Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki, hány éves korában költözött össze a párjával? És a többi kérdés:) fórum

Ki, hány éves korában költözött össze a párjával? És a többi kérdés:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
18. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - 5bfba16667)
2010. szept. 15. 12:42
3 hónap után, és 35 éves voltam, ő kezdeményete az összeköltözést.
2010. szept. 15. 12:41

Szia! Én most vagyok 21 a párom 29...most 2,5 éves a kapcsolatunk...mi úgy kb. 1 év után költöztünk össze,mert én is a 7 napból 5X ott aludtam(ő fiúkkal lakott albiban,én szüleimnél)...

És amikor a fiúk szétszéledtek,egyértelmű volt,hogy akkor most már csak együtt lakhatunk!!:D

A szülők az ő részéről nagyon örültek,hogy végre ilyen csaja van, viszont az enyémeknek nehéz volt az elválás,mert akkor még csak 19-20 voltam...

16. kevian
2010. szept. 15. 12:40
Még nem voltam 28, mikor életemben először összeköltöztem a /most már/ férjemmel. Nála éreztem úgy, hogy igenis szeretném, pedig volt már életemben pár jelentkező, aki szeretett volna velem összecuccolni. Ő megkérdezte, hogy mit gondolok róla, hogyha összecuccolnánk. Tudta, hogy én hozzájuk nem mennék, tehát a lakhely szempontjából sok választás nem volt. No meg 60 km-re laktunk egymástól, ezért majd 4 hónap telt el a megismerkedésünk és az összeköltözés között.
2010. szept. 15. 12:40
18 és fél:) 4hónapja ismertük egymást...és ennek 8és fél éve:D
14. Fuoco
2010. szept. 15. 12:40

18 voltam, 1/2 éve voltunk együtt mikor összeköltöztünk egy albérletbe, ahol 3 évig éltünk, 3. éve van egy saját lakásunk, 3 éve vagyunk házasok és van egy közel 5 hónapos kislányunk.


Az indíttatás csak annyi volt, hogy együtt akartunk élni. Akárhova nem költöztünk volna - pl a szüleihez, de nagy nagy szerencsénk volt, mert elsôre találtunk egy szuper albérletet.

2010. szept. 15. 12:40

Mi megismerkedtünk januárban és októberben volt az esküvőnk:) Az esküvőnk előtt 3 hónappal már együtt laktunk. Először nálunk laktunk, majd náluk, aztán lett saját lakásunk.

Én 21 éves voltam, a párom 32. Nem volt nehéz kirángatni otthonról, bár nem is akartam. Hogy reagáltak a szülők? Az apám nehezen viselte, de egyébként mindenki normálisan állt az eseményekhez.

A párom kezdeményezte az összeköltözést. Nekem az elején egy kicsit sok volt.

12. dca7af89ee (válaszként erre: 7. - 5bfba16667)
2010. szept. 15. 12:39
Köszönöm szépen:))
2010. szept. 15. 12:39

Szia!

3 éves kapcsolat után, Ő 24 volt Én 20.

Saját lakásba. Nem volt muszáj, így akartuk, mert szerettük(jük) egymást! 5 évre rá jött a poronty!:))

10. dca7af89ee (válaszként erre: 3. - Dca7af89ee)
2010. szept. 15. 12:39
Egyébként ő akkor volt 20, én 22,5 éves:))
2010. szept. 15. 12:38
22
2010. szept. 15. 12:38
21 és fél éves voltam az összeköltözésnél, rá egy évre házasság, rá egy évre gyerek. És ez 33 éve elmúlt hogy tart:)
7. 5bfba16667 (válaszként erre: 3. - Dca7af89ee)
2010. szept. 15. 12:38

Ezt tettem:)


Bár remélem enélkül is férfinek érzi magát:)

Köszönjük szépen, és viszont kívánom:)

2010. szept. 15. 12:38
22 évesek voltunk,5 évig jártunk előtte és akkor összeházasodtunk:)
2010. szept. 15. 12:37

Szia!


19 voltam, a párom (20) fősulis, én munkába álltam. Nagyjából mindegy volt, hol leszünk együtt, mert két évig csak hétvégente láttam. Annál bármi jobb volt. Egyébként akkor 3 éve voltunk együtt. Sajna arra nem emlékszem, ki kezdeményezett, így alakult, nagyon nem húztuka dolgot, akkor megjegyeztem volna.

Hát, a szülőknek igazából kifogásuk nem volt ellene, de szerintem akkor még nem gondolták, hogy ennyire tartós lesz a kapcsolat. Azóta is (13 éve) együtt vagyunk. Csak két lakóval több van :)


Ha így is ennyit nálatok van a párod, akkor igazán nem lesz nagy változás. Próbáljátok meg! Lakva ismerszik meg az ember! Ha szeretitek egymást, akkor minden simán fog menni!

2010. szept. 15. 12:37

16 éves voltam mikor összejöttünk 2005-ben, Ő akkor volt 20, és 2009. áprilisban költöztünk össze,jobban mondva a párom költözötthozzánk.

Nem volt nehéz kirángatni otthonról, sőt....

2010. szept. 15. 12:37
Szia! Mi most vagyunk 3 éve együtt, úgy, hogy mikor 9 hónapos volt a kapcsolat, 1 hónap szünet volt köztünk, akkor visszajött hozzám, és rá 3 hónapra lassan hozzánk pakolt. Mi az én szüleimnél lakunk, és ő kezdeményezte, én nem akartam lerohanni, mivel akkor még elég befolyás alatt állt... Szerintem vesd fel a témát, és hagyd gondolkodni. Ha azt hiszi, ő döntött, férfinak érzi magát;) Sok boldogságot nektek:)
2010. szept. 15. 12:36

20 voltam,és azért,mert együtt szerettünk volna élni.A kapcsolat 3 hónapos volt.Mostanra már 3 éves,és azóta megszületett a kisfiúnk is :)

A szülei nem nagyon örültek,hogy a kis szemük fénye "nagyfiú" lett,de elfogadták.

Szerintem nálatok is megér egy próbát :)

2010. szept. 15. 12:32

Sziasztok!


Arra vagyok kíváncsi, hogy mikor döntöttetek úgy, hogy összeköltöztök?Mennyi idős volt a kapcsolat? És ti? Volt valami konkrét kiváltó ok, vagy "szimplán", hogy szeretnétek a párotokkal élni? Ki kezdeményezte az összeköltözést? Nehéz volt a hímneműt kirángatni otthonról? Hogy reagáltak a szülők?


Mindegy volt, hogy hova költöztök, vagy a lényeg, h együtt?


Lehet, hogy nagyon amatőr és hülye kérdések, de most ezek érdekelnek.

Már félig együtt élünk a barátommal, én egy albérletben egy jóbaráttal, ő meg még otthon, de 7 napból 5öt nálunk van.

Viszont hozzánk nem költöznénk, de elkezdtünk gondolkodni rajta, hogy mégiscsak próbáljuk meg..

4 év hosszú idő.. Ő meg lassan 28..

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook