Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki mit tud arról, hogy március 31-én lekerül minden passzív BAR-os? fórum

Ki mit tud arról, hogy március 31-én lekerül minden passzív BAR-os? (beszélgetős fórum)

2011. febr. 8. 19:02
Én úgy tudom, hogy csak azok a passzív BAR-osok kerülnek le, akik már min. 1 éve visszafizették a tartozásukat és ezután 5 év helyett 1 év lesz a passzív státusz.
13. édesmandula (válaszként erre: 12. - Kata 1977)
2011. febr. 8. 09:56
ez a baj, hogy nem lehet az ilyet sem kiszűrni, pont, mint minden rendszerben, az egyén elbírálása csak bizonyos keretekig terjed :S
2011. febr. 8. 09:54

Én csak egy áruhitelt szeretnék felvenni mert 4 gyerek mellett meghalt a mosógépem és ez elég katasztrofális.

De még 2és fél évet kellett volna várjak,nekem ez jókor jött.

De tény hogy biztos sokan lesznek akik hitelt,hitelből fizettek és ezért kerültek fel és most folytatják:-(

11. édesmandula (válaszként erre: 9. - Anyuccci)
2011. febr. 8. 09:50
a kezesekről egy szót sem ejtettem amúgy...
10. édesmandula (válaszként erre: 9. - Anyuccci)
2011. febr. 8. 09:49

furákat mondasz :DDD

engem nem érdekel kit hány év után vesznek le.

a bankszövetség kijelentett, ha ez megtörténik -passzívok visszavétele a hitelképesek körében- akkor az ezzel járó minden pluszköltséget a hitelesek nyakába terhel.

ennyi.

erre nem vagyok kíváncsi és kész.

szerintem tartsd jobban nyitva a szemed mielőtt más kedvéért hitelt veszel fel (ha tényleg ez történt) és utána rosszindulatozz le másokat... :D

9. anyuccci (válaszként erre: 8. - Édesmandula)
2011. febr. 8. 09:41

Nem teljesen értem hogy azzal hogy kicsit lazább lesz a dolog Neked miben lesz rossz????

Tőled mit vesznek el???

Nem lehet hogy inkább az bántja a csőröd hogy te kivártad az öt évet most meg egy év után leveszik az embert.

Nem csak a kezesekről beszélek.Sajnos tudok olyan példát ahol családon belül volt átverés...

És azt sem értem miért vagy ilyen ledegradáló....

Attól hogy valaki segíteni akar és átverik miért bepalizható????

Magyarul aki segít az mind be van palizva....

Elég fura a gondolkodási módod.....

Szerintem én nem is foglalkozom ezzel a fórummal,mert megint ide találtak a rossz indulatú emberek akik csak veszekedni járnak ide...

Szép napot!

8. édesmandula (válaszként erre: 6. - Anyuccci)
2011. febr. 8. 09:36

szerintem meg nem jó, a tények tükrében mindig is lesznek bepalizható emberek és mindig is lesznek linkek. A rendes hitelesekkelszemben -akik fizetnek amennyit kell- szeretném ha őket hátrányba tennék, azaz ha megint KHR listára kerülnek, ugyanmár ne a rendes hitelfizetőkön verjék le az ő sarát is! Azaz petíciót szeretnék benyújtani megfelelő helyre, hogy különös gonddal kezeljék az ilyen személyek újbóli hitelkérelmét, valamint nyugodtan tegyenek rá x%ot rizikófaktor címén az ő hitelfelvételükkor megállapított THMre. Ennyit illik a lazítások ellenére is.

A kormány egyes intézkedései nagyban hasonlítanak a hülye nagynéni engedékenységére, aki megengedi a gyereknek, hogy fagyizzon ész nélkül, de az anyja a gyereknek úgyis megtilthatja ezt. És előbb-utóbb úgyis látja.

A bűnözésről annyit, hogy kiskapuk -mint írtam a bepalizható emberekkel együtt-, mindig is lesznek.

7. annácskaa (válaszként erre: 6. - Anyuccci)
2011. febr. 8. 09:31
Kezesekről beszélsz?
2011. febr. 8. 09:29

Az az igazság hogy vannak akik nem a saját hibájukból kerültek fel.De talán az volt a hibájuk hogy megbíztak egy olyan emberben akiről nem gondolták volna hogy át veri.

Ez miatt fel kerültek és már egy jó ideje nem tudnak egyről a kettőre lépni.Szerintem jó hogy kicsit lazítanak a szabályokon,mert lehet hogy nem jó hitelt fel venni de sajnos manapság Magyarországon máshogy nem nagyon lehet saját lakáshoz jutni.

Vagy van a másik verzió a bűnözés....

2011. febr. 8. 09:25

Egy biztos a biztosítósoknak így több ügyfele lesz,mert minden eddig aktív,passzív BAR-ost ki tudnak "szolgálni". Hitellel,biztosítással. Megint jön a mókuskerék,újra beleesik saját maga csapdájába.

Mert ugye nem tanulunk a hibáinkból,tisztelet a kivételnek!

4. anyuccci (válaszként erre: 3. - Édesmandula)
2011. febr. 8. 09:19
Mert??
2011. febr. 8. 09:16
ne is tudjanak.
2011. febr. 8. 09:13

Én tudok róla.De sajna még nem tettek semmit...

A bankok még nem is tudnak róla...

2011. febr. 8. 09:09
Ki it tud arról, hogy március 31.én lekerül minden passzív báros?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook