Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kikapcsol a szex? fórum

Kikapcsol a szex? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 25. 10:52
Drága kisegérkém szerinted mikor,és főleg mitől változna a helyzet?
144. f758a7200f (válaszként erre: 143. - Szurkekiseger)
2011. febr. 25. 10:51

Ha nem tudsz feloldódni, akkor szégyenlős vagy.


Nem akarok ebbe belemenni, de szerintem ez egy maszk, hogy nem vagy prűd. Ha azért csinálsz valamit, hogy ne látszód prűdnek, de valójában nem élvezed (mert ez a vége, hogy nem élvezed), akkor tudat alatt is visszautasítod ezt a dolgot. Szóval kifelé azt mutatod, hogy minden nagyon tetszik, marhára szex meg minden, de hiányzik az érzékiség.


Egy érzéki nő nem kérdezi magától, hogy miért nem tud feloldódni. És a prűdség nem ott kezdődik, hogy valaki nem akar az ágyban ezt-vagy azt csinálni. Hanem, hogy AMIT csinál, nem érzékiségből csinálja, nincs élvezet a végén, nincs az az érzésed, hogy ösztönösen nyúltál ide vagy oda.


Szóval úgy nézne ki a kép inkább, hogy: csinálom az orális szexet, kipróbálom a vibit, mindent, ami új, mert annyira felvilágosult és egyáltalán nem vagyok szégyenlős, de juj nem merem fogdosni magam a párom előtt, mert juj, bámul, és juj, oda kell figyelnem, hogy ne kiabáljak túl hangosan stb.


Tényleg, ezt te úgy nevezed, hogy nem vagy prűd?


Nem akarlak vele lelombozni, de mintha összeállítottál volna egy menüt, hogy mit kell csinálni az ágyban és ahhoz tartod mereven magad, és akkor csodálkozol, ha a végén valami elmarad. Párod, igen, ő is kicsit bárgyúcska:) az elmondásod szerint, ha zavarban van bizonyos dolgoktól, de először kezdd el azt nézni, hogy te mit tehetsz. Aztán utána kritizálhatod őt is. Persze, ha tényleg úgy érzed, hogy ez más paliknál jobban megy majd, nem tudom, az az érzésem, hogy lecsápolják nagyon, ha valaki csinálja, de fejben máshol jár. Mint ahogy ez a fórum is így indult...

143. szurkekiseger (válaszként erre: 140. - F758a7200f)
2011. febr. 25. 10:36

egyáltalán nem vagyok szégyenlős vagy prűd ;)

és nem játszom meg magam csak nem tudok feloldódni ...

arra gondolsz hogy ne legyek szégyenlős megmondani neki mit csináljon. mert én tudom mit kell vele csináni nekem kőnnyebb ebből a szempontból...

142. szurkekiseger (válaszként erre: 140. - F758a7200f)
2011. febr. 25. 10:18

ööö...

mindjárt irok csak melózok

141. f758a7200f (válaszként erre: 136. - Szurkekiseger)
2011. febr. 25. 10:09

Még mielőtt szétmennél.


1.A férfiaknál hormonális, hogy elélvezés után leesik a vércukor asszem vagy valami hasonló szóval 2 választása van: elalszik, vagy felkel gyorsan és elkezd valamit csinálni (megmosni magát, rágyújtani, tévét bekapcsolni), hogy nehogy elaludjon. Szóval utólagos kényeztetést nem zárom ki, de inkább előbb kapd meg, az a biztosabb.


2.A pasik attól izgulnak fel a legjobban (még ha fáj is, de ez is hormonális sajnos, ez nem hangzik valami romantikusan, de így van), ha futhatnak a préda után. Mert minél többet kell gebedniük érte (egy bizonyos pontig), annál több dopamin keletkezik az agyban, ettől lesznek begajdulva, és ettől kívánják még jobban a szexet. Lehet, hogy elsőre egy könnyű eset nagyon jól be is jön, de hosszútávon biztos nem, legalábbis kell keresned egy egyensúlyt, hogy kicsit harcoljon is érted.


Ha ez nem megy a mostani pasidnál, a többinél sem megy majd. Nálam időhiányban szenvedünk sajnos, és emiatt ritkább mint én szeretném, de akkor is, nem szoktam kezdeményezni, viszont ha ő nem kezdeményez, amikor lenne idő rá, akkor előbb utóbb balhézok miatta. Ez legtöbbször hatásos:)


Szóval ha mégis úgy döntesz, hogy otthagyod, legközelebb jusson eszedbe, hogy ne ismételd mindig ugyanazt a hibát.

140. f758a7200f (válaszként erre: 135. - Dokianya)
2011. febr. 25. 10:01
Á, szerintem, ha kipróbál más pasikat, akkor is kezdődne az egész előlről. Szóval nem tudom, minél kevésbé ismer valakit, annál inkább megjátsza magát, viszont ahogy jobban összekovácsolódik valakivel, annál őszintébbnek látom a dolgot. Nem hinném, hogy ez a megoldás. A megoldás, hogy abba kell hagyni ezt a gésáskodást, mert akkor vagy nyugodjon bele, hogy csak ad, és nem kap semmit, vagy pedig adjon úgy, hogy kérjen is, tehát akkor már ott vagyunk, hogy ki kell bújni a szerepből (húú, de kívánom a szexet, akkor kényeztetlek orálisan amikor akarod stb.), de már eleve túl szégyenlős ehhez... Egy másik pasival csak elrontaná az egészet
139. f758a7200f (válaszként erre: 126. - Dokianya)
2011. febr. 25. 09:54
:DDDDDDDDDD
138. f758a7200f (válaszként erre: 124. - Szurkekiseger)
2011. febr. 25. 09:53
Unatkozna?! Miért ő addig mit csinálna, megáll és kész? Oké a megállás ha örül hogy nézegethet, de szerintem ha megáll, akkor lehet, hogy csak hátráltat, ezért keress egy olyan pózt amikor nem bámultok egymás képébe, ha ennyire zavar
137. dokianya (válaszként erre: 136. - Szurkekiseger)
2011. febr. 24. 20:46
Persze,ezt már csak végső megoldásként vedd számba. Én is harcolok azokért a dolgokért, amik fontosak a számomra, nem cserélem le és nem helyettesítem rögtön a kedvenc vázámat sem, hanem próbálom megragasztani először. (elég béna hasonlat, de a lényeg benne van)
136. szurkekiseger (válaszként erre: 135. - Dokianya)
2011. febr. 24. 20:43

nem mondtál rosszat, de félrelépni nem fogok, ha kipróbálok mást akkor arról tudni fog vagy szétmegyünk és utána.


De ez szerintem még messze van eléggé, először megpróbálom a közösen bejárható utakat...

135. dokianya (válaszként erre: 133. - Szurkekiseger)
2011. febr. 24. 20:37
Húúú, ez a hintázott dolog nagyon rosszul hangzott. Lehet, hogy nem is vagy Te reménytelen eset,csak a pasik nem voltak eddig megfelelőek? Az én példámból kiindulva, nem adnám fel. Nem akarlak félrelépésre biztatni, mert ellene vagyok, de vagy gyakorolsz egy vibrátorral és hátha rájössz, vagy kipróbálsz egy másik pasit. De ne egy teljesen közömböset. (Na, ezt még én sem hiszem el, hogy ez az én "számból" jött ki). Már tényleg nem tudok mit mondani erre. Bocsiiiiiiiiiiiiiiiii!
134. szurkekiseger (válaszként erre: 132. - Dokianya)
2011. febr. 24. 20:32

őszintén szólva a mostani párom elmondása szerint az előző barátnői nem akartak sokat szexelni, elhúzódtak tőle és ha mégis együtt voltak akkor "csak gyorsan" csak rövid ideig meg "jajj fáj-pedig még hozzá sem ért" meg ilyenek voltak.


pedig én észveszejtően szexis férfinak tartom. Karmolnám a fenekét stb.


Lehet hogy jobban kellene éreztetnem vele, hogy kívánatos férfi?

133. szurkekiseger (válaszként erre: 132. - Dokianya)
2011. febr. 24. 20:29

mióta nem feküdtem le senki mással?

Az orális-os párom óta?


Az első párom aki a szüzességemet elvetet befoga a számat, a második sokat szexelt velem, de tapasztalatlan voltam hiába volt mennyiség rövid kapcsolat volt.., a harmadik párom volt az orális,

a szerelmem most a 4.


és nem mentem félre. Egyéjszakás kalandom egy volt, de az egy f*sz volt nem volt értelme belemenni mert az volt a marketing szöveg hogy jobb lesz mint valaha ennek ellenére jót hintázott rajtam és hazavitt. Ennyi.

132. dokianya (válaszként erre: 131. - Szurkekiseger)
2011. febr. 24. 20:24
Létezik! Tapasztalat! Az én férjem sem arról híres, hogy napi hat menetet nyom. Sosem volt olyan, tehát nem a kapcsolat régisége miatt kíván keveset. Ő ilyen. Szóval, most nálatok sem a mennyiség az elsődleges, hanem a minőségnek kéne helyreállni. Most kérdezek egy csúnyát. Nem feküdtél le azóta senki mással? Szerinted, ha maximálisan megkapnád ami neked jár, szóval ha maximálisan kölcsönös lenne minden kényeztetés, akkor sem menne? Tudom, előtte sem sikerült....de ez csak egy kérdés.
131. szurkekiseger (válaszként erre: 130. - Dokianya)
2011. febr. 24. 20:08

hát mindenesetre minden tanácsot megjegyzek és alkalmazok és ha nem megy , akkor sajnos nincs sok választásom :(


valahogy érdekeltté kellene tenni őt.

de milyen mézes madzaggal?


és ezt most ha megengeditek elmesélem.

Volt páromat állandóan kényeztettem reggel is és este is orálisan, amit sosem viszonzott. Mindig hátradőlt élvezte és ennyi volt a szexuális életünk.


A (mostani - de utálom így írni) kedvesemet pedig mindig próbálom már szóban is csábítani , hogy majd este nyalókázok meg mit tudom én mindenféle aranyosságok, hogy cica leszek és megnyalogatom stb. és ez ilyenkor mindig tetszik neki és nevet, de estére sosem kér belőle. Még az én kényeztetésemből sem. Egyszer volt, hogy együtt voltunk nagyon megkívánt engem és 69-eztünk de olyan finom volt neki hogy elsült. És utána bejelentette, hogy ilyet kér minden este mert ilyen finom még sosem volt neki.


Nagyon meglepődtem és megörültem, de azóta sem kérte újra... :(

pedig nem jár félre máshoz tudom, mert együtt dolgozunk együtt jövünk haza együtt eszünk együtt alszunk minden együtt van.


csak kicsi a libidója? létezik ez egy életerős fiatal 25 éves egészséges férfinál?

vagy csak béna vagyok?

130. dokianya (válaszként erre: 129. - Szurkekiseger)
2011. febr. 24. 20:02
Ne haragudj meg rám, hogy ezt mondom, de akkor kicsit önző a kedvesed. Tudom, hogy szereted, ne haragudj meg, csak véleményt alkotok. Nem ez lenne a normális...főként, hogy már említetted neki.
129. szurkekiseger (válaszként erre: 127. - Dokianya)
2011. febr. 24. 19:55

hát én még nem írtam le magunkat teljesen.

érzelmileg semmi baj imádjuk egymást.

de az ágyban nem találjuk a közös hangot, de a párom odaadó és szeretkezés közben folyton hajtogatja hogy szeretlek szeretlek szeretlek meg pl. van olyan hogy megharapja mondjuk a nyakam és később mondom neki, hogy nahát most ez újdonság volt erre ő: tényleg nem is emlékszem, hogy most épp ezt csináltam.. vagy ilyenek, szóval ő tényleg "kikapcsol". De miután elmegy akkor utána bambul maga elé üres szemekkel párszor megkérdeztem miért azt mondja ilyenkor pihen és jó neki. De nem velem foglalkozik hanem lemosakszik és megy dolgára...

párszor szóban mondtam neki, hogy ilyenkor folytassa a kezével vagy nem tudom... de valahogy elfelejtődik én meg közvetlen utána nem kérem hanem hagyom hagy menjen dolgára...


na most egy példa.. csak mert benne voltunk a sűrűjében és most olyan jó kibeszélni magamból..

128. dokianya (válaszként erre: 125. - Szurkekiseger)
2011. febr. 24. 19:52
Már miért nevetnénk ki?! Ez olyan, mintha a pasiknak nem állna fel, vagy korai magömlésük lenne. Azon sincs semmi nevetni való.
127. dokianya (válaszként erre: 124. - Szurkekiseger)
2011. febr. 24. 19:51
Ha szeretitek egymást, úgy látom nem is friss kapcsolat, akkor nem szabadna olyan dolognak lenni köztetek, amit ne lehetne megbeszélni. Ha van, akkor a kapcsolattal is baj van! Szerintem...
126. dokianya (válaszként erre: 122. - F758a7200f)
2011. febr. 24. 19:49
Nekem nem kell bemutatni a telefonszexet! Én már lassan teherbe is tudok esni telefonon keresztül. Apa 1500 km-rel távolabb van Tőlem és pont tegnap este beszéltük meg, hogy milyen jó lenne, ha most olyan hosszú lenne neki. :D
125. szurkekiseger (válaszként erre: 123. - Dokianya)
2011. febr. 24. 19:48
én nem tudtam hogy ilyen jól meg lehet ezt beszélni más nőkkel.. olyan jólesik.. azt hittem mindenki ki fog röhögni.
124. szurkekiseger (válaszként erre: 122. - F758a7200f)
2011. febr. 24. 19:47

hogy bennem van...

mindig elképzelem de sosem tudom megcsinálni, félek hogy unatkozna. olyan furán tud rám nézni és hogy ott várja hogy na milesz..


most hogy kellene ezt megbeszélni vele? - ez is kérdés.


de egyébként ezt nagyon jó ötletnek tartom!

123. dokianya (válaszként erre: 117. - Szurkekiseger)
2011. febr. 24. 19:47
Lehet, hogy tényleg hatásos lenne, ha egy vibrátorral megpróbálnád megtalálni mi a jó Neked. Csak úgy lelkiismeret furrdalás nélkül...Nem tudom. Hidd el, ha lenne egy varázspálcám, rádsuhintanék,hogy rád találjon az érzés, mert tudom milyen rossz nélküle.
122. f758a7200f (válaszként erre: 117. - Szurkekiseger)
2011. febr. 24. 19:44

Hulyeseg. Akik messze vannak egymastol meg telefonszexet is szoktak...ez nagyon csinald magad es nem tartom tuzoltasnak egyaltalan.


Es ha ugy csinalnad amikor benned van? Ne hulyeskedj mar, igy tenyleg barkinek sikerul. Itt kellene kezdeni.


Hangokra nem tom mit mondjak, szomszedok eddig meg nem panaszkodtak, teny en sem vagyok kuka, de nem az ordibalastol lesz szebb :)))))

121. dokianya (válaszként erre: 116. - F758a7200f)
2011. febr. 24. 19:44
Rafkós anyucik. :)
120. szurkekiseger (válaszként erre: 118. - Dokianya)
2011. febr. 24. 19:43

az a baj, hogy én nem visszafogom magam, hanem nem tudom elengedni.


nincs meg az az "önkontrollvesztés" az a nem tudom mi. az a rejtélyes nagyon jó dolog. és én már az őrület határáig el vagyok bolondulva hogy újra átéljem...


és most komolyan bediliznék, ha nem tudnám, hogy ez nem a világ vége és orgazmus nélkül is lehet élni és nem lehet ilyen buta, hogy ezen vagyok kiakadva.


de tényleg időről időre előjön és egyre rosszabb.

főleg, hogy szexuálisan ingerel a párom is már csak azzal ha levetkőzik vagy zuhanyozni látom, mégsem megy az ellazulás.

119. dokianya (válaszként erre: 115. - F758a7200f)
2011. febr. 24. 19:43
Na, teljesen egyetértek veled! Egyébként nekem is ritkán van többször orgazmusom, és a második már nem is olyan érzés. Azon szoktunk barátnőmmel kacagni, hogy volt egy pasim, akinek tényleg olyan pici volt, hogy amikor először megláttam, nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek. Viszont életemben akkor volt először többszöri orgazmusom. De olyan! hogy mai napig könnyes szemmel gondolok vissza! Szóval kedves pasik! Én aztán tudom, hogy nem a méret a lényeg, csak jól kell tudni használni. ;)
118. dokianya (válaszként erre: 113. - Szurkekiseger)
2011. febr. 24. 19:38
Na, nekem nem fogta be a ráment kapcsolatom a számat, csak egyfolytában rámszólt, hogy fogjam be, mert anyuci a szomszéd szobában van. Aztán volt egy pasim, sok "romantikus" esténk volt a kocsiban. Na és az erdő szélén nem kellett visszafogni magam. :) Jaj, régi szép idők! Fiatalság, bolondság! :) És most sem vagyok egy halk típus. Na jó, nem kiabálok, de nem vagyok kuka. :) Tudom milyen rossz, ha vissza kell fogni magadat.
117. szurkekiseger (válaszként erre: 115. - F758a7200f)
2011. febr. 24. 19:38

az előbbiekben már írtam itt a fórumon.


Az első párommal történt akivel elvesztettem a szüzességem. Előtte sok "petting" volt meg kényeztetés én is elmentem a kezemmel mellette feküdve ilyenek... és amikor elvette a szüzességem olyan más volt minden... olyan forró egybeolvadás és repülés és lebegés és finom és jó és sóhajtoztam és lihegtem és a mennyekben voltam...


és befogta a számat, hogy ne hallják a szomszédok.


soha. soha azóta nem éreztem. Ennek tíz éve, imádom a mostani páromat, ha csókot adok a tarkójára már feláll a hátamon a szőr érte , hogy magáévá tegyen. De ha elkezdjük akkor nincs szinte bennem semmi.


És az önfoglalkozás mostanra nekem már csak tűzoltás és ha egyedül is csinálom már nem ad élvezetet inkább olyan helyettesítőféle, hogy legyen valami...

116. f758a7200f (válaszként erre: 114. - Dokianya)
2011. febr. 24. 19:36

Nekunk a pentek estetol szombat delutanig nagyis, de ezen belul ahogy esik ugy puffan, amugy erdemes kihasznalnunk mert ha elmulasztjuk, akkor az a het mar sajnos kilove...


Ilyesmikbol hamar tanul az ember:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook