Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdjünk el együtt futni... fórum

Kezdjünk el együtt futni... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. szept. 6. 06:43
En most ertem haza:-D 21 perc magas intenziitasu intervallum futasbol: 3 perc kocogas 30 mperc sprint, 3 perc kocogas 30" magasterdemeles, stb- sarokemeles, indianugras, ollozas elol-hatul, es ujra sprint- ez utobbi mar a kutyak elol:-D . Kibirtam. Ugyes vagyok, pedig ez volt az elso ilyen edzesem.
124. Noncika
2013. szept. 5. 21:20

csajok, nagyon eltűnt mindenki...

Ki hogy áll a futással? én most értem haza kb. 20 perce, de ma valahogy nem ment olyan jól a kocogás :(

123. Noncika (válaszként erre: 122. - Orsibigyu)
2013. szept. 5. 12:27

Szia!


Én is 20 percet bírtam tegnap és én is úgy érzem, hogy még bírtam volna még :) Persze, jó érzés volt, hogy vége a futókörömnek, de ma úgy gondolom mehettem volna még egyet. mindegy... csak szépen, fokozatosan. De ma este már nagyobb a mérce amit meg kell "ugrani" :D

2013. szept. 4. 22:07
Folyamatosan 19 percet szaladtam es birtam volna meg. Intervallumban 10 percig birom, utana szenvedek. Hasonlo tapasztalat?
2013. szept. 3. 13:11
Sziasztok. Tegnap csak elmentem kocogni :) Nagyon lassan és többet sétálgatva de voltam. A mensim kicsit erősebb lett, de estére már minden rendben volt. Azt hiszem én kifogom azért hagyni az első pár napra a mozgást. Fő az elővigyázatosság! :) Szép napot Mindenkinek! :)
120. orsibigyu (válaszként erre: 119. - Nicolett84)
2013. szept. 2. 21:14
Nincs mit!
2013. szept. 2. 20:52
Orsibigyu! Köszi hogy beengedtél a naplódba!
2013. szept. 2. 14:21
Ha nagyon kezdo vagy 5 napig pihenj, streching, joga. Ha megis ugy erzed szeretnel kemenyebbet, figyelj minden jelzesre amit a tested ad, nehogy ott es ossze valahol, futas kozben.
117. Noncika
2013. szept. 2. 12:45

sziasztok


Nekem a futás pont jó volt mensire. Addig fájt amíg el nem kezdtem futni. Mondhatjuk, hogy el is múlik tőle. próbáld ki, ha fáj, akkor hagyd abba és pihizz egy napot! szerintem

116. nicolett84 (válaszként erre: 115. - C33b573f69)
2013. szept. 2. 12:16

Sziasztok!

Hát szerintem ha ma kihagyod nem lesz gond. Majd holnap ha már nem fáj annyira elmész. Én legalábbis ezt tenném. Én ugye még csak 1 hete csinálom a futást,de ha nekem is megjön akkor lehet az első napot kihagyom,mert nekem az első nap mindig nagyon rossz!

2013. szept. 2. 08:49
sziasztok. én ma felkeltem reggel 5 kor hogy elmehessek futni.... de megjött a mensim és minden bajom van. Szerintetek este is kihagyjam? Ti iyenkor szoktatok edzeni?
114. nicolett84 (válaszként erre: 113. - Orsibigyu)
2013. szept. 1. 21:11

Oké! Köszi! Jelentkezni fogok! :)

Nem semmi mennyit tornázol! Nagyon ügyes vagy! Gratulálok! Jó,hogy ennyi féle mozgást csinálsz,mert így legalább nem unod meg! :)

2013. szept. 1. 20:21
A naplomra az adatlapomon kell jelentkezni. En 5 napot tornazok: hetfon bicikli, kedd futas, szerda piheno, csutortok tornavideo, pentek bicikli, szombat futas. Es estenkent hasizmozok, vagy gugolok parat.
2013. szept. 1. 09:35

Sziasztok!

"robotnő" :D Ezen nagyon jót nevettem! :)

Noncika! Szerencsés vagy a gyerekeiddel,hogy egyszerre alszanak és hogy ennyit. Az én 6 évesem 18 hós kora óta nem alszik nappal. Kicsattan az energiától. Reggeltől etig pörög,még akkor is ha későig fent marad. A 3 évesem alszik néha nappal,de mindig máskor. A kis bébim meg megint csak változó hogy mikor és mennyit. Szóval én napközben most nem tudnék tornázni. Talán majd később ha már oviba megy a fiam a lányom meg suliba és amíg alszik a babám. Addig meg marad az este 11-kori futás.

Ma nagyon jól indult a napom. A mérleg fél kilóval kevesebbet mutatott. Tudom,hogy ez még nem igazi fogyás,de nekem feldobta a napomat! :)

A kalóriaszámolós oldalra ma nem tudok belépni! :( Na mindegy addig írom papírra. Remélem hamar megcsinálják,mert nagy segítség volt.

Már kinéztem álmaim futópadját is. Már csak gyűjteni kell rá. :)

111. Noncika
2013. aug. 31. 21:31

Nekem nem volt bajom a futópaddal. Csak kicsit monoton. Ha zene van, akkor én ott is jól elfutkározok. Az, hogy Rékát is csinálok a köztes napokon inkább csak próbálkozás. Nagyon nehezen megy. Könnyekkel küzködve csinálom a robotnő tornáit :D de sajnos szó szerint :(

de nem baj, nem adjuk fel, mert a szépségért meg kell szenvedni. szerencsém van a gyerkőcökkel, mivel ikrek (most másfél évesek) mindent együtt csinálnak, tehát együtt is alszanak. mivel annyira jófejek, hogy déltől délután 3-ig, vagy fél 4-ig akár alszanak, a tornát simán megoldom. A futás csak az esti fektetés után megy, de az este 9 úgy gondolom nem olyan vészes még :D

110. c33b573f69 (válaszként erre: 108. - Nicolett84)
2013. aug. 31. 16:12
Én egyszer voltam teremben mert esős idő volt. Messze nem olyan jó mint a szabadban... legalábbis nekem nem volt jó.
2013. aug. 31. 16:11
Most indulok futni. Majd én is "Rékázom" :) Szép napot!
2013. aug. 31. 09:53

Sziasztok!

Noncika! Irigyellek,hogy van erőd a köztes napokon csinálni még RR tornát is. Én erre még nem bírtam magam rávenni. Egyenlőre örülök,hogy 2 naponta bírok futni. :) Tegnap is voltam. Bár kicsit nehezebben bírtam most. Nem tudom mi volt az oka.Gondolom lesz még ilyen. Egyik nap jobb formában van az ember a másik nap pedig nem.

Férjemtől Karácsonyra kapok egy futópadot,hogy télen is tudjak futni,ha kint csúszós az út. Mivel konditerembe esélyem sincs eljutni a gyerekek miatt,így beszerzünk egy gépet. Ti futottaok már futópadon? Milyen? Gondolom nem annyira hatásos mint az utcán.

107. Noncika (válaszként erre: 106. - Nicolett84)
2013. aug. 30. 21:50
Én csak és kizárólag minden második nap. A köztes napokon RR torna, bár én annyira nem csipázom a csajszit. A szervezetednek is jobb, ha csak kétnaponta futsz, így nem terheled meg annyira. Én most értem haza amúgy a futásból. Vagyis nem.. a döcögésből.. :D
2013. aug. 30. 21:16

Sziasztok!

Nemsokára indulok futni! Én most minden másnap megyek mert így van az edzéstervben amit találtam.De nem tudom ez nem kevés-e. Szerintetek? Noncika és többiek! Ti minden nap futtok vagy hagytok pihenőnapot is?

105. Noncika
2013. aug. 30. 13:08

Sziasztok.


Én nem tartozom még a túl régóta életmódot változtatók közé. Én két hete csinálom és futok mellette. Illetve csak döcögök. Nekem is 20 kg feleslegem van. Én a két hét alatt majdnem 5 kg-ot fogytam, ami kicsit nekem soknak tűnik. Tudom, hogy víz, meg minden, csak szerintem valahogy nem egészséges. Azt tegyük hozzá, bőven van miből leadnom. Számolom rendesen a kalóriákat, mindent úgy csinálok, ahogy azon a bizonyos kalóriaszámlálós honlapon elő van írva saját személyemre :) Szóval, csak hajrá-hajrá, a mozgás nagyon durván meg tudja dobni a leadott kilók számát !!! :D

Én is zenére futok egyébként, másképp csak arra figyelek, hogy milyen hangosan veszem a levegőt és ez zavar :) így meg szinte csak a zenére figyelek meg arra, hogy a lábam már mennyire elfáradt. de legalább a légzésem nem zavar be :D

104. nicolett84 (válaszként erre: 103. - Orsibigyu)
2013. aug. 30. 06:58

Szia!

Köszi! nagyon szívesen olvasnám a naplódat! Hogyan tudom elérni?

Köszi

103. orsibigyu (válaszként erre: 102. - Nicolett84)
2013. aug. 29. 22:17
Koszi. Januar 1 .- en keztem, de akkor sokaig szoftosan, mert szoptattam majusig, onnantol bekemenyitettem, az etkezesben es mozgasban is. Szivesen varlak a naplomba, hatha motivallak.
102. nicolett84 (válaszként erre: 100. - Orsibigyu)
2013. aug. 29. 20:34
Orsi! Az már nagyon szép eredmény! Gratulálok! :)
101. nicolett84 (válaszként erre: 99. - 95ac5d28e3)
2013. aug. 29. 20:30
Hát ettől a hozzászólástól nem kaptam nagyobb lendületet! :) De azért ksözi! :) És normál testsúllyal kezdél el futni vagy túlsúllyal? Mert azért nem mindegy,hogy kinek mi a célja a futással,meg hogy mellette figyel-e a kajára is.
2013. aug. 29. 20:28
Ez is bizonyitja, hogy semmi mozgas nem fogyaszt onmagaban. En mar mondtam, hogy 10 kilonal tartok es 5 van hatra. Eleg nehezen latszik meg az eredmeny, de ez fugg a foloslegtol is, mert nem mindegy mennyi haj boritja a szepen kigyurt izmokat:-D. En majus ota mozgok es most 2 hete futok. Eddig 3szor, 4szer voltam.
2013. aug. 29. 19:50
Én kb.3 éve futok rendszeresen de ugyanannyi a súlyom mint akkor amikor elkezdtem.
2013. aug. 29. 19:43
Amúgy ki, mióta fut? És milyen eredményeitek vannak már fogyás téren? Csak kíváncsi vagyok,hogy kb. mennyi idő után várható valamilyen kis eredmény. Én igazából 2014 Június 1-ig akarok megszabadulni a felesleges 15 kilómtól. Vagyis 20 lenne a felesleges,de akkor már nagyon sovány lennék. Jó lesz nekem az az 55 kiló is,csak már látnám magamon! XD
97. nicolett84 (válaszként erre: 96. - Orsibigyu)
2013. aug. 29. 19:41

Sziasztok!

Orsi! Én is zenére futok! Nekem nagyon sokat segít. Anélkül nekem lehet nem menne. Voltam én is tegnap. Ismét hulla fáradtan indultam le este 11-kor. De az első 5 perc után újra felébredtem. Nagyon jó volt most is és már többet bírtam futni is. Így több kalóriát is égettem. Nagyon boldog voltam tőle. Minden nappal közelebb vagyunk a célunkhoz csajok! Előre!! :D


Amúgy merre vagytok? Elég kihalt ez a fórum!

2013. aug. 28. 21:13
Ok, koszi. A tobbiektol bocs. az off miatt. Holnap 3 perc futas 1 perc seta x 11 annyi szamot toltottem fel. Remelem a zene segit.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook