Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kézelemzés fórum

Kézelemzés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
80. 543210 (válaszként erre: 71. - Lenabuci)
2015. okt. 23. 09:41
Engem érdekel ez az időutazás, mert nagyon félek a haláltól.Szeretnék megbarátkozni vele.
2015. okt. 23. 09:38

A veszély jele benne van a tenyérben, de az nem egy vonal, hanem vonalak egymáshoz való viszonya, iránya, kereszteződése.

Így leírni nem lehet.

De benne van és "látható".

78. 543210 (válaszként erre: 73. - Lenabuci)
2015. okt. 23. 08:09
Én nem erre gondoltam, hanem ha valakit pl.közúti baleset ér...azzal hogy lehet tisztába előre az ember? Mert bárkit érhet baleset, attól függetlenül, hogy mivel foglalkozik.
2015. okt. 22. 21:57

A Fejvonalnak is van egy ideális íve. Minden, ami ettől eltér jelent "valamit".


Azt is figyelni kell, hogy hol végződik, melyik másik domb felé ível?

Az is fontos, hogy milyen maga a Fejvonal.

Az sem mindegy, hogy hirtelen ível lefelé, vagy már a kezdetétől, vagy csak a végén.

És ennek megfelelően bármi lehet.

És akkor még nem beszéltünk arról, hogy hogyan indul, honnan indul.


Mindezt összevéve lehet csak bármit mondani. És nincs "jó" vagy "rossz" válasz, "jó" vagy "rossz" irány. Csak az ideálistól való eltérés.


És mire az elemző elér a Fejhez, már megnézte az Élet és Szívvonalat, a dombokat és ezekkel együtt már könnyedén lehet összegezni.

76. 543210 (válaszként erre: 75. - Lenabuci)
2015. okt. 22. 21:45
Erősen lefelé ívelő fejvonal mit jelent?
2015. okt. 22. 21:43

Nem egy vonalról van szó. Hanem több vonal egymáshoz való viszonya alapján lehet valakiről kijelenteni, vagy "érezni", hogy a fejében ilyen gondolatok vannak.

A Fejvonal sokat mond annak, aki tudja, mit kell keresni és hol.

74. 543210 (válaszként erre: 71. - Lenabuci)
2015. okt. 22. 21:35
Az öngyilkosságra való hajlam hogyan muattkozik meg a tenyérben?
2015. okt. 22. 21:27

Volt egy tenyerem, akinek határozott mellékvonalai jelezték a szinte állandó veszélyt, balesetet, gerinctörést.


Nehéz volt megfogalmazni, körülírni. Ráadásul úgy, hogy nem ismertem az illetőt, soha nem láttam. Nem is tudtam róla semmit.


Hát, megírtam. És később kiderült, hogy barlangász és már többször feküdt kórházban különböző törésekkel, több operációja is volt.



Ne úgy képzeld el a kézelemzést, mint egy cigány asszonyt, aki belenéz a tenyérbe és konkrét pénzt, házasságot ígér! A kézelemzés nem jóslás. Tehát veszélyeket lát, érzelmeket és következményeket, egy másik szemszögből pedig betegségeket. Mint pl. urológiai, szív,szem,gerinc problémák, cukorbetegség és még lehetne sorolni....

72. 543210 (válaszként erre: 71. - Lenabuci)
2015. okt. 22. 21:22
Hogyan lehet tisztában lenni azzal, hogy közeleg egy baleset?
2015. okt. 22. 21:16

Az élet hossza több mindentől függ. Az öngyilkossági hajlam, a veszélyes depresszió látszik. Sőt a halállal való "kacérkodás" is. Ezt az is tudja, aki megmutatja a kezét.

A betegségre való hajlam, a meglevő és öröklött betegség szintén látszik. Ezt szintén tudja, aki megmutatja a kezét.

A közelgő baleset esélye szintén látszódik. Erre fel lehet hívni a figyelmet. De, eddigi gyakorlatom alapján, minden érintett tisztában volt vele.

A rövidebb életkor öröklött is lehet épp úgy, ahogy a hosszú élet is.


Nekem volt olyan szerencsém, hogy eddig nem kellett kimondanom olyat, amit "nehéz" lett volna. Minden érintett ismerte a saját állapotát, helyzetét és a rá leselkedő veszélyeket.


Én időutazást is csinálok - gondolom, most egyeseknek fennakad a szemük -, ahol az ember megélheti a saját halálát is. Sokat segít azokon, akik félnek a haláltól.


És ezt hivatalos szervek is alkalmazzák, mert kiegyensúlyozottabbá teszi azokat, akik kénytelen néha nézni a halállal.


Mert ugye a halál nem fáj, csak a halálhoz vezető Út....

(de ez már egy másik fórum téma lehetne)

70. 543210 (válaszként erre: 69. - 0c7adf8ee7)
2015. okt. 22. 20:40
Akkor nekemk miért jött be minden amit mondtak?
2015. okt. 22. 20:35
Hiszékenység - asszony a neved!
68. 543210
2015. okt. 22. 20:32
Lenabuci! Mi van, ha valakinek azt látod a tenyerében, hogy meg fog halni hamarosan...mit mondasz neki? Gondolom többet jósolsz neki,mint amit látsz...Nem éleheti napjait rettegésben..
2015. okt. 22. 20:27

Az íriszdiagnosztikát ismered? Azt elfogadod?

Reikit ismered? Természetgyógyászatot ismered?

Van, valami, amit elfogadsz, elismersz?


Ha, igen, akkor már alakulsz....


Ha, nem akkor miért olvasod?

66. syria (válaszként erre: 60. - 543210)
2015. okt. 22. 20:24

Igen. Pontosan úgy, ahogy az égben.

De hogy halandó ezt 100 %-osan kiolvassa egy tenyérből, azt kétlem.

2015. okt. 22. 20:09

Ismered Joshi Bharatot? Na, ő is tenyérjós. Olvastad már Rosta Erzsébet könyvét a Tenyérjóslást?

A kínai kézdiagnosztikát?

A Hindu Tenyérjóslás cimű könyvet?

A kézdiagnosztika - avagy milyen betegséget hordoz a kezünk című könyvet?

A pályaválasztási tanácsadó - alkalmazott kézelemzés cimű könyvét?


Ha, nem, akkor meg sem próbállak meggyőzni!

64. 543210 (válaszként erre: 62. - 7337f01f98)
2015. okt. 22. 20:08
Egyátalán nem, nekem megjósolták az életem 20 évvel ezelőtt, és minden igaz.
2015. okt. 22. 20:01
Olvastad már Szepes Mária Vörös oroszlán című könyvét?
2015. okt. 22. 19:52
Ködös általánosítások halmaza :)
2015. okt. 22. 19:47

Kirológiának hívják azt a tudományágat, amely a tenyér elemzésével foglalkozik. Milyen érdekes, a csillagok állásából való "jóslást" elfogadja mindenki, a kézből valót pedig elutasítja...

A grafológia is hasonló tudományág, sőt az arcismerettan is.


Lehet, hogy azt még felveszem... :)

60. 543210 (válaszként erre: 58. - Syria)
2015. okt. 22. 19:32
ez nem marhaság...mindenknek megvan a tenyerében írva a sorsa.
2015. okt. 21. 21:32
Téged is érdekelhet, ha idejöttél?! :)
58. syria (válaszként erre: 57. - Lenabuci)
2015. okt. 21. 21:28
Addig jó, amíg felnőtt emberek hisznek az ilyen marhaságokban. :)
2015. okt. 21. 17:04

A "legizgalmasabb" rész egy tenyérben a párkapcsolat. A csalódások, a szenvedélyek, a csábítások, a flörtök és a gyerekek mind "olvashatóak".


Akár akarjuk, hogy más ne lássa, ne tudjon róla, "látszódik". :)

2015. okt. 20. 19:32
Köszönöm :)
2015. okt. 20. 19:28

Ahogy jeleztem, a dupla Életvonal dupla erőt, energiát jelent. Esetleg kettős tehetséget. Vagy másként mondva, olyan vagy, mint a cica.


Az Életvonal vége az életed végének formáját jelenti....

Ha nem egyenesen végződik, akkor az életedben "fordulat", változás várható.


Látatlanban, ennyi...

2015. okt. 20. 18:16

Mindkét tenyeremben dupla életvonalam van, a balban a vége kettéágazik, a jobban v betűben végződik.


Jézusom, ez mit jelent? :D

2015. okt. 20. 14:33

Sziasztok!


Nyugodtan kérdezzetek, ha tudok válaszolok.

Kérlek benneteket, inkább itt, mint privátban, azt nem mindig látom és nem tudok mindenkinek egyedileg válaszolni.


Elnézést kérek, akinek nem válaszoltam eddig.


Lena

2015. okt. 19. 21:10

Kedves Zsanett!


Ahogy változunk, ahogy idegesebb leszünk, vagy éppen rendbe jön az életünk, akként változnak a vonalaink is.

Kicsit lassabban ugyan, de változnak.

2015. okt. 19. 20:38
Köszi a választ:) Ebben van valami, ezt a vonalat pont akkor fedeztem fel a kezemen, amikor nagyon rossz időszakom volt.
1 2 3 4 5 6 7

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook