Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kialudt a fényem fórum

Kialudt a fényem (beszélgetős fórum)


10. Jázmin. (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 1. 10:06

"A szívem csordultig szeretettel és már nem tudom kinek odaadni."


Szeresd magad!

9. ariana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 29. 17:41
Megkérdezhetem, hogy egy kapcsolatban, mennyi idő után érzed, hogy már nem vagy neki fontos?
8. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 29. 01:33

Neked az az egy hiányzik, az igazi Társ. Nem mondom, hogy majd eljön blabla .. (pedig majd eljön)

Ne keményítsd meg magad, mert az csak egy álca lenne, és az is súlyos teher lenne nemsokára. A bőréből senki sem bújhat ki.

Te egy érzékeny lélek vagy, maradj is az örökre.

"Van egy mód, amivel könnyen véget vethetek a szenvedéseimnek" - az életedet ne dobd el! Másoknak nagyon nagyon hiányoznál.

Pihenj, okos higgadt fejjel gondold át.

7. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 23:12
Nem olyan rossz érzéketlennek lenni. Néha kicsit nehéz azt a kérget viselni, de elmegy.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 22:54

Kár, hogy nem látod te mennyit tanultál ezekből a kapcsolatokból.

Semmi sem örök és kár ezen siránkozni, sajnáltatni magad.

2020. dec. 28. 22:12

Ne gondold, hogy attól, hogy elmúlt, amíg tartott, nem volt az igazi. Nekem sem egy ilyen szegélyezi az életemet. Vannak új barátaim, de részemről már soha többé nem fogom azt a feltétel nélküli szeretetet érezni, és ez bizony szomorú. Az újabb emberek se rosszabbak, mint a régiek, csak én változtam meg.

Én mindig kicsit irigykedek, ha valakit egy életen át elkísérnek ugyanazok az emberek.

2020. dec. 28. 22:01
De fura az élet. Ma bodzaszörpöt ittam, amiről a gyerekkori legjobb barátnőm jutott az eszembe. Vele készítettünk még gyerekkoromban. Bőgtem is rajta egy sort, mert megszakadt a barátság. Ő 2 évvel idősebb volt, és amikor gimibe ment, eltávolodtunk, pedig én még nagyon szerettem. Pár éve üzent, hogy sokat gondol a régi időkre, látogassam meg. Akartam is, de mégse mentem. Már nem lett volna ugyanolyan. Szóval épp ezeken a dolgokon merengtem, amikor olvastalak.
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 21:57

Ezt depressziónak hívják.

Azért mert most így látod, nem biztos hogy valóban így van!

Egy oldalát írtad le a kapcsolataidnak, de nem egy oldala van a dolgoknak.

Minden rosszban van jó is, ami fordítva is igaz.

2020. dec. 28. 21:50

Ki zavarja a nyugalmadat?


Bár tudnék segíteni!

2020. dec. 28. 21:45
Kegyetlen érzés, amikor rájövünk, hogy valójában senkinek sem vagyunk fontosak. Tapasztalom folyamatosan, hogy én csak egy szakaszig kísérek mindenkit, hol rövidebb, hol hosszabb távon. De a lényeg mindenkinél ugyan az, nem maradnak az életemben örökre. Vannak, akik ezt jól kezelik; a változásokat. De én nem. Mert ezek az emberek igazán közel kerülnek a lelkemhez és örök helyet kapnak a szívemben. Holott tudom, nem szabadna, tudom, hogy egy bizonyos távolságot kellene tartanom, mert a vége mindig ugyan az. Eltűnnek. Kicsit lámpásnak érzem magam, mutatom az utat, fényt adok, hogy megtalálják az IGAZIT. Az igazi barátot, társat, szerelmet. Én pedig? Ott maradok egyedül, a szívem csordultig szeretettel és már nem tudom kinek odaadni. Mert egyiknek sem én voltam az IGAZI. Nem tudom a szívem mennyi törést képes elbírni, de nem várom meg amíg érzéketlenné válok. Van egy mód, amivel könnyen véget vethetek a szenvedéseimnek. Nem akarok már mások lámpása lenni, elfáradtam. Nyugalomra vágyom. Pihenni megyek.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook