Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki tud valamit a genetikai összeférhetetlenségről? fórum

Ki tud valamit a genetikai összeférhetetlenségről? (tudásbázis kérdés)


8. husi76 (válaszként erre: 7. - Kszb)
2013. ápr. 29. 20:52

köszönöm szépen.

Őszintén azért akarom megtudni, hogy pontosan milyen vizsgálatot kell kérni,mert mi is voltunk már genetikain de az orvosom azt mondta, hogy az nem mutatja ki, komolyabb vizsgálatra lenne szükség ami nincs.Én nem hiszem, hogy ne legyen a 21.században!

7. kszb
2013. ápr. 29. 20:44

Nézd! Ezt találtam! Sztem érdemes lenne megnéznetek! Azt tudom, h több kolléganőm is járt nála (volt aki amiatt, mert nagyon nem tervezett terhesség volt az övé, és tartott tőle, h bizonyos okok miatt baja lesz a babának)


[link]

6. kszb (válaszként erre: 5. - Husi76)
2013. ápr. 29. 20:35

megpróbálom megtudakolni, de úgy rémlik, g Czeizelt emlegették... ha a többiek tudják, meg tudom neked, de én nem kommunikálok vele, pont amiatt, amit írtam (hogy a viselkedésén érződik rendesen, amin keresztül ment).

Amúgy, minden egyéb vizsgálaton átestetek már ezzel kapcsolatban?

5. husi76 (válaszként erre: 3. - Kszb)
2013. ápr. 29. 20:23
köszi szépen.Meg tudnád nekem hol csinálták a vizsgálatot?
4. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Husi76)
2013. ápr. 29. 17:25
az Istenhegyi Géndiagnosztikai központ biztos végez ilyen irányú speciális vizsgálatokat!
3. kszb (válaszként erre: 2. - Husi76)
2013. ápr. 29. 12:53

van módja ezt kivizsgáltatni, és tegyétek is meg, ha valóban felmerült a dolog! Egyik kolléganőméknél ez van, és már csak miután a sokadik gyereket veszítették el, vagy olyan súlyos fejlődési rendellenességekkel, koraszülöttként jött a világra, h kb 1 évesen meg is halt, mindezek után nézették meg magukat!!!! Ne akarjátok magatoknak ezt! A nőgyógyászodnak tudnia kell, h hova menjetek ezzel!

Kolléganőm belekattant a dologba, és ugyan örökbe fogadtak, de érezhető nagyon is a viselkedésén, amin végigment éveken át!

2013. ápr. 29. 10:11

Ki tud valamit a genetikai összeférhetetlenségről?

Én eddig úgy tudtam, hogy ha a pár nem összeférhető akkor az már az első hónapokban vetéléshez vezet,mert a női szervezet idegen testként kezeli a babát.Nem rég egy nőgyógyász azt mondta, hogy a 20.héten is előfordulhat (nálam előfordult 3x nem tudom, hogy ezért volt-e?)

Voltunk genetikán de ott ilyesmit nem mondtak!

Van ennek valami speciális kivizsgálási módja?

Egyáltalán kihez forduljak a Fülöp doktoron kívül?

2013. ápr. 29. 10:07
Genetikai összeférhetetlenség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook