Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Keresztanyu - sorozat, beszéljünk róla fórum

Keresztanyu - sorozat, beszéljünk róla (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2021. jan. 3. 20:55
Egyedül Molnár Piroska tünt tök természetesnek, de hát ő mindenbe jó. Gálvölgyi művész úr meg folyton azt az egy figurát hozza. De jól megél ebből az egyből is, biztos.
21. a97b9a4e4e (válaszként erre: 20. - L.luiselotte)
2021. jan. 3. 20:51

Nálunk viszont voltak olyan "dettó" hülye emberek mint a sorozatban. :D Stoki féle is, csak ő nálunk nem rendőr volt. Sőt a polgimester a kis stiklijeivel. :D

Én azt inkább elnézem mint ezt a borzadályt. De hát kinek mi...

Pedig Magyar Attila is egy jó színész. Nem értem mit keres itt..de hát gondolom nekik is csak fontos a pénz. De egyfolytában azt éreztem hogy feszengenek a szerepükben. Pláne a férfiak.

20. l.luiselotte (válaszként erre: 19. - Amaunet)
2021. jan. 3. 20:38
Én sokat dolgoztam vidéken, termelőszövetezetbe i kijártam évekig. Amikor a mi kis falunkat láttam, teljesen ki voltam akadva meert úgy ábrázolták a falusi vidéki embereket, mint az elmebetegeket. Sem a stilus, sem a szöveg, sem a megjelenés, ruházatuk nem stimmelt, cso-dálom hogy ezt még nem tette szóvá senki
19. Amaunet (válaszként erre: 12. - 71ddaa07fa)
2021. jan. 3. 20:35

Hasonló véleménnyel vagyok ezekről a sorozatokról. A Keresztanyu dettó ugyan az, mint a Drága örökösök.

Van egy vagyon/csempész birodalom, amelyért el kell érni valami célt.

Az, ahogyan bemutatja a vidéki, falusi embert valóban degradáló.

18. a97b9a4e4e (válaszként erre: 12. - 71ddaa07fa)
2021. jan. 3. 19:56
A Mi kis falunk szerintem egyáltalán nem erőltetett. Ott jók a szereplők is. Itt is, csak nem ilyen filmre termettek. Sajnálom őket, de komolyan..
2021. jan. 3. 19:54
Szájbarágott, sz*r poénok. Ilyen volt a Drága örökösök is? Még jó hogy nem néztem.
2021. jan. 3. 19:53
Ha, egyáltalán nézem az csak Molnár Piroska miatt lesz, de még nem tudom.
2021. jan. 3. 19:46
Ez nagyon gyenge és gagyi.
2021. jan. 3. 19:37
Elég erőltetettnek tűnik. Ráadásul Mihályfit mint embert utálom. Egy gerinctelen féreg.
13. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Napsugár8)
2021. jan. 3. 19:09
Nem nézem mert Gálvölgyi szemöldökétől hányingerem van.
2021. jan. 3. 18:11

Nekem a Drága örökösökről és a Mi kis falunkról is az volt a véleményem, hogy nagyon erőltetett. A falusi embereket teljesen hülyének mutatták be, mind a két sorozatban. Ráadásul az utóbbiban a Lengyel Tamásnak szerintem teljesen idegen volt Bodri Gyuri karaktere.

A Keresztanyut, viszont -legalább is az első pár részt biztos- nézni fogom, mert unakahúgom kislánya is szerepel majd benne, Tatjánát fogja alakítani. :))

2021. jan. 3. 17:51

Én semmilyen sorozatot nem nézek.

Az ember előbb-utóbb leragad, mert valami mégis felkeltette a figyelmét, aztán azon kapja magát, hogy ő maga is kezd bugyuta lenni.

10. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - László1107)
2021. jan. 3. 17:47

Most egy új sorozat indul, egyelőre nem tudni, milyen is lesz. Részemről inkább legyen olyan bugyuta, mint a Drága Örökösök, mint egy horror film, vagy hasonlók. Ha nem tetszik, akkor majd találok helyette valami mást az ismeretterjesztő csatornák valamelyikén. Állatos, vagy ismeret terjesztő, régészet, hasonló témában mindig lehet találni valamit.

A királyi csatornák közül a Duna Word-ot esetenként szoktam nézni.

2021. jan. 3. 17:46
Minden filmnek és sorozatnak adok egy esélyt, mely a mai vidéki Magyarországon játszódik. Remélem ez a sorozat jó lesz, bár a maffiás vonal nem igazán tartozik a kedvenceim közé.
2021. jan. 3. 17:21
Megnézem mi is ez, de nem igazán szeretem a sorozatokat, mert ha nem érek rá, akkor kimaradnak részek és az nem jó:)
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - László1107)
2021. jan. 3. 17:19
Csak a királyi TV, jó is az. Tele van izgisnél izgisebb műsorokkal.
6. László1107 (válaszként erre: 1. - Napsugár8)
2021. jan. 3. 17:15
Nem tudom miről van szó, nem nézek kereskedelmi Tv-t. Viszont érdekelne mi az, ami ennyire oda tudja szögezni az embereket a képernyő elé?
5. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Bozsu55)
2021. jan. 3. 17:04
Majd látjuk milyen lesz. Az első néhány részt megnézem, aztán kiderül, hogy érdemes-e időt pazarolni rá, vagy abban az időben másik csatornán lesz valami értelmesebb.
4. Napsugár8 (válaszként erre: 2. - 554cf81bf0)
2021. jan. 3. 17:02
Én is ráfeledkeztem. Csak ilyenkor a pont.hu-n szoktam átböngészni a kedvenc csatornáim esti műsorajánlatát, és ott díszelgett. Hoppá! Akkor kezdjük el az elejétől, és majd látjuk, érdemes lesz-e rászokni. :)
2021. jan. 3. 17:01

A Drága örökösöket se néztem,csak ha épp vártam valamire,vagy az előzetesét.

Keresztanyut sem,jajj Feró,Ganxsta...minek?

Gálvölgyi is pihenjen inkább...

2. 554cf81bf0 (válaszként erre: 1. - Napsugár8)
2021. jan. 3. 16:58
Milyen jó, hogy írtad ! Nem is figyeltem, hogy ma indul. Beállítom felvételre . Elég ritkán nézek tv-t, de erre én is kíváncsi vagyok .
2021. jan. 3. 15:15
Ma este 6,50-kor kezdődik az RTL új sorozata. Remélem, lesz olyan jó, mint a Drága Örökösök voltak. Mert bár önmagában az a történet eléggé hihetetlen volt, de a szereplők, a karakterek és a szereposztás, nagyon tetszett. Remélem itt is lesznek olyan pofák, akik miatt érdemes lesz nézni.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook