Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi ideig tart a térdprotézis műtét utáni felépülés? fórum

Mennyi ideig tart a térdprotézis műtét utáni felépülés? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1912. aranynagyi (válaszként erre: 1911. - Tuttuka)
tegnap 18:59
Nagyon köszönöm, bízom benne, hogy ez a világháló segít kapcsolatot találni. Ölelés Aranynagyi
1911. tuttuka
tegnap 15:58

Szia Aranynagyi! Messengeren megkerestem Katalint és kértem, hogy Ő is írjon Rád. Megígérte, remélem sikerül összetalálkoznotok!

Üdvözlettel: Tuttuka Klári

1910. tuttuka (válaszként erre: 1909. - Aranynagyi)
tegnap 14:56

Aranynagyi! Egy sima kb 10 éve készült arckép van rólam profilképnek és az adatlapomon fenn van a nyugdíj előtti foglalkozásom: könyvtáros, a Péterfy kh orvosi könyvtárosaként fejeztem be a pályámat.

Az említett fiatalabb hölgy neve th-val, ezt elírtam, és a profilképe pedig egy rajzfilm figura, talán "Kalán néni", a mi családunkban nagy kedvenc volt.

tegnap 13:03
Szia Tuttuka, beírtam fb-be a kapott neveket, a tiedet is. Sajnos nem tudtam eldönteni a feljött lehetőségek közül hogy te a tájkép, a virág, az óvónő stb. melyik lehetsz. Igy jártam a másik két névvel is, több is van belőlük, s csak nem akarok ismeretlen embereket arról kérdezni, hogy ők az érintettek vagy sem. Magadról is felismerhetőbb jelet. üdv. Aranynagyi
1908. tuttuka (válaszként erre: 1907. - Aranynagyi)
aug. 8. 21:21

Aranynagyi, persze hogy emlékszem Rád, Te voltál az egyik példaképem a hozzáállásoddal, aktivitásoddal. Szomorúan olvasom, hogy mi előtt állsz!

János53 csoportját már én sem találom a facebookon, de én már kb másfél éve kiléptem mert a tennivalóim, családom, munkám nem igazán engedték a napi részvételt. De ez lényegtelen. Ott volt egy hölgy, ha jól emlékszem aki hasonlóan járt, de még kb egy éven belül.

Sajnos Jánost nagy csapás érte ősszel, drága párját, Gizuskát elvesztette, azóta nagyon visszavonult, valószínű a csoportot is megszüntette. Privát üzenetben elküldöm Neked a fent említett hölgy nevét és az általam ismert hozzáférését

Szeretettel üdvözöllek: Tuttuka Klári

aug. 1. 16:07
Szervusztok, úgy látom mintha ez az oldal tényleg lehalt volna. Facebookon pedig nem találom azt az oldalt, amit janos53 javasol. írhatom kötőjellel, vesszővel, bármely formában, ami itt egy-egy hozzászólásban elhangzott, nem jön fel olyan oldal. A gondom a következő.Tattuka talán még emlékszik is rám, hat évvel ezelőtt műtötték a bal térdemet. Tavaly elkezdett fájni, elől a térd alatt, de nagyon. Közben persze jöttem-mentem, nordic walkingoztam, londoni kirándulást tettem, de már csak fájdalomcsillapítókkal. Ősszel jutottam vissza az orvosom elé. Nem értette mi lehet, gondolta begyulladt, adott rá injekciót, három napig jó, utána rosszabb. akkor jött a rtg. majd a ct januárban, aztán a Covid. A lényeg, hogy június 15-én kerültem a szeme elé, s azonnali műtétet írt elő, azaz július 15re. Protézist kivenni, átmeneti protézist beültetni, két-három hónap várakozás, majd ha a csont jó, akkor lehet egy végleges protézis beültetni. Tehát a kérdésem, van-e bárkinek ilyen ismerőse, hogy így járt, hogy vagy kilazult, v agy kimozdult a protézise? S ha van, akkor most hol tart az illető. Jó lenne, ha János is olvasná ezt az üzenetet, s segítene megtalálni a FB csoportot.
1906. tuttuka
ápr. 5. 21:54
Hozzászólásom Vera6 számára szólt elsősorban. De bármilyen konkrét kérdésed van, írj nyugodtan, igyekszem válaszolni. A facebook csoportban már nem vagyok tag, "kiöregedtem", jelenleg dolgozom és a napi megjelenésre kevesebb időm lenne ott
1905. tuttuka
ápr. 5. 21:49
A csoport neve: Térdprotézises és csípősök klubja. Ott sok "frissebb" tag van, biztos tudnak segíteni. Én már öreg róka vagyok az 5 és 4 éves protijaimmal. Viszont még most is jó szívvel ajánlok egy CD-t. Egy gyulai ortopéd sebész és tornász munkatársa állítottak össze egy fél órás tornát, mindkét műtét után naponta 2x csináltam. Nagyon jó az üteme, nem fárasztó. Ha van egy kis időd és visszaolvasol itt, az eleje felé sok tapasztalatot leírnak a sorstársak. Aranynagyi, terminátor3, Kántor Klára és mások is sok hasznos, néha apróságnak tűnő dolgot leírtak sok erőt adtak nekem. Kívánok Neked is gyógyulást!
1904. ibolyka43
márc. 2. 17:52
A facebookon van egy.csoport,terprotezissel.mutottek.keress ra
1903. Vera6
márc. 2. 16:33
Sziasztok!Vera6 vagyok! Térdprotézis beültetés után vagyok 2héttel.Nem tudom mit csináljak jól csinálom vagy sem tornáztatom a lábam de eléggé fáj!kaptam utravalónak egy nyomtatott tornát de,hogy hányszor csináljam vagy mennyi ideig vagy hogy mennyit sétálnak vagy mennyit nem nem mondták és nem tudom nincs felénk gyógytornász!Nem szeretném elrontani!Kérlek benneteket aki túl van ilyen műtéten segítsetek nekem !!!
1902. Szende2 (válaszként erre: 1893. - Kékszemecskék)
2019. okt. 19. 20:55
Lehet tudni, mitől mozdult ki olyan hamar?
1901. Cserebogár8 (válaszként erre: 1900. - Idhikai)
2019. júl. 30. 12:33

Köszi, az kellene nekem is, de Bp.-en.

Minden jót Anyudnak.

1900. Idhikai (válaszként erre: 1899. - Cserebogár8)
2019. júl. 30. 12:32
Térdprotézis. Szolnokon.
1899. Cserebogár8 (válaszként erre: 1897. - Idhikai)
2019. júl. 30. 11:57
Szia, megkérdezhetem hogy mit műtöttek? A térdét, vagy a csípőjét? és hol?
1898. janos53 (válaszként erre: 1895. - Klarisz51)
2019. júl. 30. 11:53

Kedves klarisz51.

Térdprotézises, és csípőportézises klub.Így keresd. Lesznek kérdések arra válaszolsz,ez a feltétel a felvételhez. Mindenképpen értesítést kapsz a felvételről tőlem. .

1897. Idhikai (válaszként erre: 1895. - Klarisz51)
2019. júl. 30. 10:58

Mellette voltam műtét után, és most is nálam lábadozik. Hátha tudok segíteni. :)

Amúgy 72 éves. Nagyon sok évet élt fájdalommal, ebből fakad, hogy félelem van a járásában.

A műtét után (hogy nincs fájdalom) szellemileg is sokkal frissebb, fiatalosabb lett.

1896. Idhikai (válaszként erre: 1895. - Klarisz51)
2019. júl. 30. 10:56
Anyut két hónapja műtötték. Kedden jött ki a rehabilitációs osztályról. Mankóval sétálgatunk, fájdalma nincs, inkább az önbizalmát kellene építenem, hogy merjén rendesen lépegetni, egyenesítse ki a hátát, stb...
1895. klarisz51 (válaszként erre: 1891. - Janos53)
2019. júl. 30. 10:52

Kedves János 53!

Próbáltam a facebookon bekerülni a térdprotézisek klubjába, de semmi visszajelzést nem kaptam. Nagyon sok kérdésem lenne és szeretnék hasonló helyzetben lévő emberekkel konzultálni. Mit kell tennem, mert ezen a fórumon már nem működik igazából a kommunikáció Köszönöm a segítséget.

1894. ibolyka43
2019. máj. 29. 03:46
Ez a topik reg nem mukodik,a facebookon van egy csoport,ahol a sorstarsak irogatnak.
2019. máj. 28. 20:07
Sziasztok Sorstársak.Nekem 2-évvel ezelött mütötték a baltérdem.2-évig szenvedtem az iszonyatos fájdalomtól.Végre kiderült igazom volt mert a protézis kivan mozdulva ezért vannak a fájdalmaim.Új mütét vár rám ragasztott protézis.Van valakinek evvel a protézissal valami véleménye.Köszönöm.
1892. Csineva (válaszként erre: 1891. - Janos53)
2018. júl. 21. 07:21
Köszönöm, végre megtaláltam, kértem a befogadást. :)
1891. janos53 (válaszként erre: 1890. - Csineva)
2018. júl. 20. 15:58

Térdprotézises és csípőprotézises csoport.

Így keresd,ott vagyunk .Bárkit szeretettel látunk akinek szüksége van segítségre ebben a témában..

1890. Csineva
2018. júl. 20. 08:27

Sziasztok!

Édesanyám miatt keresem a csoportot az FB-on, de nem találom. Tudna valaki segíteni? Köszönöm előre is!

Gabi

1889. janos53 (válaszként erre: 1888. - Cserebogár8)
2018. ápr. 9. 19:35
Igen, Térd-és csípőprotisok csoportja.Ott vagyunk páran.
1888. Cserebogár8 (válaszként erre: 1887. - Benguzde)
2018. febr. 1. 22:50
Szia, úgy olvastam, hogy a facén csináltak egy csoportot.
1887. benguzde
2018. febr. 1. 08:56

Kedves Térdesek és Nemtérdesek!!

Valami nagy csöndet jelez a gépem. Lehet, hogy nincs is itt senki?? Vagy valamit elállítottam?Esetleg mindenki problémamentes lett??? Üdvözletem!!!!

1886. tuttuka (válaszként erre: 1885. - Wolfocska)
2018. jan. 2. 12:02

Saci! Nagyon boldog új évet kívánok és jó egészséget!

Tuttuka Klári

1885. wolfocska (válaszként erre: 1884. - Janos53)
2017. okt. 4. 14:27
Köszönöm szépen!
1884. janos53
2017. okt. 3. 20:13
Szia Wolfocska !Nagyon örülök hogy jól vagy .Mindig jó ha valaki meg gyogyul.Örulők hogy elöadást is tartottál felkérésre,igy is tovább adoda saját é más térdesek tapasztalatait.Örülök a sikerednek és igen,BÜSZKE vagyok rád.További jó egészségetés sok sikert .
1883. wolfocska (válaszként erre: 1882. - Tuttuka)
2017. okt. 3. 18:19
Szia Klári! Remélem Te is jól vagy?! Én is sajnálom hogy igy alakult, de ez van! Akkor gyorsan elmondom, hogy itt a környéken egy lakossági egészségügyi fórum keretében az ortopédorvos előadást tartott a térd- csípőprotézis műtétről, és a háziorvosom javaslatára felkértek, hogy beszéljek mint beteg a műtétről, előzményéről, és most jó félévvel későbbi állapotomról. Nagyon izgultam annyi ember előtt beszélni, de nagyon jól sikerült, sokan még utána is odajöttek kérdezni, beszélgetni. Bizom benne, hogy nagyon sok embernek segitettem ezzel, aminek nagyon örülök. (Talán még János is büszke lenne rám)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook