Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki szeretne pár kg-ot leadni? Gyertek, csináljuk együtt 04. 26-tól! fórum

Ki szeretne pár kg-ot leadni? Gyertek, csináljuk együtt 04. 26-tól! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
202. szösz007 (válaszként erre: 201. - Missmonroe)
2011. máj. 2. 11:00

:)

most otthon vagy? vagy dolgozol? tanulsz?

nem vagy itt olyan sokat:(

persze nálam is volt olyan,hogy hetekig nem tudtam jönni

puszi

201. missmonroe (válaszként erre: 200. - Szösz007)
2011. máj. 2. 10:33
cserélj benne elemet, és biztos jó lesz. nézzünk szembe az igazsággal, az az első lépés szerintem. Nekünk van egy mérlegünk, ami másfél kilóval kevesebbet mutat, évekig az volt az egyetlen mérlegünk, és van egy ami ugyanannyit mutat mint az orvosi mérlegek. Én azt használom, ha rossz is, ami az igazat mutatja. Néha rossz és kegyetlen, de legalább igaz:)
200. szösz007 (válaszként erre: 197. - Missmonroe)
2011. máj. 2. 09:24

eddig nem is álltam mérlegre, pár hónapja....most, hogy itt vagyok veletek barátkozom a gondolattal, hogy ráállok

...nem tudom, hogy elromlott-e a mérleg vagy ilyen sokat híztam:(

2011. máj. 2. 09:22

szép napot mindenkinek!!!!!

mindenki nagyon elfoglalt, alig találkozunk, azaz írunk a fórumba:(

ki hogy van?

én probálom visszafogni az étkezést, ez a legnehezebb...most munka előtt még leg-trainerezek egy kicsit...és takarítok és függönyt mosok és teszek vissza a helyére:)

írjatok kinek hogy telt a hétvége!!!!

2011. máj. 1. 14:31
A merleg teli hassal fel liter vizzel a hasamban es teljes öltözek ruhavalmutatott 66, 5 kg-ot. Ez kb. 1 kg fogyas es honapok ota nem sikerult :)))
197. missmonroe (válaszként erre: 196. - Szösz007)
2011. máj. 1. 13:51

én sem tudom, mi van velem, de azt igen, hogy menni fog. Holnaptól vége az ünnepeknek, ballagásoknak, anyáknapjáknak, szüneteknek, lesz aerobic is este, nagyon remélem , hogy visszaáll minde na régi kerékvágásba és menni fog:D


kitartás, ha jól tudom kegyed vékonyabb, mint én úgyhogy ne tessék feladni:))))

196. szösz007 (válaszként erre: 195. - Missmonroe)
2011. ápr. 30. 23:02

ugyanezt érzem:)

előtte hosszú évekig mindig elértem a célom...most nem tudom mi van velem?

2011. ápr. 30. 18:39
áááá én az utóbbi hónapban egy lusta liba voltam, semmire nem figyeltem és blöe...nem tudom mi az isten van, előtte olyan voltam mint egy duracell nyuszi XD
194. andy0120 (válaszként erre: 193. - Szösz007)
2011. ápr. 30. 11:09
Igen sajnos ördögi körnek tűnik de meg kell próbálni,jobban mondva akarni kell és kész!!!kitartás :)sikerülni fog a pozitív gondolatok beépülnek!!!!
193. szösz007 (válaszként erre: 192. - Andy0120)
2011. ápr. 29. 21:01

nekem nagyon sok nyár szenvedés:(

már azon gondolkodtam, hogy valami lelki oka is lehet ennek:)

kb. 15 évvel ezelőtt 53 kg voltam, aztán eltörött a lában, gipsz, pihenés, fekvés, + kilók, aztán fogy...és megint + kilók....aztán fogyi és így tovább:(

mígnem mindig többet híztan vissza, mint amennyit lefogytam:(

most már le sem merem írni...+ 30 kg súlyfelesleg is van.....

:(

de én sem adom fel:)

legalábbis megint lesz egy hosszú menet:)

192. andy0120 (válaszként erre: 191. - Szösz007)
2011. ápr. 29. 10:44
így vagyok vele Én is tele a szekrény ruhákkal és csak nézem:(((de ezen változtatunk:)1 éve gyomorfekélyt diagnosztizáltak nálam sajna és akkor beijedtem elkezdtem enni rendesen 5*és így lett +10 kilóm.A tavaly nyár szenvedés volt de most nem lesz!
191. szösz007 (válaszként erre: 190. - Andy0120)
2011. ápr. 29. 09:54

sajnos én ugyanezt érzem....állandóan éhes vagyok...

A HÚSVÉTRA FOGJUK ....

de sajnos közeleg a nyár, én már most nem tudok úgy öltözni, ahogy szeretnék:(

ERŐSNEK KELL LENNÜNK

NŐK VAGYUNK...SOK MINDENRE KÉPESEK...EZ IS SIKERÜLNI FOG:)


KITARTÁST ÉS ERŐT MINDENKINEK:)

2011. ápr. 29. 08:26
Most valamiért lankadt a hős kitartás és állandóan éhes vagyok lehet a húsvét tette be a kiskaput.De muszáj újra erősnek lenni!!!Bár ma meg ballagás lesz ha el is vérzek mármint az evés terén holnaptól muszáj teljes erőbedobással kezdeni!!kitartás mindenkinek :)
189. andy0120 (válaszként erre: 186. - Szösz007)
2011. ápr. 29. 08:23
Köszönöm még van 4 kg hátra amit le szeretnék adni 70 ről indultam de 72 is voltam már előtte:((( 62 a cél :)Igen a Norbi ebédet rendelem.Van párom is meg gyerekem is 12 éves:)
188. simsab (válaszként erre: 179. - Kri76)
2011. ápr. 28. 23:18

hősnő vagy,hogy már reggel tudsz futni!

biztos lesz eredménye,mert a futásnál nincs jobb!az itteni tömegnyomás hatására én is elkezdtem megint-már 2x voltam-ajánlom mindenkinek,JÓ!

én is 1x zumbázom hetente,gondolom 3 futás elég mellé?!Te hogy tervezed?én 6,8km-es kört futok most,mert itt a falu végén a fasor ennyi,oda-vissza,nyárra kettőt csinálok belőle remélem.......Jóéjt mindenkinek!

2011. ápr. 28. 22:49

Szép éjszakát mindenkinek!


ma 8 körül értem haza...suliban , az osztályomnak anyák napja volt...én "csak a tanító vagyok" de jól kisírtam magam:)

édesek voltak:)

ezután mentem tanítani még....egy kislányt

aztán haza...

kislányom férjem várt, vacsi, fürdés, altatás...

ebédet vittem magammal...de ezen kívül szendvicset tudok vinni...mást nem...megint azt éreztem, hogy éhen halok 8 órakor

lehet, hogy eddig túl sokat ettem és most nem tudja a gyomron mi a helyzet...?miért éhezik?


főtt húst ettem salátával:) és kevés kenyérrel:(

ennek is örültem:)

aztán 10 óra után, mikor már úgy éreztem letörik a lábam lezuhanyoztam, hogy lefekszem és végre pihiiiii....

DE ESZEMBE JUTOTTATOK:)

ÉS RÁÁLLTAM A LEG-TRAINEREMRE.....:)

KÖSZÖNÖM NEKTEK:) SZENVEDTEM 8x30-at (ennyit bírtam)

de megérte:)

köszönöm és ezért puszi mindenkinek:)

186. szösz007 (válaszként erre: 183. - Andy0120)
2011. ápr. 28. 22:42

Szióka:)

Üdv a csapatban:)

Ügyes vagy , kitartás....

hány kilótól szeretnél megszabadulni?

párod, gyermeked van?

a norbi update-t használod?

185. szösz007 (válaszként erre: 182. - Dancsa)
2011. ápr. 28. 22:38

szióka:)


egyetértek abban, hogy a súlyt nehezebb megtartani, mint "lefogyni"

de most sajna a fogyás sem megy, nagyon szenvedősek a napjaim...

én is úgy gondolom, ahogy írtam is, hogy a masszázs sokat segít:)

nagy szerencséd van a férjeddel:)

további kitartást:)

puszi:)

184. kri76 (válaszként erre: 181. - 116199a424)
2011. ápr. 28. 13:34
Olyan, mint a mandarin, de nincs az a jellegzetes mellék íze, mint a mandarinnak.
2011. ápr. 28. 11:17
Sziasztok csatlakoznék hozzátok bár én már 1,5 hónapja kezdtem a diétát először csak kevesebbet próbáltam enni ami nem működött persze:(Aztán mozgás heti 3-5ször időfüggő norbis ebédet eszem és reggel este fehérjeturmix.Eddig -4kg az eredmény de centiben látványosabb.Húsvétkor én is bűnöztem de most újjult erővel vetettem bele magam.
182. dancsa (válaszként erre: 176. - Szösz007)
2011. ápr. 28. 11:08
jó reggelt! Stihák tini koromban jöttek a mellemre, gyakorlatilag 1/2 cm-ként, jó bögyös lettem hirtelen. Ezen nem segít semmi, a szolárium jó, mert nem lilásak a csíkok hanem halványbarnák, nem olyan feltűnőek. Szerencsém van a férjem gyógymasszőr, has, csípő, fenék, comb tájon olyan szinten megszokott dolgozni, hogy tök izomlázam van utána, csak ki kell bírni, és feszesedtem tőle sokat. ja, 40 éves vagyok, 2 éve fogytam le 15 kg-ot, azóta tartom, 164cm/59kg. Ez nehezebb mind a lefogyás.
181. 116199a424 (válaszként erre: 179. - Kri76)
2011. ápr. 28. 10:51
Ja es mi az a klementin? En meg nem is hallottam rola.
180. 116199a424 (válaszként erre: 179. - Kri76)
2011. ápr. 28. 10:50
Hosszu tavon meglesz az eredmenye, ne aggodj!!! (csak gyozze kivarni az ember, tudom...) Mindenkinek mas az anyagcsereje -az enyem pl.alapbol eleg lassu szegeny- de a jo hir az, hogy lehet fokozni, ha ugyesen etkezel es mozogsz! :-) Irod, hogy jarsz futni --- jo uton haladsz! ;-) Csak legy turelmes es ne add fel, ha lassan fogynak a kilok, vagy ha egy ideig egy helyben stagnalnak. Tudom, hogy nem konnyu, de megeri hidd el es gy nap nagyon buszke leszel magadra, ha elered a celodat!!!
179. kri76
2011. ápr. 28. 10:33

Sziasztok!

Olvaslak én is titeket.


El vagyok én is keseredve. Egy hete futok reggelente, de a súlyom nem változik. Zumbázni hetente csak egyszer jutok el a 18 hónapos fiam mellől.

Példa a napi étkezésemre:

reggeli: 1 gyümölcs joghurt (laktóz mentes, mert érzékeny vagyok), 1 db klementin

ebéd: egy maréknyi sonkás tészta (durum lisztből)

vacsi: tegnap pl. 18.15-kor sikerült/1 kifli, 1 paradicsom és sajtos párizsi

Reggel 1/2 7-kor kelek és éjfélkor fekszem.

Sajnos már a 66 kg-ot elértem és 160 cm vagyok:(

Nem adom fel, mert 5 éve még 52-54 kg voltam. (Sőt voltam 49 kg is.)

178. szösz007 (válaszként erre: 177. - Missmonroe)
2011. ápr. 28. 09:42

ez a fogyástól van, hogy megereszkedett a bőr...és azt hallottam masszőrtől, hogy az még mindig jobb,hogy puha és löttyedt,mert tornával, mozgással feszesíthető:)

mint a kemény, popsi és comb (ilyen az enyém), mert a zsír beékelődött az izomszövetek közé, feszesnek, keménynek tűnik, az is, de nagy...és sokkal nehezebb ezt fellazítani és fogyni...ezért kellene átmasszírozni, akár edzés előtt is, hogy fellazuljon a zsírszövet, aztán jöhet a mozgás, szauna, ami kihajtja, kiméregteleníti onnan a sok-sok folyadék segítségével:)

sajnos CSAK ELMÉLETBEN vagyok ilyen jó, sok mindent megéltem, olvastam, tanultam, utána néztem a témáról, CSAK EZ A FRÁNYA GYAKORLATBAN NEM MŰKÖDIK MOST NÁLAM

de ha bármiben tudok segíteni bárkinek, az nagy örömmel tölt el:)

177. missmonroe (válaszként erre: 176. - Szösz007)
2011. ápr. 28. 09:27
egynelőre még csak paprikaolajam van itthon, de kinéztem egy fahéjas,paprikás,algás krémet. Egyébként narancsbőrös nem vagyok anniyra hálisten csak oldalt a combom, meg picit a popsim, engem inkább az zavar h nem feszes a bőröm a hasamon, hanem picit lóg, mintha szültem volna már egyszer:S
176. szösz007 (válaszként erre: 175. - Missmonroe)
2011. ápr. 28. 09:21

köszönöm missmonroe:) annyira jó itt veletek:)


a masszázs és a mozgás a kulcspontja szerintem a narancsbőrnek, striáknak...ha van fahéjas, paprikás krémed (neten nézz utána) akkor azt is be kell masszíroznod, vannak kimondottan erre a célra kifejlesztett kesztyűk, masszírozópárnák, amelyek felpezsdítik a vérkeringést, belülről kifelé haladva....

2011. ápr. 28. 09:11

szösz, ne keseredj el, minden oké, csak vigyél magaddal enni, és akkor időben csillapítod az éhséget, nem leszel farkaséhes sem.


crystal, köszönöm. én kiskorom óta duci vagyok, voltam 104 kg is gimiben és sajna striáim mindig voltak...anno pirosak, mára fehérek. nem is zavarnának, inkább az, h ott ahol több van ott gyenge a bőröm, nem olyan feszes, és félek, hogy ha fogyok még ennyire sem lesz.


sajnos masszázsokra most nagyon nincs pénzem:S:S ezért valami itthonibb megoldást keresek:D

2011. ápr. 28. 09:11

puszi mindenkinek a bíztatásért:)

képzeljétek,hogy az éjszaka alig aludtam:(

nagyon megterhelő volt, hogy olyan későn ettem...sajnos a családnak készült ételt ettem én is,azaz nem készítettem magamnak semmi diétásat, már csak azért sem, mert nagyon éhes voltam...


régebben külön főzöcskéztem magamnak, amikor a 90 napos vagy a Norbi update szerint étkeztem

sokkal több pénzt költöttem és nagyon sok idő volt kétfelé főzni...persze megérte, mert nagyon hatásos volt:)

de most ezt sajnos nem tudom megtenni:)

az anyu konyhán dolgozik és onnan hozzuk a kaját...

de a gyors és hatásos ételek, ötletek érdekelnek:)


húúúhhaaa!!!!!

képzeljétek el, tegnap az egyik rokonnál pakoltunk (költözés) és ott volt egy szobamérleg...én ráálltammmm....nem kellett volna....ROSSZ VOLT A MÉRLEG????? OLYAN SOKAT MUTATOTT.....

A NAGY SOKKTÓL MÉG NEM TÉRTEM MAHGMHOZ:(

most itthon ráállok és nem is tudom, hogy lesz-e merszem ezután írni nektek....

2011. ápr. 28. 08:09
A 6 után ne együnk semmit egy nagy baromság. Lefekvés előtt 3 órával nem ajánlatos vacsorázni, tehát ha valaki 11-ig fenn van, az még 8-ig vacsizhat. Természetesen nem megterhelő, zsírtól tocsogó kajára gondolok, hanem inkább fehérjét, zöldségeket. Erre tökéletes a tojás, sajt, tejföl, túró, felvágottak.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook