Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kihasználós család fórum

Kihasználós család (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
466. Channa* (válaszként erre: 458. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 19:41

Sosem laktam albérletben.

A szüleimnek, azaz akkor már csak az apukámnak egy nagy lakása volt, ahol ketten éltünk, és a férjem szüleinek is, így 1 évig felváltva laktunk hol nálunk, hol náluk, majd megvettük a lakásunkat, amikor úgy éreztük, hogy ketten is el tudjuk látni a gyerekünket.


Nézd, örülj neki, hogy te egyedül is meg tudtad oldani az életedet. A húgomat ott hagyta a férje 4 gyerekkel gyessel+családival egy olyan házba, ami minden volt, csak ház nem. Mi nem azt mondtuk, hogy punnyadj meg egyedül, mert nekem is kell a pénz, hanem megtámogattuk néhány évig. Már régen rendeződött az élete, nekünk meg nem esett nehezünkre kiadni azt a pénzt, hiszen jól álltunk, enélkül is meg tudtam venni a gyerekemnek az első szériás PS-t:D


Szerencsére nem is akarok férjhez menni, hiszen van már férjem:DDDDD

465. plavalaguna (válaszként erre: 463. - Channa*)
2016. nov. 4. 19:41

facepalm.... Én olvasni is tudok, nem csak lapozgatni ;)


de mit nekem a tenger sajna beelőzött a válasszal amit írni akartam :D

464. c73db520ef (válaszként erre: 463. - Channa*)
2016. nov. 4. 19:35
Hogyne, hisze manapsag a gyermekek 60 %-a hazassagon kivul szulteik; hetkoznapi kifejezes a csaladi jogallasra.
463. Channa* (válaszként erre: 456. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 19:34

Ez nem vulgáris.

Ez egy teljesen normális kifejezés.

Zabigyerek, szerelemgyerek, fattyú, stb. Jelentésük pedig az, hogy a gyerek házasságon kívül született, azaz nem feltétlenül ismeretlen az apa:D

Szerintem lapozgass lexikonokat, ha valami nem megy.

2016. nov. 4. 19:33

Akkor es addig tegyenek felre, amig van mibol.

Ido van, a rokonok nem ragjak ehsegukben a kuszobot.

Dagobert bacsi pedig meg mar meghalt.

461. plavalaguna (válaszként erre: 459. - Channa*)
2016. nov. 4. 19:32

azért örülök, hogy nem bírod a vulgaritást, mi lenne ha szeretnéd? :D :D :D


szerető anya lehet, ha fattyúzza a saját gyerekeit... tényleg jó családi minta mindenkinek. mesélj még, nekünk lúzereknek, hogy kell ezt amúgy ;)

460. plavalaguna (válaszként erre: 457. - Pengő Gyöngyi)
2016. nov. 4. 19:30

persze ismerek én is tesót, aki vett ajndékba egy kocsit.. de nem havi 440 volt a bevétele, és már volt sajátja mindenből...


Mégegyszer. ha van felesleg könynen ad az ember. itt a történetben konkrétan nicns felesleg. ennyi.

459. Channa* (válaszként erre: 454. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 19:29

Mindenkinek van apja, még a fórumindító által említett felelőtlen nővérnek a gyerekének is, még is azt mondta, hogy mondhatjuk, hogy fattyú.


Nem, nem tudom mit jelent. Tudod! Én vagyok az ügyeletes féleszű, te meg a fórumindtó az észlény:DDDD


Ja, és le is ittam magam, ahogy te. Mert gondolom magadból indulsz ki, ugye!?


Agyasok gyülekezete. Komolyan mondom, ilyen pontagyú társulattal ritkán találkozik az ember.:DDDD

458. plavalaguna (válaszként erre: 455. - Channa*)
2016. nov. 4. 19:29

Értem egészségedre. De gondolom ekkor már nem albérletben laktál stb...


itt tényleg sokan semmilyen szinten nem értitek a helyzetek közti különbséget.


Hát én meg nem a tesómmal fizettettem az életem. Ez van. mindannyian mások vagyunk. mondjuk nem is vennélek téged se feleségül :D De nem is vagyok pasi :)


de érdekes, hogy leanygiasozva más.. de én aztán ennyit annyit adtam ;) köszönjük emese :)

457. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 445. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 19:27
Mi apósoméknak vettünk egy autót, mert nekik nem telt volna rá. És még csak nem is a férjem ötlete volt, hanem az enyém.
456. plavalaguna (válaszként erre: 450. - Channa*)
2016. nov. 4. 19:26

nem bírod ha valaki vulgáris, azt telezabiztál stb, egy hszt???


apám, álszentségből jeles...

455. Channa* (válaszként erre: 445. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 19:25
Cicabocivirág! A húgomat éveken át havi szinten támogattuk és nem kis összeggel. Havi minimum 100 ezerrel 2000-től. Akkor ez elég sok pénz volt. Vettünk neki egy házat is, hogy legyen hol lakniuk. Tudom mit jelent az, ha valakit támogatunk rendszeresen. És egy kicsit sem zavart, ha az általunk adott pénzből esetleg műkörmöt csináltatott magának. Érted!? Adtam, mert tudom, hogy szüksége volt rá.
454. plavalaguna (válaszként erre: 451. - Channa*)
2016. nov. 4. 19:25

ha a hugod ygerekeinek van apja, stb, akkor mit zabigyerekezel itt??? tudod mit jelent a szó_???


mi ez a sok idézőjel stb??? péntek van, és itt bulikból írnak az emberek bepiálva vagy mi?

453. Channa* (válaszként erre: 451. - Channa*)
2016. nov. 4. 19:22
Mert a húgom egyedül nevelte fel a 4 gyerekét, akik a férjétől születtek....
452. c73db520ef (válaszként erre: 447. - Globus)
2016. nov. 4. 19:21
megbeszelhetjuk :D
451. Channa* (válaszként erre: 442. - Plavalaguna)
2016. nov. 4. 19:21

De, tudja, hogy ki az apja a gyerekeinek. Ne sajnáld a húgomat! Nincs rászorulva senki sajnálatára!

Csak azért írtam, mert annyira szidjátok szerencsétlen nővért, aki felelőtlenül felcsináltatta magát és még gyerektartást sem kap, sőt! az öcsének kell támogatnia. Gondoltam, hogy az a gyerek szerintetek fattyú/zabigyerek, akit egyedül nevel az anyja....


Ki az lolly? Ismernem kellene? Te ismered?

450. Channa* (válaszként erre: 432. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 19:17

Még annyit, hogy nem bírom, ha nyaliznak és közben másokat lehúznak.

Nem mindenki ért mindenhez. Lehet, hogy valaki nem tudja, hogy mi a különbség az önerő és a törlesztő részlet között (azért vannak a banki szakemberek, hogy ebben segítsék őket), de valószínű, hogy te sem tudsz más szakmákról semmit, sőt! megkockáztatom: erről sem tudsz túl sokat!


Nem tudom elnézni, hogy vulgáris vagy, ugyan is szerintem egy nő ne legyen közönséges. Alpári kifejezések nélkül is lehet úgy beszélni/írni, hogy a másik tudja épp a k. anyját szidtad:D


Most meséljek én is a családom zseniális képességeiről? Az unokaöcs, aki 5 évesen olvasott írt és fejben számolt végtelenig (összeadás, kivonás, osztás, szorzás), vagy az én gyerekem fotografikus memóriájáról? Hát nem teszem, pedig még az én memóriám is átlagon felüli:DDDDD

449. plavalaguna (válaszként erre: 448. - C73db520ef)
2016. nov. 4. 19:16
nyugo, szerintem csak mennek háttérben a privik... aztán kijött belőle ez az gondolom. csak a szokásos.
2016. nov. 4. 19:15
zab - fattyu... megis mi ez????
447. globus (válaszként erre: 443. - C73db520ef)
2016. nov. 4. 19:15
Örökbe fogadjalak? :)
446. plavalaguna (válaszként erre: 443. - C73db520ef)
2016. nov. 4. 19:14

És ki fizeti? :D melyik családtag? vagy te is olyan pénzéhes vagy, hogy te fizeted a saját nyaralásod mint itt párunk? :D Pedig kérhetnél rá rokonoktól is, hiszen egy család vagytok...


irónia, aki nem érti annak írom. irónia

445. plavalaguna (válaszként erre: 431. - Channa*)
2016. nov. 4. 19:13

szivecském, az ez az adás, meg a havi apanázs ami itta történetben van, nem ugyanaz a kategória.


Ezt azt a barátainak is ad az ember, de nem fizeti a másik kocsihitelét pl.

444. massalhangzo (válaszként erre: 439. - Globus)
2016. nov. 4. 19:11

szerintem ha szeretik egymast, akkor meg fogjak oldani a problemakat. ha a csajnak az a fontosabb, hogy a pasija minden fillert hazaadjon, amit keres, akkor meg olyat kell keresnie


manapsag nem altalanos, hogy apuci leadja anyucinak a let, es marad nala egy kis zsebpenz. sokan vannak, akik e nelkul is kifizetik a kozos dolgokat, felretesznek, es szamithatnak egymasra. nemcsak akkor biznak a masikban anyagilag, ha az minden fillerrel elszamol, mert megvan az alap bizalom, hogy mindenben, anyagiakban es egyebekben is ott a masik mellette, kolcsonosen

2016. nov. 4. 19:11
En is mennek egy kicsit nyaralni. Mondjuk 2 het Marokko meg is felelne.
442. plavalaguna (válaszként erre: 431. - Channa*)
2016. nov. 4. 19:11

miért írod ezt a sok zabit?? nekem?, hol írtam én iylet?? meg mi ez a kirohanás??? nem is erről beszélek...


Sajnálom, ha a hugod nem tudja esetleg ki a ygereke apja. vagy többé... vagy esetleg nős pasi az apa, és oda sikerült szülnie... De mit zavbigyerekezel itt idézőjelesen?? így beszéltek egymás közt vagy mi??


vagy lolly drága privizik orrba szájba? :D :D csók lolly...

441. Channa* (válaszként erre: 439. - Globus)
2016. nov. 4. 19:11

Az elején még én is máshogy gondolkodtam, de aztán....

pfff!

440. Channa* (válaszként erre: 436. - Globus)
2016. nov. 4. 19:09

Eszembe sem jut, hogy ilyeneket nézzek, de most megtettem....


Vajon ez az unkahúg ugyan az akinél már volt szülőköszöntés az esküvőn? Elvált?


Munkaidő beosztásos fórum: "Szóval folyamatos munkarend, termelő cégnél." Vajon itt beszél a lízing fizetésről az ügyfelekkel miközben összedob egy mobiltelefont? Akkor nem csodálom a stílust....

439. globus (válaszként erre: 438. - Massalhangzo)
2016. nov. 4. 19:05
Még az elején arra tettem voksot, hogy ne adjanak szülőnek luxusra, de amilyen irritálóan kibontakozott, pfff... költözzenek a fiatalok minél messzebbre. Lejmoló ősök és vipera nagynéniktől távol :)
438. massalhangzo (válaszként erre: 429. - Globus)
2016. nov. 4. 19:03
szerintem is igy van, es remelhetoen szeretik annyira egymast, hogy nemi balhek utan nagynenire is tegyenek nagy ivben, es ketten rendezzek a jovojuket fillerszamolgatasok nelkul
437. massalhangzo (válaszként erre: 432. - Kicsimanóci)
2016. nov. 4. 19:01

nem mindegy, hogy onero vagy hitel abbol a szempontbol, hogy jelenleg a csaj ehhez nem tud hozzajarulni semmivel, es a sractol varja? milyen majd? honnan tudhatja azt barki is, hogy akar 5 vagy 10 ev mulva milyen anyagi helyzetben lesznek?


miert nem a sajat dolgait tervezi a csaj, hol fog dolgozni, hogyan fejleszti magat, mennyi penzzel szamolhat. aztan osszeadodik ez a parjaeval. miert fontosabb, hogy o osztogassa be a parja penzet?

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook