Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kikapcsol a szex? fórum

Kikapcsol a szex? (beszélgetős fórum)


85. zani (válaszként erre: 80. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 09:49

ja lehet h kicsit túlzásba estem...

csak már alig várom h hazaérjek a férjemhez :D

84. zsuri2 (válaszként erre: 9. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 09:46
a pároddal is beszéltetek erről? Megbeszéltétek? Tényleg próbálj meg ellazulni. Mondd el a partnerednek, hogy mi az ami felizgat téged. Mert csak felizgulsz nem? Erre menjetek rá.
83. zani (válaszként erre: 64. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 09:46

na pl erről beszélek...

elég hervasztó ez egy pasinak h szex után még melózol saját magaddal, feszültséget oldasz, mert azt az üzenetet közvetíti h "barátom ez igen csekély, kár az energiát belefektetni, mert úgysem érsz el eredményt" ezért persze h elmegy a kedve az egésztől.

ezzel nem azt akarom mondani h ne foglalkozz a saját kielégüléseddel, de azt hiszem h saját érdeked is ha néhányszor úgy csinálsz mint aki kifeküdt a párja teljesítményétől :)

82. f758a7200f (válaszként erre: 73. - Fötri)
2011. febr. 22. 09:46

Hát, ha én férfi lennék, és a barátnőm elcipelne egy másik férfi elé, hogy nem vagyok jó az ágyban, akkor az már elég cikis lenne...Mert mégiscsak van versengés a pasik között, szóval milyen már?!


Ezek a terápia dolgok általában csak a nők fejében fordulnak meg.


Egyébként nem vagyok ellene pl. a családterápiának de szexológus, neee máááár

81. szurkekiseger (válaszként erre: 79. - F758a7200f)
2011. febr. 22. 09:44
VOLT. VAN. ha nem lett volna nem lenne, tudom magamról hogy a közelébe sem mennék. Nem volt túl sok párom de egészen addig amíg meztelenül nem állt elém izgultam, hogy szeretni fogom-e a bőrét, az illatát a tapintást. És igen imádom. Ezzel nincs baj :) És prűd sem vagyok csináltunk olyat amit én vetettem fel mert ő még nem próbálta és azóta is szereti :) de egyikőnk sem túl tapasztalt , olyanok vagyunk mint két tanácstalan kamasz néha.
80. szurkekiseger (válaszként erre: 78. - Zani)
2011. febr. 22. 09:41

ó arcpirító tanácsokat kapok :)

Lassan annyi mindent mondtok, hogy már nem is érzem annyira lehetetlennek az ügyet

79. f758a7200f (válaszként erre: 71. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 09:41

Szerintem túl sokat görcsölsz rajta. Egyébként meg egy kapcsolatban szerintem a legelső alkalmaknál már tudni lehet, hogy van-e feeling, nem lehet 3 évig várni ilyenekkel.


Ha az elején meg volt ez az érzés, hogy jó vele, akkor vissza lehet keresni, hogy mi az ami tetszett. Ha viszont már eleve az elején feszült voltál, akkor már rosszul indult az egész.


A szerelem-szex egy nagyon komplex hormonális dolog is, szóval tetszik minden a partneren, az illata, a hangja, a teste stb. kémia. Ha ez megvolt az elején akkor testileg nem változtatok, tehát működik. Ha az elején nem volt ilyen érzésed, akkor nem értem, mit kerestél vele az ágyban??

78. zani
2011. febr. 22. 09:36

a simizést én sem a végére hagynám, hanem inkább az elején szánnák erre több időt. egyébként az előjáték nem azt jelenti, hogy te kényezteted őt. azt gondolom akár az is izgató hatással lehet egy pasira ha megfogod a kezét és gyakorlatilag saját magad simogatod az ő kezével, így te is tudod irányítani mi a jó neked, és ő is megtanulja, h hogyan szerezhet örömet neked. és amikor az izgalom már a tetőfokán, akkor engedd csak be... szerintem így sikerülhet neked is egy kicsit "zajosabb" végkifejlet. a pasidnak meg a legjobb visszaigazolás ha látja rajtad h jó az ágyban.(megkockáztatom hangulatébresztőnek akár 1-2x el is játszhatod).

persze ez nem egyik napról a másikra megy, a jó szexet tanulni kell.

77. Tündérlány76 (válaszként erre: 72. - F758a7200f)
2011. febr. 22. 09:36
Ezzel egyetértek :)))
76. szurkekiseger (válaszként erre: 72. - F758a7200f)
2011. febr. 22. 09:35
oh :) hát előfordulhat hogy a jövőben én is ilyen élethelyzetbe csöppenek ... ;)
75. Tündérlány76 (válaszként erre: 69. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 09:35
Érdeme lenne egyszer megkérni a párodat kösse be a szemedet és kényeztessen addig amíg nem érsz el az orgazmusig. Fontos hogy akkor csak te legyél a fontos csak rólad szóljon legalább egyszer minden.
74. Fötri (válaszként erre: 72. - F758a7200f)
2011. febr. 22. 09:34
:))
73. Fötri (válaszként erre: 70. - F758a7200f)
2011. febr. 22. 09:33
Nyilván azért vannak, mert segítenek, különben nem élnének meg. És ez kinek égés, ha az ember segítséget kér? Én tuti elmentem volna, ha ilyen bajom van! Igenis van akinek segítség kell, szerintem inkább az a ciki, aki ezt titkolja és leéli így az életét.
72. f758a7200f (válaszként erre: 69. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 09:31

Meghitt környezet.


Lennél te is 2 gyerek elől a fürdőbe menekülő intimitást kereső szülő, a környezet annyira mellékes lenne...ÉS megtanulnád kiélvezni a pillanatot


Ha kívánod akkor bárhol lehet jó, ne a környezetre figyelj, hanem magatokra:)))))

2011. febr. 22. 09:30
A boldog kiegyensúlyozott élethez igenis kell, igazából csak az a baj, hogy megpróbáltam már a szőnyeg alá söpörni (nem ebben a kapcsolatban), de nem volt jó megoldás. Boldogtalanabb lettem, nem depresszió, hanem valami hiány érzet.
70. f758a7200f (válaszként erre: 64. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 09:28

Szakember?


Én nem tudom, de úgy odaállni a párral egy fehérköpenyes úr/nő elé, és ilyenekről beszélni, nemhogy leégeted őt, és magadat, de olyan mű.


Szóval ma már van kutyapszichológus, meg szexológus....

69. szurkekiseger (válaszként erre: 66. - Tündérlány76)
2011. febr. 22. 09:22
"Nem lehet hogy az az oka annak, hogy nincs orgazmusod mert annak idején a pasid befogta a szádat, talán megijedtél tudat alatt és még mindig ez blokkol?" De igen szerintem nagyon is ez áll az én bajom hátterében. A párom nagyon kedves nagyon odaadó nagyon aranyos, csak tapasztalatlan ő is némiképp és ritkán vagyunk nagyon együtt. És a "meghitt" környezet lehet nincs kialakítva. A gésagolyót még nem próbáltam mert idegen dolognak tartom.. de ezt is megjegyzem :)
68. Fötri (válaszként erre: 64. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 09:21
Akkor félreértetem. Simizni nem neked kéne, ha együtt vagytok, fedezd fel egyedül és utána tudod irányítani a párod. Szerintem érdemes szakemberhez fordulni, ez igenis jár minden nőnek!
67. f758a7200f (válaszként erre: 65. - 4fbd4b2862)
2011. febr. 22. 09:21
:DDDDD
66. Tündérlány76 (válaszként erre: 54. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 09:19
Nem lehet hogy az az oka annak, hogy nincs orgazmusod mert annak idején a pasid befogta a szádat, talán megijedtél tudat alatt és még mindig ez blokkol? Vagy nem a megfelelő pasival vagy. Írtad hogy az előzőt csak te elégítetted ki ő sohasem, a mostanival is majdhogynem ez a helyzet. Egyébként a gésagolyók nagyon jók, egy kicsit felelevenítheted milyen amikor nagyon jó :)))
65. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 61. - F758a7200f)
2011. febr. 22. 09:15
KIRÁLY!!!
64. szurkekiseger (válaszként erre: 58. - Fötri)
2011. febr. 22. 09:14

de még soha nem volt. simizéssel elmegyek valahogy de a nyögdécselős zihálós csodálatos öröm még soha. és a csiklóizgatás csak arra jó hogy a feszültséget oldjam de már nem élvezem

párom a végén nem tud mit kezdenj velem mikor simizem magam. ketten ezt megoldhatjuk vagy "szakember" kell?

63. f758a7200f (válaszként erre: 57. - Kiscsibe kicsibe)
2011. febr. 22. 09:12
:DDDDDDDD
62. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 49. - Zani)
2011. febr. 22. 09:11
Zaninak igaza van,akkor talán burkoltabban kell fogalmazni!Hiszen néma gyereknek az anyja se érti a szavát.Egyébként meg nem 2hete ismerik egymást!
61. f758a7200f (válaszként erre: 54. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 09:10

Kevés az idő előjátékra. De ha te rögtön az orálissal kezdesz, és nem adsz időt neki is a kényeztetésre, akkor persze, hogy mindig egy lépéssel hátrébb leszel.


69 (időt spórolsz vele) ;)

60. Fötri (válaszként erre: 57. - Kiscsibe kicsibe)
2011. febr. 22. 09:09
Igaz aki felfedezi önmagát meg tudja mondani a partnernek mi a jó :)
59. f758a7200f (válaszként erre: 42. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 09:09

Szerintem nem kell túlbonyolítani a beszélgetéseket, és megközelítheted más módon is.


Pl. én 12 éve élek ugyanazzal a férfivel, aki a férjem, és 2 gyerekünk van, el tudod képzelni, hogy bármit elmondhatnék neki, de egy kicsit megöli a hangulatot.


Szóval

1. ágyban sosem veszekedni

2. én nem vagyok kezdeményezős típus, egy kicsit régimódi ilyen tekintetben, de úgy adom tudtára hogy "kevés", hogy féltékenykedem. Ezt ő nagyon utálja, kiborul, erre megmondom neki, hogy miért csodálkozik, ha féltékeny vagyok, mert utóbbi időben okot adott rá, miszerint kevés...

3. ezek után ő pedálozik. Szóval nem szoktam kezdeményezni nála, de ha ő próbálkozik, azt szeretem és elfogadom, visszautasítani tilos. VAgyis: úgy kell csinálni mintha visszautasítanád, mert ettől préda jellegű leszel, de csak 2 percig, ennyi bőven elég ahhoz, hogy ne sértsd meg se az önérzetét, se a vadászösztönét.


4. lehet, hogy ő azért utasít vissza, mert túl könnyű préda vagy neki, légy titokzatos:)


5. Mindez tudom, régimódi, és a pasik szeretik a kezdeményező nőket, de hidd el, hogy van akinél még mindig működik ;)


6. tényleg sokan mondták már korábbi hsz.kben, de a legtöbb nő azért nem tud elélvezni, mert sosem próbálta egyedül...

58. Fötri (válaszként erre: 55. - Botsa)
2011. febr. 22. 09:07
Nem kell rágörcsölni! Ha már volt orgazmusod, tudod, hogy képes vagy rá! Tehát élvezd a pillanatot, ne várd és egyszer csak megtörténik. Persze ehhez két ember kell. Én nem jártam ilyen dokinál, de mivel te képes vagy az orgazmusra azt tudod, érdemes lenne előhozatni magadból:) A boldog kiegyensúlyozott élethez igenis kell, hosszútávon nem leszel boldog, ha mindig csak várod
57. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 18. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 09:06

Még csak a hozzászólások elején járok, de Kisegér!

Attól, hogy ő elmegy, attól Neked még lehet folytatni a csiklód ingerlését. Neki sem kell passzivitásba vonulni, hiszen közben máshol ingerelhet, netán ujjazhat közben. A prűdek most ne figyeljenek! Vehettek akár egy vibrátort is, ha ilyenre nyitottak vagytok mindketten, és azzal is lehet próbálkozni. Ha a saját testedet felfedezed, utána sokkal könnyebb lesz a páros élvezet is! :)

56. Fötri (válaszként erre: 51. - Szurkekiseger)
2011. febr. 22. 09:02
A kérdés az a kezdetektől így volt? Mert fura ha egy pasinál kitartóan próbálkozol és nem kell:( Kétoldalú a dolog!! Az ember úgy választ párt magának 50% a jó szex ugyanolyan fontos, mint az összes többi tulajdonság, amiért őt szereted!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook