Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki-mit szed fogyáshoz... tapasztalatok! Találjuk meg a legjobbat!!! fórum

Ki-mit szed fogyáshoz... tapasztalatok! Találjuk meg a legjobbat!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. márc. 12. 19:22
mályva tea jó ízű, a szűzteánál sokkal, az is megindítja az anyagcserét
2011. márc. 12. 19:20

Én colon cleanse-t, fucus vesiculosus-t és kitozánt

. Igazából egyik se fogyaszt konkrétan, de sokat segít

2011. márc. 12. 19:17

Szia!

Én pu ehr tea kapszulát szedek és kalóriát számolok. Így fogytam egy hónap alatt egész pontosan 4,3 kg-ot.

2. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Moncsika1985)
2011. márc. 12. 19:17
... ezeréves a herbal is... ugyanúgy működik mint a szűztea. Egyik se fogyaszt, inkább jó érzést ad, hogy kipucol, és nem nyomja a kaja a nyomrod... szóval diéta és torna, anélkül nem megy + mellé, ami jól esik (azééé' a herbalnak, ha teában iszod, elég vacak íze van.). :)
2011. márc. 12. 19:15

Sziasztok!


Bizonyára ti is láttátok,hogy nagyon sok termék van a piacon forgalomban, amely fogyással kecsegtet!


Azt gondolom, torna és diéta nélkül nem megy, de ha valaki ezek nélkül is megtalálta azt a terméket, ami fogyaszt, irja fel!

Azért indítottam el ezt a témát, mert és úgy érzem azt a terméket amit szedek, feleslegesn szedem, mert úgy gondolom ezt a 10kg-t amit eddig leadtam, edzéssel, és diétával elértem volna enélkül is!


Szeretném megtalálni azt a terméket, amivel felgyorsítható a dolog!


Szűztea+Cla kapszulát szedek jelenleg. De 5 hónapra keveslem a 10kg fogyást. Dupláját kellett volna leadnom!


Most nemrég olvastam a Herbal zsírégetőröl. Ismeritek? Használtátok? Áttérnék rá.


Várom a tapasztalatokat, segítsük egymást!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook