Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két (vagy több) pici gyermekkel otthon... fórum

Két (vagy több) pici gyermekkel otthon... (beszélgetős fórum)


10. 64feff43a0 (válaszként erre: 1. - Kszilvi)
2010. jan. 13. 11:33
Nekem 4 gyerekem van,a középsők közt két év a különbség.Az első időszak kicsit nehéz volt(pl.mikor éppen szoptattam a kicsit,a nagyobbnak meg a bili kellett azonnal)de beáll a napirend,nálunk nem volt gond.:)
2009. nov. 23. 18:32

Sziasztok4

A "nagy"19 hónapos a kicsi pedig 1 hónapos múlt!

2009. nov. 23. 10:07

sziasztok! a nagy 4, a kisebbik 2 lesz januárban...májusra várjuk a harmadikat...

egész jó napirendünk van...DE májustól kicsit rázós lesz...vagy egy évig:)majd kiderül...

2008. dec. 21. 22:37
A fiam 28 honapos, a lanyom 14 honapos, es 15 hetes terhes vagyok. Nalunk semmi problemat nem jelentett a testver erkezese. Az elso 3 het volt, ami nagyon nehez volt, utana egyre konnyebb lett. Mostanra teljesen elvalaszthatatlanok, nagyon jol eljatszanak egyutt.
2008. dec. 19. 12:47
Sziasztok!Nekem még csak egy kisfiam van , 8 hónapos, de nagyon szeretnénk neki kistesót.Méghozzá minnél hamarabb, hogy 2 évnél ne legyen több közöttük.Nagyon aggódom, hogy fogom ellátni a kettőt egyszerre, hiszen Balázs fiam, állandó foglalkozást igényel.De már alig várom,hogy mégegyszer terhes lehessek, mégegyszer kezembe foghassak egy újszülöttet, és nagyon szeretném , hogy a kisfiamnek legyen testvérkéje.Szerintem előbb-utóbb ő is örülni fog neki.
5. ec63a7fc29 (válaszként erre: 3. - Ec63a7fc29)
2008. dec. 19. 12:22

15 hónap, 2 év 3 hónap


A két szélső közt nem volt 3,5 év....

2008. dec. 19. 01:29

nálunk 3 év a korkülömbség A SRÁCOK KÖZÖTT. MIKOR TERHES VOLTAM A MÁSODIKKAL, AKKOR MINDIG meséltem a nagyobbnak a pocaklakóról, még képeket ois nézegettünk együtt, hogy hogyan fejlődik a tesó. sokat beszélgettünk, hogy ő a nagy és erős bátyó, mennyi mindent fog tanulni tőle a kicsi, stb..

igyekeztem bevonni a nagyot mindenbe amit a kicisvel csináltam. együtt alszanak, mesét olvasunk nekik minden este, sokat játszanal együtt. persze sokat veszekszenek is. de sokkal job tesók, mint mi voltunk a tesómmal, vagy a páorm a tesójával. a nyga májusban lesz 6 éves a kicsi meg márciusban lesz 3.

2008. dec. 19. 01:16
Hárommal csináltam végig. Szinte egyszerre...
2007. nov. 13. 20:39
Nekünk az elsö hetek nagyon nehezen teltek Balázs másfél éves volt miko a kistesója megszületet nagyon féltékeny volt a hugára.Nem engete,hogy szoptasam a kicsit csak úgy volt hajlando ha lefejtem neki egy cumisüveg tejet ő a hátam mögöt cumisüvegezet a pici meg elöl szopizot.Az alvásal nem volt gond mig a pici aludt addig probáltam a nagyobal foglalkozni.Pár honap mulva öszerázodtunk és utána hejre ált minden.
2007. nov. 11. 12:02

Hogy telnek a napjaitok 2 pici gyerekkel?

Öltöztetés, altatás, etetés(pl. a kicsi szopizik, addig a másik?) Milyen a napirendetek?


Örülök, ha megosztjátok velem tapasztalataitokat,mert mi is tervezzük a kistesót!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook