Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki milyen androidos app játékkal játszik? fórum

Ki milyen androidos app játékkal játszik? (tudásbázis kérdés)


2018. nov. 16. 17:15
Township
2018. nov. 13. 21:21
Sudoku és Words of Wonders
2018. nov. 13. 17:49

Szókirakó, autós-motoros versenyzős, Angry birds volt régebben.

Mára már csak az Ingress és a PokemonGo maradt, de ezek nem egy helyben ülős játékok :)

Sok jó játék van, max törlöd ha nem jön be.

2018. nov. 13. 15:23
Candy összes, Szókirakó, Bubble Shooter
2018. nov. 13. 14:47

Nekem van fent pár játék, igaz nem a telómon, hanem a tabletemen, de lehet, téged nem ilyen jellegűek kötnének le.

Én az egyszerűbbeket szeretem, pl. a puzzle, szókirakó, elrejtett objektum keresése, de kedvencem a Fruit Splash. Itt gyümölcsöket kell gyűjteni, ill. van egy Cake Blast nevű, ahol sütiket kell letarolni.


A gyerekeim telóján vannak komolyabb játékok, de sajnos, azoknak nem tudom, mi a nevük. Van valamilyen sárkányos, azt nagyon szereti a nagyfiam, de van olyan is, amikor egyszerűen csak "ütögetni" kell a kijelzőt és növekszik a pénzfa :)


Nézz körül az áruházban, mindenféle játék van, lehet válogatni.

2. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - 2d3809f178)
2018. nov. 13. 14:09
google playről töltötte le a lányom a homescapes játékot.Tök jó!Ha suliban van és van rá idő azzal szoktam játszani!
2018. nov. 13. 13:39

Sziasztok.


Éppen ráérős időmben mikor nem naplót írok pl, játszanék a telefonomon.

Androidos kütyük van de nem tudom melyik játék lenne jó már sokat próbáltam de hátha van új ötlet, tipp.


Ti milyen app-pal játszotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook