesz.

2011. febr. 22. 07:54
Probálj meg NEM erre gondolni,mert igy nem fog slkerülni!Ne görcsölj ezzel rontod az esélyeidet!Szerted még a barátod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook