Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kemoterápia és ami utána jön.. (felépülés következik!) fórum

Kemoterápia és ami utána jön.. (felépülés következik!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
5. tamcs1987 (válaszként erre: 2. - Talofa)
2012. szept. 25. 13:58

Szia!

A Kaquin víz nem hangzik rosszul. Gondoltunk még a Flavin termékekre is, intravénás C-vitaminra. Utóbbinál egyik legnagyobb gond, hogy nem törzskönyvezett Magyarországon.. Flavinnál van több fajta is, lekvár, rost, szirup, tabletta. Csak nem ártunk vele nem?

A haj leborotválását nem merem tőle megkérdezni, nem akarom sokkolni. Ha ő úgy gondolja, úgyis levágja magának, elég makacs természet amúgyis :)

2012. szept. 25. 13:56

Még ez is nagyon jó....sajnos én későn találtam rá,de tervezem,hogy mi is fogyasszuk.

[link]

3. githaj (válaszként erre: 1. - Tamcs1987)
2012. szept. 25. 13:53
Nem lesz konnyú dolgotok. A hányást, gyengeséget nem nagyon lehet kikuszobolni, csak esetleg gyógyszerrel. Próbáljátok ot pszichikailag helyretenni, nekem ez segített, igaz engem három nappal a mutét után az ocsém helyre tett egyetlen mondattal ami így kezdodott: mit vagy bexarva, a mai orvostudomány...., na de ez én voltam, vagyok. Sokat beszélgessetek vele, meg kell hogy értse hogy ebbol a betegségbol is ki lehet gyógyulni, rá kell ot hangolni hogy optimista módon gondolkodjon. Sok sikert a nehéz feladathoz nektek, és sikeres gyógyulást apukádnak.
2. talofa (válaszként erre: 1. - Tamcs1987)
2012. szept. 25. 13:47

Szia!

Ez borzasztó:(((Nagyon sajnálom ami apukáddal és veletek történt:(((

Nagyon nehéz,de nagyon fontos,hogy egyen,hiába van maga alatt és hiába nincs étvágya.A kemo hatása,úgy emlékszem a 9 napon kezdődik elég durván:(.....A haját érdemes előtte levágni mert eléggé riasztó mikor hirtelen több haj kihullik,de ha már majdnem kopasz ,tüsi hajú,akkor az úgy nem tünik fel annyira....Lehet kapni Kaqun vízet,ami szerintem nagyon jó,de az ára elég húzós:(....De mindenek előtt egyen ,egyen és pozítivan!(persze nagyon nem mindegy,hogy milyen rák és milyen stádiumban van)

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Nektek!!!

2012. szept. 25. 13:38

Sziasztok!


Apukámnál pontosan 4 hete daganatot diagnosztizáltak. Tegnap (hétfőn) kezdte a kemoterápiát. 3 napig van bent, első nap 3 adag, kedden-szerdán 2-2 adag folyik neki. Szerdán délben hazajöhet. Doktornő felkészített minket, hogy kemény lesz, rosszul lesz, kihullik a haja.

Segítsetek, hogy hogyan tudjuk neki könnyebbé tenni, mert el fogja magát hagyni, és baj lesz belőle. A hányást és a gyengeséget kell kiküszöbölni, hogy tudjon étkezni és erős maradjon!


Tudom, ez egy szörnyű dolog, de ha kérhetlek Titeket, negatívoskodni ne gyertek ide, mert az én apukám meg fog gyógyulni! Tehát olyat ne írjatok ide, hogy nem fog felépülni mert ez ilyen...


Köszönöm!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook