Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kézelemzés fórum

Kézelemzés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2015. okt. 19. 18:53

Egy történet....


Mindig kétségeim voltak, hogy amit kiolvasok egy kézből, azt MINDENT megmondhatok-e, elmondhatom-e?


Így jártam valakivel, akinek benne volt a kezében a balesetre utaló, konkrétan a gerinc sérülés veszélye. A furcsa az volt, hogy volt is már ilyenje, de újra ott volt a jövőben.


Nehéz volt körülírnom, de megmondtam.


És nagyon-nagyon megkönnyebültem, mikor mondta, hogy ő barlangász és többször volt már balesete és volt már tetőtől talpig gipszben.


Szóval a jelek ott vannak, csak észre kell venni és figyelni kell rá.


És a vonalak, jelecskék azért változnak, 1-1,5 év múlva változnak, ahogy mi is változunk....

2015. okt. 18. 21:16

Amikor a Szív és Fejvonalat helyenként összeköti egy-két vonal, az fej és a szív vitáit jelzi.

Tehát szívügyekben reálisan, fej-ügyekben pedig érzelmi alapon dönt az ember.

Tehát kis zavart jelent egyrészt a döntések területén, másrészt gondolati síkon.


Optimális esetben a szívvonal és a fejvonal nem ér össze, csak ezek az összekötő vonalak kapcsolják össze. Ha mégis összeér és ez a hely a hüvelykujj felé mutat, akkor még nagyobb konfliktusra utal. Jelezhet valamiféle megélt traumát.


Mindig az adott vonal optimális helyzetét kell nézni. Ezzel tele vannak az újságok, különféle könyvek. Ha az optimálistól eltérnek, az bizony valamiféle jelzés vagy szívügyekben, vagy agyilag, vagy testileg.

2015. okt. 18. 21:05
Mit jelent az, ha a szívvonalat összeköti egy mellékvonal, ami amúgy elég erős, a fej-és szívvonallal, amik a hüvelykujj felé összefolynak?
2015. okt. 18. 21:00

Az életvonal hosszúsága nincs egyenes arányban az élet hosszúságával. De, mindenképpen fontos, hogy milyen.... az eleje, a menete, formája és a vége.


A váratlan balesetek lehetősége a jövőben, látható és "olvasható", a megtörtént balesetek, betegségek szintén.


Minden fővonal és némely mellékvonal egyben idővonal is, tehát a látott történések életkorhoz köthetőek.


Tehát a balesetek is látszódnak, ha már megtörtént és ha veszélyeztetve lesz vele.


Remélem így elfogadható a válasz?

2015. okt. 18. 15:25

És nemcsak a tenyeret kell és lehet nézni, hanem az ujjbegyet, a körmöket, a kéz formáját, a dombocskákat.


És külön tudomány foglalkozik a tenyérben fellelhető betegségek jeleivel.

Én magam egy hölgyön fedeztem fel az urológiai problémát. Persze, könnyű volt, mert az urológián ültünk és várakoztunk... :)


És sajnos a várható élettartam is látszódik. DE, ahhoz még sok más egyéb jel is kell, hogy tutira lehessen mondani.


És nagyon fájdalmas és elszomorító tapasztalatom volt, amikor egy rákos beteg kezén láttam ugyanezt, amit ő is megerősített. Persze, vannak esetek, amikor az ember nem mond semmit, "nem lát" semmit.

45. 850bb2a149 (válaszként erre: 44. - Lenabuci)
2015. okt. 17. 14:27
:(
2015. okt. 17. 14:22

Kedvesek vagytok, de én eddig egy személynek néztem meg itt a tenyerét, az sem jött be ("nem jött át"). Bár, előre jeleztem, hogy a fotó minősége nem jó, "elemzésre" nem alkalmas.

Mindez arra figyelmeztet engem, hogy ne próbálkozzak.


Szívesen beszélgetek a tenyerekről, a jelekről, de most a nézést hagyjuk...

2015. okt. 17. 14:17

Szia Lenabuci!


Teszek fel en is kepeket, megnezned legyszives? :)

2015. okt. 17. 14:05

Ha magad is kuszának ítéled, akkor kusza is maga az életed is.

Nem önszántadból, de függsz a környezetedtől. Érzékeny lehetsz, lelkileg sérülékeny.

Mindig megpróbálsz egyensúlyt teremteni magad körül, de könnyen kibillensz. Gyakran érzed úgy, hogy kilátástalan a helyzeted, pedig csak egy lépést kellene tenned hátra... És érzem, hogy fogékony vagy az ezoteriára is. Érdekel a spiritizmus...


És még meg sem néztem a kezedet...:)

2015. okt. 17. 13:57
Feltöltöttem mindkettőt. Az én jobbkezem elég kusza, szóval a tenyerem alapján nem tudnék mit mondani, de ezzel már régóta nem foglalkoztam.. Csak most megpillantottam a fórumtémád és kedvem támadt hozzá.:)
2015. okt. 17. 13:54

Életemben egyszer találkoztam olyan emberrel, akinek semmilyen, de semmilyen vonal nem volt a kezén, a tenyerében!


És egyre gyakrabban találkozom olyannal, akinek olyan a keze, mintha kicsipkézték volna, és szinte minden vonala egyformán látszódik és a kisebbek is szinte fővonalként funkcionáltak.


Mindkettő véglet, a két véglet.


Az ideális, hogy a fővonalak látszódnak szépen, élesen, ívelten. A kisebb, rövidebb (mellék-) vonalkák, jelek, pöttyök és egyebek, csak nagyon-nagyon közelről.


Ebből ki tudsz indulni, hogy milyen helyzetben vagy. De, Te ezt úgy is érzed. Ugye?

2015. okt. 17. 13:40

Nem ígérem, hogy megnézem....


Az előző sem volt jó fotó...:(


A lényeg az, hogy Te magad hogy érzed. Jól érzed magad a bőrödben, vagy rosszul?


Vannak emberek, akik a lelkül mélyén megérzik, hogy "minden rendben megy", " a helyemen vagyok ".


Vagy mások meg azt érzik állandóan "miért pont velem történik ez"? És hasonlóak.

2015. okt. 17. 13:35
Igen, mert azokon a tenyereken tényleg sokkal kisebbek voltak a különbségek, mint az én tenyereimen. Mindjárt lefotózom. Egyébként én ezt már tizenéves korom elején felfedeztem, hogy ennyire különbözőek.
2015. okt. 17. 13:25

"közel" azonos :)


Ha jobban megnézed és "úgy" nézed meg, akkor meg fogod magad is látni a különbségeket általában.


Erre jó, ha fotót csinál az ember a kezekről, vagy lenyomatot.

2015. okt. 17. 13:15
Köszi! Furcsa, hogy ezt mondod, én még szinte csak olyan tenyereket láttam, ahol közel azonosan néznek ki.
2015. okt. 17. 12:23

Az a ritka, ha ugyanolyanok. És az egyben különlegességet is jelent. Ritka és különleges dolog, ha valakinek mindkét kezében ugyanolyanok a vonalak. És itt teljes azonosságra gondolok.


A jobb kéz AZ, amit a jelenlegi életedből "kihoztál", a bal pedig az öröklött dolgok. Ha, a balon szívproblémák láthatóak, de a jobb kézen nem, akkor szerencsére nem örökölted.


Ha a bal kézen nincs vérnyomás probléma, de a jobbon igen, akkor "szereztél" magadnak egy ilyen betegséget, gondot!


És fordítva is igaz. Ha a jobb kezeden "szebbek" a vonalak, mint a balban, akkor a lehető legjobbat "hoztad ki" a jelen életedből, mint amit számodra a Sors előírt.


Röviden ennyi...

2015. okt. 17. 12:04

Kedves Lenabuci!


Nekem a két tenyeremen a fővonalak teljesen máshogy néznek ki. Ez miért lehet?

2015. okt. 17. 11:48

Amarylla kedves!


Azt mondtad, "így már nem hiteles". Talán igazad is van...


Nekem, nem kell magyarázni semmit senkinek!


A nagymester ebben a témában, Rosta Erzsi, a weboldalán sok információ megtalálható e témában.

www.rostaerzsebet.hu


És ahogy most Amor kezéből is látszik, ide nem lehet jó minőségű fotókat feltenni.


A segítők is olyan kisebb jelek, foltok, vonalak, amihez nagyfelbontású, könnyen nagyítható képek alapján, illetve csak személyesen olvashatóak ki.


Ezért rá kellett jönnöm, hogy ez a fórum nem a legalkalmasabb erre, hogy megmutassam Neked a saját tenyeredben.


Talán, egyszer, máshol, más formában....



Lena

2015. okt. 17. 10:29
Gondolom nekem azért nem válaszolsz, mivel nem voltam hajlandó megmutatni a tenyerem, és hát valahova bele kellene magyarázni azokat a segítőket :D
2015. okt. 17. 09:57

Nekem meg nincs kedvem igazoltatni vagy cáfoltatni. :(


Ahogy jeleztem, a kép tök homályos. Rossz anyagból nehéz dolgozni. Köszi, hogy megmutattad a kezet.

Ennyiből ennyit...

30. 123e772adb (válaszként erre: 26. - Lenabuci)
2015. okt. 17. 09:12

Köszönöm. Csinálok egy közelit is. :)

Majdnem stimmel.

Nem vagyok művészlélek (sajnos)

Csak mostanában vagyok sokat gépnél, mert nincs kedvem mászkálni. Amúgy a csavargós típus vagyok, imádok csavarogni.

A szüleimmel nem szoros a kapcsolatom, lévén, hogy az egyik már meghalt.

Makacs sem vagyok. Túl sokat engedek másoknak. Magamnak nem. Magamhoz szigorúbb vagyok.

Zárt és befelé forduló sem vagyok. Ááá ezt senki nem mondaná rólam. :)

Kommunikációs problémák, nyilvánosság? Nem okoznak problémát egyáltalán. Éppen ezért sem vagyok befelé forduló és zárt. Nagyon közvetlen vagyok, bárkivel elbeszélgetek, bárhol, bármiről.

Későn érő típus sem vagyok. Sőt. :D

A többi nagyjából stimmel.


A keringési és szívproblémáimmal voltam kivizsgáláson kb fél éve. Nem találtak semmit.

A több hajlam remélem nem rák. :( Sajnos a családban majdnem mindenki abban halt meg. Apám szívinfarktusban.

29. syria (válaszként erre: 26. - Lenabuci)
2015. okt. 17. 08:55

Ezek általánosságok, a legtöbb emberről elmondhatók.

De majd jön Amor de Antes és igazol, vagy cáfol. :)

2015. okt. 16. 20:21
Egyelőre ennyi... :)
2015. okt. 16. 19:58
Melyik kézrôl készüljön a felvétel?
2015. okt. 16. 19:57

Bocs, nem tudtam, hol kell keresni.


Előrevetítem, hogy a kép nem nagyítható jól, ezért az apróbb vonalkák, jelek egyáltalán nem láthatóak.


Az életed hosszát 70 körülire lehet saccolni, ehhez még jöhetnek még életévek, de azt nem látni most a képen.

Filozófikus alkat vagy, olyan művészlélek - féle. Alacsony az unaloműző képességed. Alapvetően idealista vagy. Szereted a ki nem próbált dolgokat, újítóként is megállnád a helyed.


Szerény ember vagy, aki otthon a gép előtt tölti az életét. Nem is vágysz másra az életben, mint egy kis kuckóra, ahol magad vagy, ahol békén hagynak mások.


A szüleiddel kapcsolatod szoros, de nem problémamentes. Kicsit negatív vagy mostanában, depressziós hajlamra utaló jelek láthatóak.

Túlságosan "agyas" vagy, talán kicsit önző és főleg makacs! Toleráns vagy másokkal, határozott vagy, józan gondolkodású. (Pont a szívügyeid, és a partnerkapcsolatod nem látszik és a kisebb vonalak, mert nagyításnál elhomályosodik a kép.)

Alapvetően zárt, befelé forduló vagy, önmagadba mélyedő, visszafogott és túlon túl óvatos.Kommunikációs gondokat is látni, ahogy jeleztem, nem igen való vagy nyilvánosság előtt végzett munkára. Rólad mondják, hogy későn érő típus. Viszont minél idősebb leszel, annál jobban magadra találsz és sikeresebb, elismertebb leszel.


Feltünő a keringési és szívproblémád. Tudsz róla? Szóval, amitől eltérsz a többiektől, hogy látszódnak a betegségeid. (Mert sajnos több hajlam is van...)



Ennyi képből, ilyen képből csak ennyit tudok....

2015. okt. 16. 19:42
Hol van kép?
2015. okt. 15. 05:40
:)
23. 123e772adb (válaszként erre: 22. - 2ab16d5612)
2015. okt. 14. 22:57
Tiszta izgalomban vagyok na. :)
22. 2ab16d5612 (válaszként erre: 21. - 123e772adb)
2015. okt. 14. 22:53
nem jött föl majd 1 órája, nyugimá :D
2015. okt. 14. 22:45
Na ennyi volt a tudomàny? :)
1 2 3 4 5 6 7

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook