Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki, hogy, és mikor kezdte el a szobatisztaságra nevelést? fórum

Ki, hogy, és mikor kezdte el a szobatisztaságra nevelést? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 17. 18:45

gyere át a másik fórumra, olvasgasd végig amit írtunk:

Szobatisztaság - pofonegyszerű vagy folyamatos küzdelem?

2009. máj. 17. 18:28
szokott néha bilire ülni, vagy van benne valami vagy nincs. nem rendszeres és nem kiszámítható.
2009. máj. 17. 18:27
Nekem is ez a nagy gondom most. csajom 2 év 4 hónapos. Néha szól ha bekaklit, de csak utána. Viszont ha leveszem a pelust, simán odatócsázik mindenhová és még csak nem is szól, sőt, van hogy rajzol benne ha nem veszem észre. Ezért gondoltam, hogy még nem érett a dologra. Vagy mindenkinél így kezdődött? Viszont januárban oviba akarom adni, addigra szobatisztává kéne válnia... gondolatok, ötletek?
2009. máj. 17. 18:24
Lassan szeretném ha a lánykám elhagyná a pelust.Csak sajnos nem tudom mikor,és hogyan kezdjek neki.Tanácsot szeretnék kérni.Mennem kell vacsorát készíteni,csak később leszek.Előre is köszönöm a tippeket,tanácsokat
2009. máj. 17. 18:23
egyszer csak levettem róla egész napra a pelust.Illetve 2 éves korától az sti fürdés előtt pisilt a wc-be.
2009. máj. 17. 18:22
majdnem 3 évesen.
2009. máj. 17. 18:21
Ki, hogy, és mikor kezdte el a szobatisztaságra nevelést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook