Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kikapcsol a szex? fórum

Kikapcsol a szex? (beszélgetős fórum)


175. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 172. - Dokianya)
2011. febr. 25. 13:11
KIRÁLY VAGY!!!!!!!!!
174. dokianya (válaszként erre: 170. - Szurkekiseger)
2011. febr. 25. 13:09
Nem rontunk el, de akkor meg beszéljetek a problémáról és próbálkozzatok. Ne félj tőle. És mutogasd nekünk azt a páratlan pasi popót! :D Ezek után ne sajnáld Tőlünk. :D:D:D
173. f758a7200f (válaszként erre: 164. - Szurkekiseger)
2011. febr. 25. 13:08

Latod, ezt is ugy veszed mintha elmelet lenne:)


Az erzekiseget nem lehet tanulni csak vannak nok, akik kevesebbet foglalkoznak azzal hogy "szabalyszeruen" vettek-e szajba, erted?:DDDDDDD


Azt hiszem minden erzekisegnek szamit, amit osztonosen, nem feltetlenul azert csinaltal hogy oromet okozz a masiknak, hanem inkabb magad miatt csinaltad, de ha ezzel oromet okoztal a masiknak is akkor jo:))))


Pl. Ha azert haraptad nyakon, mert tetszik az illata: erzekiseg


Ha azert haraptad nyakon mert valahol azt olvastad, hogy igy KELL csinalni, es hogy ez tetszik mert itt es itt erogen, akkor az mar az elmelet kategoria.


Szoval termeszetes, hogy aki megfeledkezik magarol az az erzeki, osztonos. Elsore inkabb a sajat oromet nezi, megha ez kicsit onzoen is nez ki, de a gyakorlatban inkabb ugy, hogy nem erdekel ha osszekocolodik a hajad, szetszakad a bugyid...;))))


Kapizsgalod?

172. dokianya (válaszként erre: 167. - F758a7200f)
2011. febr. 25. 13:07
Nem az elsődleges cél, hogy partnert váltson, ezt lentebb kifejtettem, de gondolom olvastad, hogy valamilyen szinten a párja "érdektelen", nem figyel rá. Nem tudom elképzelni, hogy egy szerelmes embert ne érdekeljen és ne tegyen azért, hogy a szerelmének az együttlét felejthetetlen legyen. Most alpári leszek, de nem tudom már másként elmondani. Szóval, ha szerelmes vki és nem önző, akkor ha elment és a párja nem, akkor nem azt mondja, hogy bocsi és szunya, ha legfeljebb addig nya..ja még ketté nem áll a füle, de nem adja fel egy bocsival vagy még annyival sem. Szóval, normális esetben küzdene az a pasi is. És itt sajnos náluk ez nincs meg. Nem egérkével van gond elsősorban, mert ha a párja foglalkozna vele, ő is változna és a szexuális életük is. Ezt csak együtt tudják megoldani, egérke ehhez egyedül kevés. Szerintem! De kövezzetek meg, ha nincs igazam.
2011. febr. 25. 13:07
Szerintem fejleszthető!mozdulatok,vagy csak egy szexi pillantás..
170. szurkekiseger (válaszként erre: 167. - F758a7200f)
2011. febr. 25. 13:05

;) az én páromnak van a legjobb férfifeneke! mutogatni kellene olyan jó; )

dehogy kell más. senkinek nincs ilyen finom keze és gyönyörű szeme ne rontsatok el engem /)

169. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 167. - F758a7200f)
2011. febr. 25. 13:03
Nem mert lehet egérkémet csak kihasznánák a pasik4
168. dokianya (válaszként erre: 164. - Szurkekiseger)
2011. febr. 25. 13:00
Hogy meg lehet-e tanulni az érzékiséget? Na ez jó vita téma lenne. Az embernek van egy kisugárzása, ami adott...de szerintem az érzékiség mint olyan, fejleszthető. Bár azért annak is belülről kéne fakadnia, mert amúgy nagyon "mű" és lehet nem jól mutat.
167. f758a7200f (válaszként erre: 156. - Dokianya)
2011. febr. 25. 12:58

Nem, en csak ra szeretnem ebreszteni, hogy az is normalis amit o erez, nem szuletik senki szexbombanak, de elso lepeskent ezt be is kell ismerni.


Hogy pontosan, nem csak szaraz elmelet az egesz:)


Amikor ezt sikerult belatnia akkor biztos hogy sokkal jobb lesz neki!


Miert, attol jobb lesz ha keresgel mas pasik utan (ha tetszik nekina mostani is es van feeling, mi szukseg egy masikra?) es megint elolrol kezdi az egeszet?

166. dokianya (válaszként erre: 161. - 4fbd4b2862)
2011. febr. 25. 12:56
Akkor hajrá! Dagasszatok be egy adagot, úgyis szezonja van a farsangi fánknak. De jó szalagos legyen ám! És jól verd ki! - a fánkot. :)
165. dokianya (válaszként erre: 154. - F758a7200f)
2011. febr. 25. 12:54
Ha nagy ritkán van olyan alkalom, hogy én inkább aludnék vagy stb, de belemegyek a szexbe, fél perc múlva már el is felejtem a nyűgömet, mert annyira levesz a lábamról az érzés és csak úgy pörögnek az események. Pillanatok alatt elfelejtem, hogy én ezt nem is akartam. :) Te olyan jól látod a dolgokat egyébként. :)
164. szurkekiseger (válaszként erre: 156. - Dokianya)
2011. febr. 25. 12:54

erről jut eszembe.. az érzékiséget meg lehet 'tanulni'?

nem érzem magam reménytelen esetnek remélem ti sem. na beszélek a párommal és majd mesélek mi lett; )

163. f758a7200f (válaszként erre: 160. - Dokianya)
2011. febr. 25. 12:53
:DDDDDDD
162. f758a7200f (válaszként erre: 155. - Nikletty)
2011. febr. 25. 12:52

Pl. Feltekenykedem es beszologatok ilyeneket: na megyek ezt es ezt csinalni (hazimunka), ugyis nalunk mas "program" nincs. Erre mindig felkapja a vizet es akar ellene tenni:))))))


Ugy veszem ra, hogy o kezdemenyezzen, hogy ugye a balhezasnal ha azt mondana hogy: bezzeg te sosem kezdemenyezel... Erre valaszom, hogy egyreszt ismersz, hogy nem szeretek kezdemenyezni, masreszt nem hiszem hogy annyira pedaloznom kellene, ha neki nem er meg ennyit akkor jogosan feltekenykedem, mert mar nem tetszem neki stb. Stb.( szoval ilyesmi eszmefuttatasokkal de a fele bloff es

figyelemfelkeltes:DDDD)


Altalaban bejon, de finoman kell ra celozgatni, maskulonben tenyleg veszekedes lesz belole es elrontana az egesz hangulatot. Szoval ertesere adom hogy hianyzik, es utana rajta all, egyebkent meg tudja mar hogy csak morgok, nem pedig komolyan cseszegetem

161. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 160. - Dokianya)
2011. febr. 25. 12:51
Hmmmmnnnn....imádom a fánkot..
160. dokianya (válaszként erre: 148. - F758a7200f)
2011. febr. 25. 12:50
Vagy anya dagasztja a fánkot, apa meg anyát. :D
159. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 156. - Dokianya)
2011. febr. 25. 12:49
Igen,és nagyon szurkolok kisegérnek hogy jól süljenek el a dolgok......
158. dokianya (válaszként erre: 144. - F758a7200f)
2011. febr. 25. 12:49
Ááááááááámen! Jól szóltál! Én a szerény csendes páromból is ki tudom hozni a vadállatot, ha akarom! ;) Merni kell az biztos! Nálunk a mennyiséggel van a gond, a minőséggel nincs, de én sokkal "perverzebb" vagyok, nagyobb a fantáziám,mint neki, de meg tudunk mindent beszélni, akár közben is. És és és és rengeteget számít! Ha úgy érzed, hogy sikítanod kell, akkor sikíts, ha az segít, de ne csak arra törekedj, hogy neki jó legyen. Ha pedig neki nem hiányzik az az érzés, mármint hogy neked is legyen orgazmusod - már pedig ha hiányozna, minden gond nélkül beszélne róla és megvizsgálna mint műszaki előtt egy kocsit szoktak,alaposan - akkor én még mindig azt mondom, hogy a pasiban van a nagyobb hiba. Önző és érdektelen. Bocsiiiiiiiiii!
157. szurkekiseger (válaszként erre: 154. - F758a7200f)
2011. febr. 25. 12:42
köszönöm hogy ezeket megosztottad velem :]
156. dokianya (válaszként erre: 140. - F758a7200f)
2011. febr. 25. 12:41
Abban is van igazság, de magamból kiindulva-régi szép idők-amikor belefutottam egy egyéjszakásba, olyan dolgok jöttek ki belőlem, ami addig nem, mert úgy voltam vele, soha többé nem találkozunk és nem szégyelltem magam előtte. Aztán "szívtam" egy nagyot, mert a "nyakamon" maradt a pasi fél évre... :) De tulajdonképp mi itt fecseghetünk (ami mellesleg nagyon jó) és adhatunk tanácsot, de a lelkébe, az érzéseibe úgysem látunk bele, a gátlásait mi nem tudjuk levetkőzni egérkének, tehát marad az, hogy valahol mi jól érezzük magunkat, mert kiírunk mindent, ami bennünk van, ő meg marad úgy ahogy eddig. (de szép mondat lett) :D
155. nikletty (válaszként erre: 141. - F758a7200f)
2011. febr. 25. 12:37

Szia

mi az hogy balhézol??

hogy?

nem veszi akkor meg kényszernek a dolgot?

hogy vezeted rá, hogy akkor kezdeményezzen ő?

154. f758a7200f (válaszként erre: 153. - F758a7200f)
2011. febr. 25. 12:05

Kimaradt egy darabka, szoval Soha nem akartam szinlelni, de nalam volt olyan, hogy lattam mennyire kivant, nekem viszont nem volt annyira kedvem. Na, erre o az elso ilyen alkalommal tisztazta hogy nem erdekli az egesz, ha nincs kedvem mondjam meg kereken slussz:)


Azota meg is mondom mindig, de mostanaban azert nincs nagyon ilyen visszautasitas mert a gyerkocok miatt kevesebb ido jut, szoval ami akad, kihasznalom en is;) ha visszautasitom, az mindig elojatekszeruen van talalva;) szoval nem igazi visszautasitas hanem hergeles:DDDDDD

153. f758a7200f (válaszként erre: 150. - Szurkekiseger)
2011. febr. 25. 11:56

Azt hogy csapjaik, radarjaik vannak az ilyesmihez


Sokszor egy tekintet mindent elarul es lebukik az ember. Persze az onzobbje nem szokott odafigyelni ilyesmire, hogy a no is elvezi-e vagy csak ugy tesz, vagy ha nem is teszugy mintha elvezne, a pasi igyis ugyis folytatja.


Nem vagyok tapasztalt, idosebb vagyok nalad kicsivel, de masik kulonbseg, hogy 12 eve vagyok ugyanazzal a ferfivel, de o mar az elejen kikototte mindig, hogy nem erdemes jatszani mert ugyis rajon, ha nem volt igazan orgazmusom, masreszt magamat csapnam be vele ha olyankor is igent mondok amikor nem megy, es ez ot sokkal jobban idegesiti minden masnal. Pedig soha nem is akartam szinlelni, de volt olyan, de latszik, hogy neki fontos volt az elejen tisztazni.


Ne hidd hogy felhotlen amugy mert kuva feltekenyek vagyunk egymasra es sokat veszekszunk is, de megis, nincs befejezve addig a menet, mig mindketten nem vagyunk oke, ez nem attol fugg, hogy hanyszor csinaljuk, de minden alkalom, ha neha kevesebb ido is van ra, legyen oke, mindenki ugy alljon fel hogy nincs semmifele hianyerzete:)))sot en vagyok az aki utana vagy elalszom, vagy felkelek mast csinalni:) Amugy igen, idosebb nalam, lehet, hogy ez is sokat nyomott a latban, hogy nyugisabban allt hozza a dolgokhoz

2011. febr. 25. 11:24
Jó szex nélkül a legnagyobb szerelem is elkophat a meg nem élt gyönyörök miatt!
2011. febr. 25. 11:19
Hát igen......Egérkém ,muszáj lesz valahogy feloldódnod mert hosszu távon ez boldogtalanságot eredményez!!!!
150. szurkekiseger (válaszként erre: 144. - F758a7200f)
2011. febr. 25. 11:16

amiket írsz igazak lehetnek rám van amikor más kívüálló jobban lát minket

tapasztaltabb vagy ez biztos

;)

csak a lecsápolást tisztázzuk mert igy nem értem mit akarsz mondani

149. szurkekiseger (válaszként erre: 144. - F758a7200f)
2011. febr. 25. 11:11

Én nem kritizálom a párom nem is akartam máshol próbálkozni. a beszélgetés vett ilyen fordulatot eszem ágában nincs más ágyban kikötni.

mi ez a "lecsápolás"

148. f758a7200f (válaszként erre: 147. - 4fbd4b2862)
2011. febr. 25. 11:01

köszi:)


De nem röhej? Akkor inkább azt is mondhatta volna, hogy figyelj, apuci, megcsinálom a fánkot, aztán jót fürcsizünk egyet:)))))))) Szeretkezés után meg jól bezabálunk fánkból...


Így a kecske is meg a káposzta is... NEm tudom mi a francért kellett neki összekeverni a sorrendet?:DDDDD

2011. febr. 25. 10:56
Fánksütésre....
2011. febr. 25. 10:54
Bocs, rosszul mondtam, van aki nem tudja lecsápolni, mert ugye a fórumindító azt mondta, hogy a szeretkezés után lett felvilágosítva az illető, hogy a nő a bevásárlásra vagy mittudomén mire gondolt közben

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook