Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki játszik a Klánháború nevű internetes játékkal? fórum

Ki játszik a Klánháború nevű internetes játékkal? (beszélgetős fórum)


8. migerben (válaszként erre: 7. - Cicus2011)
2012. júl. 22. 14:38
Igen, én:)
2012. júl. 22. 09:43
Játszik itt valaki ilyet?
2010. szept. 18. 16:10

Én nyáron befejztem:) 4 évig játszottam vele!

Bár most újra elkezdtem csak a barátokra való tekintettel:)

Nem mondom azt h pro vagyok benne, de most nyáron 2,5 millió pontnál fejeztem be 240 faluval kb:)

Bár nem szándékozom maradni, most csak beszélgetés miatt tértem vissza:)

Nem játszom már úgy mint nyáron..:) az beteges volt kicsit:D

5. Veronika27 (válaszként erre: 4. - Meli5)
2009. ápr. 16. 08:29

Én sem vagyok háborúzós alkat, de arra való a klán, hogy megvédjenek. Egy másik hasonló játékban is játszom, ott is csak békésen fejlődök.

Érdekes ez a játék, pár dolgot még nem értek, de majd idővel ez is megoldódik.

2009. ápr. 16. 08:09
Én játszok vagyis már csak játszottam. Falut kell épiteni, a termelést fejleszteni, raktárt bőviteni, na és persze kiképezni a sergedet és jo ha csatlakozol 1 klánhoz. Jo volt épiteni, látni a fejlödést amit én irányitottam. Végul nem játszottam tovább mert eleve ellene vagyok a háborunak és nem akartam csatába szállni senkivel. Nem is tudom miért kezdtem el játszani, talán kiváncsiságbol. Aztán rájöttem hogy nem nekem valo ez a játék pedig már elég jo szintet értem el. Ugyhogy nem jelentkeztem be többet a játékba. Mivel nem voltam aktiv szabad préda lettem és lefoglalták a falumat.Most be akartam jelentkezni csak hogy lássam de már nics falum de van lehetosegem hogy ujra kezdjek épiteni. De már nem akarok.
3. Veronika27 (válaszként erre: 2. - Unforgiven II.)
2009. ápr. 15. 18:36
Na igen, amiket te szeretsz, azok tipikus férfijátékok :)
2009. ápr. 15. 14:58
Ezt a játékot nem ismerem , viszont a több console játékot ismerek , és én is szeretem őket ( Call Of Duty -Black -Medal Of Honor-Halo) , és ezekhez hasonlóan szeretem a szimulátor (Fifa -Formula) , mindegyikükkel szívesen játszok , ennyit szerettem volna , a játékkal kapcsolatosan nincsenek tapasztalataim , de elmondtam én mit szeretek ...
2009. ápr. 15. 14:33
Nemrég kezdtem klánháborúzni, érdekelne mások véleménye, taktikái, tanácsai.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook