Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki milyen AMWAY terméket használ vagy használt? fórum

Ki milyen AMWAY terméket használ vagy használt? (beszélgetős fórum)


19. xzz1
2012. júl. 30. 23:43
Szinte minden Amway terméket használom. Mivel a normál boltok nem fizetnek vissza nekem pénzt, ezért minden terméket itt vásárolok.
2012. júl. 26. 08:24

Én most rendeltem baby mosóport és fehérítőt.Semmiféle fehérítő nem szedte ki a foltokat a hófehér rucijából. Aztán anyósom ajánlotta ezt a fehérítőt,ő használja,és láss csodát rögtön kivett belőle minden foltot.:)

Én is alig akartam elhinni.De a szememnek hinni kellett.Így rendeltem én is és a bébim minden rucija,pelusa hófehér.Az árról annyit, hogy lehet drágának mondani, de ha az ajánlott adagolást betartom,akkor egyálltalán nem jön ki drágábban.

Nekem nagyon bevált és tényleg csak ajánlani tudom! :)

2012. máj. 24. 21:48

n sok mindent kipróbáltam már és mindennel elégedett vagyok. Tisztítószeret, különösen a folltisztító, sütőtisztító, de a korpás sampon is remek, az arcápolók is.

Én szoktam rendelni sűrűn!

2012. ápr. 17. 05:45
valamint kb. 9 éve a folyékony szappant is használtuk (méz illatú volt), a pontos nevére nem emlékszem
2012. ápr. 17. 05:44
LOC
2012. ápr. 17. 05:36
Engem az érdekelne, hogy manapság a szőnyegtisztítóhoz a cserélhető szivacsfej mennyibe kerül?
13. erixon
2012. jan. 16. 12:08

Nekem is csupa jó tapasztalom van,ezért szívesen ajánlom,akár kipróbálásra egy kis mintát is adok:-)

Üdv,Era

12. Anyamaci28 (válaszként erre: 11. - Kamuka75)
2011. dec. 19. 20:45

Szia!


Mosogatószer, konyhai tisztító, fogkrém, arckrémek, mosógél. Teljesen meg vagyok elégedve. Lehet, hogy hirtelen drága, de használt mennyiségre elosztva, jobban jövök ki, mint pl az Ariel mosószerrel.

2011. máj. 31. 12:39
valaki más valamit???? :)
2011. máj. 22. 14:29
Én mindet használtam, foglalkoztam is vele, de teljes ráron drágállom őket. Amit azonban el nem cserélnék, az az üvegtisztító és a fürdőszobai tisztító.
2011. máj. 17. 18:41
Eddig nekem sem voltak rossz tapasztalataim, de minden véleményt megköszönök.
2011. máj. 17. 01:21

Nekem a szüleim több mint tíz évig aktívan csinálták, most már nem olyan aktívan, és igen, még mindig megy olyan jól, mint a tupperware :)

Én minden terméket nagyon szeretek, az előmosó spray-t, a fehérítő port, fogkrémet stb., semelyikre nincs panasz, és a kozmetikumok is nagyon jók, igaz hogy drágák, de kb olyan árban vannak mint a m.xfactor vagy as.or, stb, és a sminklemosó is tényleg nagyon jó, és nagyon sokáig elég még mindennapos használatnál is. Az edényeket is nagyon szeretjük, én pl. csak abban tudok normálisan főzni, tekintve hogy abban tanultam meg :))) szóval én csak ajánlani tudom!!!

2011. máj. 17. 01:02

A kozmetikai termékeiktől olyan allergiás reakciót kaptam, hogy hihetetlen... az amúgy mindig probléma-mentes bőrömnek 4 hónap kellett mire kiheverte az amway szerint luxuskategóriás arctisztító-bőrradír-arckrém kombót...

Tusfürdő, testápoló semmi extra, vonatkozik ez a mosóporra, mosogatószerre is, extra csak az árukban van


Én csak lehúzásnak tartom... régen 10-15 éve tényleg jobb minőségűek voltak, a hanyatlásra a legjobb példa a fogkrémjük...


Én falra mászom ha meghallom az AMWAY, webso stb szavakat! Bocs lehet túl őszintére sikerült...

2011. máj. 17. 00:28
Még valaki?
5. bodajanosne (válaszként erre: 4. - E6f60b5a4f)
2011. máj. 15. 16:28

Oké,válasz ment.

Vannak ismerőseim onnan,nyáron vendégeim az üdülőbe.

4. e6f60b5a4f (válaszként erre: 3. - Bodajanosne)
2011. máj. 15. 15:58

Szia!

Köszönöm, megkaptam. :)))

3. bodajanosne (válaszként erre: 1. - E6f60b5a4f)
2011. máj. 15. 15:28
Szia.Remélem a válaszom odaért.
2011. máj. 14. 16:06
Én mindent használtam és nagyon jók a termékek, de az árak miatt kevesen vásárolnak.
2011. máj. 14. 14:43
Valakinek valami más tapasztalata???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook