Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Keserédes esküvőszervezés fórum

Keserédes esküvőszervezés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Keserédes esküvőszervezés

1 2 3 4 5
2010. márc. 12. 16:14

Nem tudnék vígan bulizni a lagzimon, mert előttem lenne a szüleim arca. Nem lenne életem legboldogabb napja, az biztos.

Attól függ az egész, hogy milyen a viszonyod a szüleiddel.

Tényleg nem segíthet másvalaki?

5. j357
2010. márc. 12. 16:12
bár nem vagyok nagy esküvői buli párti, szerintem a szüleid megsegítése mindenképp szebb és életre szólóbb emlék marad mint a külsőségekkel teli esküvői felhajtás...
2010. márc. 12. 16:11
Ne haragudj meg, de nekem az a véleményem, hogy ne adjátok oda a pénzt. Ha valaki ennyire felelőtlen, vállalja tettei következményeit. Mire kellett az a sok hitel? Lakásra? Felújításra vagy csak úgy? Ha eddig felvették, mi a garancia arra, hogy következőre nem fogják? Nekem több olyan ismerősöm is van, aki csak a vakvilágba veszi fel a kölcsönt. Aztán nem is tudja fizetni. Mögöttes tartalom meg nincs. Mert csak elszórják. Nekünk is van hitelünk. De van egy lakásunk is... Szóval nekem az a véleményem, hogy oldják meg maguk a problémát, ahogy a pénzt is el tudták költeni.
2010. márc. 12. 16:08

sajnálom én is, hisz nehéz döntés, a szüleid és a saját életed, házasságod között...

és mi történik akkor ha most odaadod a pénzt, és egy szerény, csak szülőkkel lesz a lagzi?? aztán amikor jobbra fordul a dolog, akkor csaptok egy nagyobb bulit??

2010. márc. 12. 16:06
hát nem könnyű helyzet... nincs más, aki segíteni tudna? Gazdag barát vagy rokon?
2010. márc. 12. 16:03
Életem talán legkomolyabb döntése előtt állok.
A saját boldogságom helyezem előtérbe, vagy ismét húzzam ki a szüleimet a pácból?
Napok óta töprengem a dolgon, és egyszerűen képtelen vagyok dönteni…

Ugrás a teljes írásra: Keserédes esküvőszervezés
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook