Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki látta, mi lett a film vége?Csak a szerelem, Vasárnap, 1810. M2 két részes volt. fórum

Ki látta, mi lett a film vége?Csak a szerelem, Vasárnap, 1810. M2 két részes volt. (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 2. 08:35
Köszi szépen!:) A lényeget elmontad! Akkor meghalt szegény...:( Nagyon sajnálom! Olyan hülye vagyok már 1000x megfogadtam,hogy hagyok a végére többet, de úgy látszik itt is később kezdték...
2010. márc. 2. 08:21

Az már a vége felé volt. A kórházban a régi szerelme ült az ágya mellett. Kicsit beszélgettek,majd a nő megkérte, hogy zongorázzon neki, és utána meghalt.

A doki elsétált a folyóhoz, és bedobta a gyűrűt a vízbe, amit Afrikában kapott tőle.

A felesége otthon várta, zenélt, mikor bement a szobába a férje,látta a neje,hogy baj van, nem hagyta abba a zenélést, a férje leült a zongorához,és játszani kezdett,együtt zenéltek. Vége. Majd mások hátha jobban emlékeznek.

2010. márc. 2. 08:13
Egy romantikus, gyönyörű film,aki szeret az ilyet,nagyon ajánlom.Sajnos dolgoztam,és felvettem Dvd-re ,de a vége lemaradt. Onnantól nem láttam, hogy a női főszereplő összeesik...
2010. márc. 2. 08:12
Ki látta, mi lett a film vége?Csak a szerelem, Vasárnap, 1810. M2 két részes volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook