Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Képzelet fórum

Képzelet (beszélgetős fórum)


7. c2f8e79cdf (válaszként erre: 6. - Viktorya)
2009. jún. 27. 21:04
Egyetértek senki sem különb a másiknál.Még ha tökéletesnek is hiszünk másokat,akkor sem azok.Minden ember gyarló,bármikor hibázhat,ha egy kicsit nem figyel.
2009. jún. 27. 20:53

Szia, velem is így volt sok éven keresztül, mert a suliban egy időben rámszálltak, de azelőtt sem voltam túl öntudatos, legalábbis a nagyközönség előtt. Kis paranoia, de ma már feldolgoztam, és sokkal több önbizalmam van, nálad is ilyesmi lehet a szituáció, és ne gondolg, hogy bárki is szebb vagy jobb nálad-ha mélyebbre ásunk, mindenki defektes, nincs tökéletes ember, de emiatt is vagyunk mások, és ez így van jól.

Ha szereted magad, az a kisugázásodon is érződni fog, és azonnal befolyásol minden embert, akivel kapcsolatba lépsz

hajrá

5. c2f8e79cdf (válaszként erre: 1. - 91688e22cd)
2009. jún. 27. 20:47
Nem lehet,hogy történt Veled vmi.,aminek talán nem is tulajdonítasz komoly jelentőséget,de tudat alatt bánt?
2009. jún. 27. 20:04
Változtatni mindenen lehet. Ha megtennéd, hogy leírod, miket is gondolsz magadról, akkor a végén a listát elolvasva sok negatív válasz esetén tedd fel magadban a kérdést, hogy miért vannak nálad a negatív tulajdonságok, vagy ha inkább pozitívan értékeled magad, akkor pedig gondolj csak bele: Valyon miért voltál gúny tárgya? :)
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 91688e22cd)
2009. jún. 21. 14:44
Ha mindig így volt akkor nehéz változtatni rajta, hiszen akkor valami veledszületett genetikai kódolás, ha most érzed csak akkor könnyebb a helyzeted. Talán új helyzetbe kerültél ami kiváltotta ezt ennyi informácioból könnyelműség leszűtni.
2009. jún. 21. 14:38
Szerintem az öntudatoddal van gond. Lehet, hogy nincs önbizalmad, meg kellene erősíteni:)
2009. jún. 21. 14:29

miért van az,hogy mindenkiben és mindenben csak a rosszat látom.

ha valaki nevet a gúnyt veszem ki belőle.Miért van ez?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook