Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdjünk el együtt futni... fórum

Kezdjünk el együtt futni... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
95. nicolett84 (válaszként erre: 94. - Orsibigyu)
2013. aug. 28. 10:35
Hát orsi! Nem tudom,hogy a sima vérvételnél nézik-e a vércukor szintet.Ha nem,akkor a biztonság kedvéért én megmérném neki egy vércukormérővel. Talán van a családban vagy ismerősöknek egy ilyen készüléke. Ha nincs akkor meg kérdezz rá a gyerekorvosnál.
94. orsibigyu (válaszként erre: 93. - Nicolett84)
2013. aug. 27. 21:59
Jo, hogy irtad. Az en fiam is sokat iszik, pisil es en is mindig elhesegettem a gondolatot. Bar vettek mar tole vert, gondolom egybol kiderult volna, hogy gond van?!
93. nicolett84 (válaszként erre: 92. - Orsibigyu)
2013. aug. 27. 21:51
Hát sajna amikor már bevittem a kórházba már nagyon rossz állapotba volt. Még szerencse hogy nem esett kómába. Aznap reggeltől amikor bevittem nagyon gyenge volt. Az ebédnél már nem bírta a kanalat a szájához emelni és nagyon gyorsan vette a levegőt. Na egyből fogtam és vittem a kórházba. Bent is fogtak minket szülés előtt 2 héttel volt ez és 22 napot bent voltunk.A gyerekosztályról sétáltam áta szülészetre,addig anyukám volt a fiammal és együtt jöttünk haza plusz egy gyerkőccel. nagyon nehéz időszakon vagyunk túl,de már kezdünk belerázódni. Előtte is volt tünet. Így utólag már okosabb az ember. Nagyon sokat ivott és sokat pisilt. Egy pillanatra meg is fordult a fejemben hogy mi van ha cukorbeteg,de aztán gyorsan elhessegettem a gondolatot sajnos. Pedig ha akkor elviszem dokihoz, elkerülhettük volna hogy ennyire rosszul legyen. Azóta is ostorozom magam emiatt. A kórházban azt mondták ne tegyem,mert erről aztán senki sem tehet. Ez nagyon gyorsan kialakul. De én mégsem tudok magamnak megbocsájtani.Bocs az offért!
2013. aug. 27. 21:18

Nicolett honnan jottetek ra, hogy cukorbeteg a kicsi? Sajnalom:-( Neked sem konnyu, o pedig egesz eleteben dietazhat.

Itt mondom en azt, hogy " pedig szoptattad". Ha nem szoptattad volna sokan mondhatnak, hogy azert mert nem szopizott.

2013. aug. 27. 21:12
En futottam, bar nekem megjott a havi vendegem, ezert csak komotosan. 2 dologra jottem ra: utalom merni az idot, mert idegesit figyelni az orat,es mindig arra gondolok, hogy mikor lesz vege, ezert ezentul korokben szamolok. Es zene nelkul nekem unalmas futni, ezt is megoldottam ma kis bevasarlassal. Igy minden korulmeny adott. Holnap pihenonapom lesz, holnaputan bicikli( zenevel) es azutan penteken futok: ugy tervezem, hogy 1 kor futas es 1/ 4 seta. Ezt 12- 15szor. Egy kor, kb 1,5 perc.
90. 2db8bb2ab7 (válaszként erre: 86. - C33b573f69)
2013. aug. 27. 15:51
Szia, nekem ma futás lenne, de most kihagyom, súlyzózás lesz.. felcserélem a napokat a héten.
89. 2db8bb2ab7 (válaszként erre: 83. - Noncika)
2013. aug. 27. 15:49
Nem irigyellek.. de a pénz kell, az biztos.. :(
88. 2db8bb2ab7 (válaszként erre: 79. - Nicolett84)
2013. aug. 27. 15:48
Ügyes vagy!!! :)
87. 2db8bb2ab7 (válaszként erre: 80. - Nicolett84)
2013. aug. 27. 15:47
Biztos nem könnyű.. :( és igen, az ember a gyerekeiért mindent megtesz... Kitartás. Ha rendszeresen tudsz sportolni, az nagyon jót fog tenni... És sok energiát ad még pluszban.
2013. aug. 27. 15:28
Sziasztok! Ki volt vagy ki megy a kocogni futni?
85. Noncika (válaszként erre: 84. - Nicolett84)
2013. aug. 27. 13:41

Persze, menni fog, hiszen nem először fordul elő, és mi is tervezzük, hogy a közeljövőben kiköltözünk, én mondjuk már alig várom. :) Sajnos nem szeretem ezt az országot, de ez nem ide tartozik :)

Most, hogy nem lesz itthon, legalább a meglepetés erejével hat majd, hogy ha hazaér, mennyire csini lesz a felesége :D

84. nicolett84 (válaszként erre: 83. - Noncika)
2013. aug. 27. 13:33

Noncika! Írtam privit!

Megértem,hogy szomorú vagy,hogy a párod nem lesz veletek! Teljesen átérzem,mert mi 2 évig csináltuk ezt a férjemmel,hogy ő külföldön dolgozott. Nagyon nehéz volt. Akkor még csak a lányom volt meg a fiam pedig útban volt. Mikor megszületett mi is utána jöttünk és most már lassan 3 éve külföldön lakunk. Igaz így sem látom sokat,mert egész nap dolgozik,de legalább minden este együtt alszunk és minden reggel találkozik a gyerekeivel. Nekünk az rossz,hogy nincs senki a közelben( nagymama, testvér) aki vigyázhatna néha a gyerekekre. De már megszoktam,hogy mindent egyedül csinálok. :) Nektek is menni fog!

2013. aug. 27. 13:00

Na sziasztok!


Sajnos tegnap mégsem jutottam el futni :( Életem párja, aki tegnap este hazajött közölte, ma délután indul Németországba dolgozni :( Nincs mit tenni, ha menni kell, hát menni kell, valakinek dolgozni is kell a családban.:) csakhát két pindurimnak (és persze nekem is ) rettenetesen fog hiányozni. Szóval még tegnap este átjöttünk anyumhoz, ő segít majd a törpék körül, így MA MINDENKÉPP FUTNI FOGOK az esti fektetés után. Nicolett84, milyen diétát csinálsz?

82. nicolett84 (válaszként erre: 81. - Adry06)
2013. aug. 27. 09:33

Szia!

Nem kell partner! :) Én itthon csinálom a tv előtt dvd-re. Van egy csomó féle belőle. Szerintem nagyon szuper! Ha szeretsz táncolni akkor neked is be fog jönni!

81. adry06 (válaszként erre: 79. - Nicolett84)
2013. aug. 27. 09:24

Szia!


Kiakarom próbálni a zumbát, kell hozzá partner?

80. nicolett84 (válaszként erre: 77. - 2db8bb2ab7)
2013. aug. 27. 09:22
Köszi! Aranyos vagy! Tudom én is,hogy már jók ezek a mai tápszerek! Csak engem azért érint mélyebben,mert az első kettő gyerkőcöt tudtam sokáig szoptatni és azt hittem ezt most is így lesz. Igaz akkor nem volt ilyen stresszes az életkörülményünk. A cukorbetegséget bizony nagyon nehéz kordában tartani. Főleg egy ilyen kicsi gyereknél,mert ő még nem tudja elmondani hogy mit érez,így nekem kell figyelni a jeleket a gyereken. Nem könnyű. Napi 3x kap inzulint összesen 5 szúrással és a vércukrot is naponta minimum 7x mérek. De van hogy 10x is. És hát a napi 6x-i étkezés sem könnyű egy ekkora gyerekkel,mert nehezen érti,hogy miért kell folyton enni és a kimért adagot bizony kötelező megenni. Szóval embertpróbáló feladat az biztos,de muszáj csinálnom. A gyerekeimért bármire képes vagyok! Gondolom ezzel minden anyuka így van! :)
2013. aug. 27. 09:15

Sziasztok!

Na megvolt tegnap este,vagyis inkább éjjel az első futásom. Meg kell mondjam,hogy nagyon tetszett. Annyira felszabadultnak és szabadnak éreztem magam! Nagyon jó volt. Jó kis feelingje volt a sötétben futásnak. Mindenhol fények, az utcán egy árva lélek sem volt. Jó kis zenéket hallgattam közben. Szuper volt. 3 km-ert tettem meg 30 perc alatt úgy hogy 1 perc futás, 2 perc séta. Gondolom azért is tetszett annyira,mert így azért teljesíthető volt a táv és nem dögöltem bele. Hulla fáradtan indultam le,de mire visszaértem totál feltöltődtem energiával. Igaz csak a zuhanyzás végéig tartott,mert utána kidőltem. 154 Kcal-át égettem el ami nem sok,de izzadtam nagyon és hát ez is több mint a semmi. Lesz ez még több is idővel. Most kicsit olyan izomlázféleségem van,de mégsem az. Inkább olyan fáradtak a lábaim,hátam meg mindenem. :) Na ezt jól leírtam. Ma pihenőnap van,de séta elő van írva a tervben. Helyette viszont szerintem zumbázni fogok. Holnap meg ismét futás.

Hajrá lányok!

78. 2db8bb2ab7 (válaszként erre: 75. - Orsibigyu)
2013. aug. 27. 07:52
Igazigaz... nem szabad hirtelen. Adni kell időt magunknak!
77. 2db8bb2ab7 (válaszként erre: 68. - Nicolett84)
2013. aug. 27. 07:52

Ne legyél elkeseredve a szoptatás miatt. Nekem 10 hós a Babám, és egy percíg nem szopizott. Születése óta még egy láza sem volt, pedíg anyatejet ha megevett egy litert összesen, akkor sokat mondok... (koppkopp) Pedíg téli baba. A mostani tápszerek már jók.

Biztos nem lehet könnyű a cukorbetegséget kezelni a középső gyerkőcnek. :(

76. 2db8bb2ab7 (válaszként erre: 69. - Nicolett84)
2013. aug. 27. 07:45
Vagy a sportpályán körbe, vagy pedíg aszfalton. A pályán jobban szeretek, csak el kell csípni hogy ne legyen a csapatnak edzése.
75. orsibigyu (válaszként erre: 71. - Noncika)
2013. aug. 26. 20:27
En 15 feles kiloval kezdtem. Mar lement 10 januar 1 ota. Szivesen beengedlek a naplomba, ha segithetek vele. Fontos a fokozatossag es nem jo hirtelen fogyni, mert belenezel a tukorbe es megremulsz a kinyult bortol.
74. nicolett84 (válaszként erre: 71. - Noncika)
2013. aug. 26. 20:19

Noncika!

Szerintem is könnyebb együtt! :) Legalább tartjuk egymásban a lelket. Én ma kezdem a futást. A neten találtam egy edzéstervet kezdőknek. Jónak tűnik. Nemsokára hazaér a férjem munkából és megyek futni.Ha szeretnéd átküldöm neked ezt az edzéstervet.

A diétát is ma kezdtem és hát mit mondjak.? Egy kicsit éhes voltam ma. :)De sebaj! Majd alakul ez is. Én 15 kilót akarok amúgy lefogyni. Nem kevés az sem. De menni fog ez nekünk! Hajrá!!!

73. nicolett84 (válaszként erre: 70. - Orsibigyu)
2013. aug. 26. 20:16
Hát igen nagyon kicsi még,de beállt már egy ritmus nála nagyjából. 1x kel éjjel enni. A középső gyerkőcömhöz is kelek éjjel 2x vércukrot mérni. Reggel meg már fél hatkor fent vagyok,mert kel a legkisebb enni és utána már nem akar visszaaludni. Szóval én már nem reménykedem itt az alvásban. :) Mindenképpen megcsinálom,mert nagyon elszántam magam! Elegem van már abból,hogy 8 éve el vagyok hízva!
2013. aug. 26. 16:47
Sziasztok! Ma edzőterembe voltam. Sajnos nálunk nagyon esett/esik az eső így lementem terembe. Futópadon egyáltalán nem olyan mint a szabadban :(
2013. aug. 26. 13:22

Sziasztok!

Én is nagyon szívesen csatlakozom hozzátok. 30 éves vagyok, tavaly áprilisban ikreknek adtam életet. Sosem voltam nádszálvékony alkat, de amilyen "állapotban" vagyok, nos...finoman szólva is tarthatatlan. Jó lenne tartani egymásban a lelket, én annak a híve vagyok, hogy csoportosan talán könnyebb, megoszthatnánk a tapasztalatokat. Én is remélem, hogy befogadtok magatok közé és várom a jótanácsokat mégis hogyan fogjak hozzá a dologhoz? Legalább 20 kg-tól szeretnék megszabadulni.

70. orsibigyu (válaszként erre: 68. - Nicolett84)
2013. aug. 26. 12:55
Nagyon kicsi meg a pici:-( Majd meglatod mi lesz, mert ilyenkor meg ejszakazas is van. Nem eleg kiszamithato az alvasa sem, folyton valtozik. Meglatod! De ha nem jon ossze amit terveztel, ne keseredj el es adj idot magadnak. En akkor kezdtem neki mikor 1 eves lett, addig nem birtam volna. Ha birni fogod, minden elismeresem, de ha nem, ne vadold magad. Fiatal vagy! Elotted az elet:-)
69. nicolett84 (válaszként erre: 67. - 2db8bb2ab7)
2013. aug. 26. 11:53
Hát én földuton akartam itt a házunk mellett,de éjjel nem merek,mert hátha kiugrik a bokorból egy őz vagy valamilyen állat. :) Úgyhogy marad az utca. Amúgy egy faluban lakunk. Itt nincs akkora forgalom. Meg éjjel úgyse lát meg senki. Te hol futsz? Tudom az aszfalt nema legjobb az ízületeknek. Még cipőm sincs komoly,mert előbb kipróbálom,hogy bírom-e én ezt és majd utána akarok csak beruházni mivel elég drága egy jó futócipő.
68. nicolett84 (válaszként erre: 65. - 2db8bb2ab7)
2013. aug. 26. 11:50

Köszi!

Te is nagyon ügyi vagy! Remélem nekem is lesz energiám és kitartásom 3 gyerek mellet.

Az én gyerekeim 6 és 3 éves a legkisebb pedig 2 hónapos. Sajna nem tudom már szoptatni, mert nagyon stresszes vagyok a középső gyerekem miatt,mert cukorbeteg lett és nagyon oda kell rá figyelnem éjjel nappal. Így szépen elment a tejem. Pedig a 2 nagyot 15 és 10 hónapig szoptattam. Azt hittem most is menni fog és mégsem. De nézzük a jó oldalát. Hamarabb elkezdhetek mozogni.

2013. aug. 26. 11:46
Ti hol futtok? Mármint lakott területen vagy nem? Na ezt jól megfogalmaztam :DDD
66. nicolett84 (válaszként erre: 64. - Orsibigyu)
2013. aug. 26. 11:46
Én is ebben bízom,mert most úgy érzem magam mint egy 100 éves öregasszony. :D Fáj minden pocikám és semmi erőm nincs. És igen, ahogy írod, lelkileg is jót fog tenni,hogy végre magammal is törődök kicsit és nem csak mindig a gyerekekkel meg a házimunkával. Indulhat nálam a nagy átalakulás! :D Ma este megyek futni. Remélem bírni fogom! :) A diéta már elkezdődött reggel. Számolom a kalóriát és a szénhidrátot. Van egy tök jó oldal ahol mindent lehet vezetni. Ha valakit érdekel a cím, írjon privit. Nem akarok itt reklámozni. :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook