Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdjünk el együtt futni... fórum

Kezdjünk el együtt futni... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
5. 3f54929e3a (válaszként erre: 1. - Orsibigyu)
2013. aug. 19. 11:38
En 70 kg voltam fogytam kb. 10 kilot mint te de vissza szedtem kb. 2 kilot egy honapja de most en is leszeretnek adni min 6 kg-ot. Futni elkezdtem kb. 2 honapja es megmondom nem nagyon szeretem es csak akkor futok ha kedvem van de ha nem futok akkor csak gyorgyaloglast csinalok de akkor dupla idöt gyalogolok es az is hatatos attol is eleg rendesen szokott fajni a fenekem. Futas az olyan 2 km szokott lenni, gyaloglas pedig 4-6 km. Sok sikert.
4. 130454e42d (válaszként erre: 1. - Orsibigyu)
2013. aug. 19. 11:35

Szerintem futócipő vásárlásra szánj egy kicsit több időt, megéri. Nem tudom, milyen árkategóriában gondolkodsz, és merre élsz, ha van a közeledben spuri bolt érdemes felkeresni. Az edzésonline-on találsz teszteket is.

Nekem az előző adidas volt, most new balance, az utóbbi jobban bevált.

2013. aug. 19. 11:34

Szia Orsibigyu! Én is szeretnék elkezdeni futni! nagyon rég nem járok futni, pedig emlékszem, mennyire jót tett. a lötyögős, lassú futásban hiszek, tök jól átmozgatja minden porcikám. 50 kiló vagyok a 165 centihez, tehát fogyni nem akarok, viszont az erőnlétemre, általános kondíciómra nagyon-nagyon ráfér a javítás! az örökös fáradtság, erőtlenség, állandó hát-és derékfájdalmak stb...

én is szeretném a futást itthoni súlyzózással és/vagy jógával kombinálni.

2. bimm2 (válaszként erre: 1. - Orsibigyu)
2013. aug. 19. 11:29

Sok sikert!

Hogy kezded a futast?

2013. aug. 19. 11:21

Ma kezdek el futni, jo lenne valakikkel egyutt kezdeni es megosztani a kezdeti nehezsegeket, sikereket. Csatlakozzatok, es kezdjuk egyutt.

En 174 vagyok jelenleg 71 kilo. Mar fogytam 9 kilot, es szeretnek meg 5ot , de innentol a formasodas az elsodleges celom. Tornazom mar majus ota rendszeresen, de most ujitani szeretnek: 1 nap futas allokepesseg miatt, es 1 nap erosito, sulyzos edzes. Az edzes nem ujdonsag, de futni regota nem futottam. Ma szeretnek egy jo futocipot vasarolni es indulas.

Valaki?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook