Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kendermag kapszula - fogyasztó, immunerősítő, vérnyomás csökkentő fórum

Kendermag kapszula - fogyasztó, immunerősítő, vérnyomás csökkentő (beszélgetős fórum)


2019. dec. 7. 21:30
A kendermagkapszula vércukor csökkentésre jo ??
2011. jan. 18. 21:12
Köszönöm a hozzászólást, itt van a lényeg, hogy NEM FOGYÓKÚRÁS kapszulának adják. Valahol igen, a nagyobb eladás érdekében. Most meg itt az új őrület, a fogyókúrás szájba fúvóka. Ez abban az esetben igaz, ha a dobozban pillanat ragasztó van, így ha belefújod a szádba, szájzárat kapsz fél napra, így nem tudsz enni, és mire leápolod magad, már el is megy az étvágyad. Tornázzatok és étkezzetek változatosan, ez nem kerül pénzbe.
26. abri
2011. jan. 12. 11:00

A kendermag kapszulát nem fogyókúrás kapszulának adjuk, arra van más termékünk. Az, hogy van akinél fogyást is idézett elő szerintem pozitívum.

Nálam is szedik vérnyomás-koleszterin problémára. nagyon szépen használt, van aki évek óta gyógyszer helyett kendermaggal tartja karban a vérnyomását.

Ha nem lenne hatása nem szedné senki, főleg férfiak!

2011. jan. 11. 17:17
Sziasztok! Korábban egy másik fogyi szerrel kapcsolatban írtam. Nemrég hallottam a kendermagkapszuláról. Egy ismerősöm mondta, milyen jó. Annyit tudtam, hogy ez az ismerősöm nagyon levert hangulatban ült otthon, nem volt kedve semmihez. Rossz volt ránézni. Majd elkezdte szedni a kapszulát, és 4 nap után csodákról mesélt. Hangulata látványosan megváltozott, jó kedvű és energiától duzzadt mindene. Mondta is, hogy annyi ereje van, hogy 6 órán keresztül takarított. Ráadásul már hónapok óta szedett erős fájdalomcsillapítókat, mert a térdében egy porc kikopott. A kapszula ezen is segített, fájdalma jelenleg minimális. Utána olvastam a kapszulának. Érdekesnek találtam. És itt kezdődik a probléma. Vettem is egy dobozzal, megmondom őszintén, azt nem gondoltam, hogy ettől le fogok fogyni, inkább az volt bennem, hogy hátha, tényleg erőbe lendít, és ha több az energiám, akkor többet mozgok. Csak ez a szempont volt a fontos. Mert azért lássuk be, nincs az a csodaszer, ami lefogyaszt bárkit is. A mozgás, a helyes táplálkozás, ezek a legfontosabb dolgok. Hát megvettem a kapszulát. Mikor a kezembe vettem, csak néztem az átlátszó műanyagot. Aztán hopp, már be is vettem egy szemet. Eljött a másnap, és megint csak néztem, majd szét is nyitottam, hogy jobban szemügyre vegyem ezt a csodaszert. Szétmorzsoltam a kezemben, semmi illatot nem éreztem. Akkor már megfordult a fejemben, hogy akármi is lehet ebben a műanyag "kicsi" kapszulában. Második napom után úgy felment a vérnyomásom, hogy majdnem megbolondultam. Előtte nem volt vérnyomás problémám. persze a vérnyomás mindenkinél más-más, kinek fel, és kinek lemegy. Ekkor jött a gondolat, hogy be kellene vizsgáltatni ezt a kapszulát, mert az az igazság, hogy nem tudom elhinni, amiket ráirkálnak a dobozra. És itt van a második probléma, de erről már sokan írtak, mert ugyan az a véleményük. A probléma velünk van, vásárlókkal. Mert felülünk mindenféle jól megfogalmazott szövegre, és ha még ráadásul olcsó is a dolog, akkor pláne, hogy veszünk belőle dögivel, nehogy elfogyjon. Ajánlom nektek is, hogy forduljatok szakemberhez, és vizsgáltassátok be azt, amiről azt írják, hogy ezt meg azt helyrehozza, meg immunerősítő, no meg fogyaszt is. A régi időkből nagyon sok gyógykészítménynek valóban volt és ma is van hatása, de erről a nagyszüleink tudnának mesélni. Ha a kendermag kapszulának bármikor is lett volna ilyen sokféle hatása, ma már méreg drágán árulnák. Na de elmentem egy kicsit, a bevizsgálás eredménye: reklám-vevők: 1:0 Mert hogy ez egy megfogalmazhatatlan, neve nincsen, valamilyen szárított növény összezúzva. Konkrétan így is megvizsgálták, hogy köze van-e a kenderhez, vagy a kender magjához, de nincs. Hogy sajnos vagy nem sajnos ki tudja. Szóval csak nyeljük az ismerősöktől hallott csodának nem mondható szarokat/szereket, és halvány gőzünk sincs róla, hogy mi is az. Ki ilyen, ki olyan tapasztalatokat ír, hogy ilyen meg olyan jó volt. Az, hogy nem használt senkinek, majd hónapok után fogjátok olvasni a fórumokon. Így volt ez a többi fogyis cuccokkal. Ha valaki valóban fogyott tőle, azt is elfogadom, és tényleg csak javasolni tudom, hogy vizsgáltassátok be, de higgyétek el nekem, mi úgy át vagyunk verve mint a szél. Gondoljatok már bele, hol van olyan szer, ami fogyaszt, de az ég világon semmit nem kell tenned, csak beülni a tv elé, és várni a fogyást. Meg ugyan úgy ehetsz mindent, mégsem hízol. Olyan nincs. És ezt be kell látnunk. Mi az, hogy egy ismerősöm szedi ezt a bigyót, és nem csinált semmit, mégis fogyott 3-4 kilót? El tudjátok ezt képzelni? Sajnos az agyunk is kell az ilyen hiszékeny dolgokhoz. Mert ha beveszel egy új tablettát, azon kezdesz el gondolkodni, hogy vajon most fogok fogyni vagy sem? Pár napig, hétig az agyad csak ezt ismétli, hogy fogyás, fogyás, fogyás, persze már olyan szinten izgulsz, hogy lesz-e eredménye, hogy már nem is eszel, de mire ennél, addigra már elérte a szervezeted azt a napi szintet, hogy nem is vagy éhes, mert a gyomrod összeszűkült. ezek ilyen dolgok. Az biztos, hogy minden az agyban dől el. És azt is aláírom, hogy vannak olyan zsírégető cuccok, amik segítenek a fogyásban, de csak és kizárólag edzés mellett. Ernyit szerettem volna nektek leírni. Ettől függetlenül szívesen olvasgatom a fórumot, hogy kinek, hogy jött be ez a kapszula. Lesz aki osztozik a véleményemmel, és lesz aki nem. Én is naiv voltam és vagyok, mert én is megvettem, de rájöttem, hogy minket átvágnak, mi meg beszedjük ezeket a szereket, közben lehet, hogy épp mérgezzük magunkat. És még egy jó tanács mindenkinek. Ha már megvetted ezt a kapszulát, ne sajnálj egy dolgot. Én kipróbáltam. Nyiss ki egy kapszulát, öntsd ki a tartalmát, majd zárd össze a kapszulát,vedd a szádba, és szopogasd el. Milyen íze van? Majd megtudjátok. És ha kipróbáltátok, majd talán ti is elgondolkodtok, hogy ezt a műanyagot vajon miből is állították össze. A fűmaradványhoz pedig adj annyi vizet, épphogy csak, hogy össze tudd keverni egy kanálon. Ha jól összekeverted, utána végy róla szagmintát. Hogy mit lehet érezni? Semmit. Pedig a gyógykészítményeket általában fel kell, fel lehet ismerni illatról. Na ebből aztán nem fogod megérezni, hogy mi is ez, ezért is mondták a bevizsgálóba, hogy megnevezhetetlen semmi az egész. Remélem a rengeteg sorból azért találtál magadnak hasznos információt. Azt azért még szeretném ha tudnátok, nem akarok senkit lefikázni, ha azt gondolja, hogy az ilyen szerektől le fog fogyni. Ez egy fórum, hát én is leírtam a tapasztalatomat. De azért kíváncsian várom a veletek történt dolgokat. Szép estét mindenkinek. Megyek és keresek valami gyógyszert, mert a vérnyomásom még most is az egekben van. :-)
2010. szept. 9. 13:50
250db kapszula 2100 Ft ba került.
2010. szept. 9. 13:50
én ma vettem itt Oroszlányon ..azt mondta az ismerösöm ,h az ő baráti körébe szép fogyások voltak 3-4 kiló lement egy hónapban-és nem csinált semmi mást !
22. abri
2010. márc. 19. 13:14

Nálunk a kolléganőm szedte, napi 2-t.

Azt mondta több az energiája,, a vérnyomáscsökkentő gyógyszerét le kellett csökkentenie, szóval ő nagyon dícsérte. Fogyásról nem beszélt.

2009. ápr. 15. 12:20

Nagy érdeklődéssel vásároltam meg a kendermag kapszula-át. Nem tudom mit vártam tőle:)

Elsődlegesen nem a fogyás miatt vettem meg! Mégis valamiféle csodát vártam ahogy itt és máshol olvasgattam róla.

Nem vagyok türelmetlen, becsülettel végig szedem:)))

20. ferenczviktor (válaszként erre: 5. - 7abb7adbf0)
2009. jan. 1. 19:01
Szia! A fogyással kapcsolatban a természetgyógyászunk azt javasolta, hogy evés előtt fél órával együnk egyet.
19. Regus (válaszként erre: 18. - Ec63a7fc29)
2008. dec. 10. 14:07
Szia Kleca, mi az a Mariska mag?
2008. dec. 8. 02:33
Itt Mariska magról beszéltek, vagy valami másról???:DDDDDDDDDD
2008. dec. 5. 09:56
Sziasztok!Van valaki közületek kendermag kapszula terjesztő, és miskolci?
2008. nov. 16. 17:20
Én a kedvenc gyógynövényboltomban vettem meg, szerintem a nagyobbakban biztos meg lehet kapni. Amúgy már egy hete szedem és semmi negatív, a kávémat nem nagyon iszom, és így semmi extra pörgés. A wc-t napi rendszerességgel látogatom és csak ha egyedül vagyok otthon, akkor van egy kis étvágyam. De ez már nem ettől függ! :)
15. Regus
2008. nov. 14. 18:33
Ott lehet megvásárolni, ahol Flavin termékeket árulnak, vagyis ennek a hálózatnak terjesztőinél az adott városban.
14. b9662b68b3 (válaszként erre: 13. - Cc87fc2520)
2008. nov. 14. 14:32

Ez engem is érdekelne.

A neten néztem de elég brutális a csomagküldési díja,így nekem nem éri meg.100 db 1000 ft kb.

Ha hozzáveszem még a csomagküldési díjat akkor 2000 ft. Néztem gyógyszertárakban, és drogériákban is,de eddig nem jártam sikerrel.Ha valaki tudja hogy hol lehet megvenni, megköszönném.

2008. nov. 14. 11:14
Sziasztok!Hol lehet megvásárolni?
2008. nov. 11. 12:34

Napi 2 szemet szedek. Egy pár hét múlva remélem már nagyobb tapasztalatról tudok beszámolni.

Ja és aludni is nagyon jót tudok, nem tudom köze van e hozzá, de mindegy is. :)

11. abri
2008. nov. 11. 08:04

Mennyit szedsz a kendermagból, napi 1-et?

Nagyon jók a Flavin termékek, árban is, érdemes velük foglalkozni.

Egyébként a meszesedések kitakarítására a Nap Kistály italt ajánljuk.

2008. nov. 10. 18:06
Sziasztok! Olyan mintha két kávét ittam volna, az anyagcsere normális eddig. Egyenlőre ennyi!
2008. nov. 7. 17:23
Nekem konkrétan fogyás élénkítésre és immunerősítőnek ajánlották. Vitamin szedést mellőzöm, mert nagy étvágyat csinál, hát ezért. Amúgy nagyon kedvező az ára és így ki is próbálom holnaptól. Utána olvastam, tényleg nagyon sok mindenre jó mivel a kendermag sok minden ásványi anyaggal tele van!!
8. ejmi
2008. nov. 7. 14:36
A flavin 7 termékek is jók az szív-érrendszerre és immunerősítők.
7. ejmi (válaszként erre: 2. - Regus)
2008. nov. 7. 14:33
Kétféle kendermag termék van, a Medicannabis lágyzselatin kapszula,vagy olaj, ez valamivel drágább és van a kendermag sima kapszulla ez olcsóbb termék, de jó mindkettő.
6. ejmi (válaszként erre: 4. - Regus)
2008. nov. 7. 14:31
A már lerakódott meszet nem tudom, hogy leszedi-e, de nem engedi lerakódni, rendbe teszi a koleszterin szintet. Fogyásra nem tudom, hogy jó e, de az érrendszerre kiváló.
5. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 1. - Szöszipanna)
2008. nov. 7. 14:16

Sziasztok!

Valóban Flavin termék, az Unas webáruházban vettem, még olcsó is volt! Kb 1 évvel ezelőtt beszedtem belőle egy nagy dobozzal, 3 hónapos kúra volt, biztosan jót tett az immunrendszeremnek, a koleszterinemnek, kisöpörte a söpredéket, de hogy egy grammot sem fogytam tőle, az tuti!

Sajnálom!

De ha az orvosod ajánlja, akkor mindenképpen szedd be!

Sok sikert!

2008. nov. 7. 14:07
Szia ejmi, a meszet is kipucolja az erekből?
3. ejmi
2008. nov. 7. 14:05
Igen én ismerem. Én is szedem. Nagyon jó az érrendszerre is. Flavin termék.
2008. nov. 7. 14:05
Szia Szöszipanna! A Medicannabis-ról van szó? Ha arra gondolsz, akkor van egy dobozzal a szekrényemben.... De még nem kezdtem el szedni, így tapasztalatot nem tudok róla mondani. A tájékoztatóban sokféle betegségre javasolják, én egy makacs köhögés miatt vettem, de közben elmúlt a köhögés. De jó, hogy megint előkerült, mert valóban vérnyomás- és koleszterincsökkentő, immunerősítő, ami most nem árt nekem sem!
2008. nov. 7. 13:59

Sziasztok!

Most ajánlotta az orvosom, hogy napi 1-2 szemet szedjek belőle. Segíti a fogyást, élénkít, csökkenti a várnyomást és immunerősítő. Ismeri valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook