Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kell szeretnem a parom csaladjat? fórum

Kell szeretnem a parom csaladjat? (beszélgetős fórum)

1 2
17. Nanaki
2010. szept. 4. 15:05

Csak higgadtan és nyugodtan.

Nekem nincs sógornőm, férjem egyke. Hidd el, ez a felállás sem jobb, ha nem jössz ki az anyóssal.

Bólogass mindenre, hogy ők milyen okosak, ügyesek és köszönd meg a tanácsokat. Aztán meg csináld úgy, ahogy Neked tetszik.

Ha kicsit elesettnek tetteted magad, és eljátszod, hogy rászorulsz az ő bölcsességeikre, még szeretni is fognak.

16. 5b315db51e (válaszként erre: 13. - 5239d91094)
2010. szept. 4. 15:02
A kissebbikkel kb havonta egyszer de az kurvara eleg..Vagy levegonek nez vagy serteget...En mosolygok de mar nem birom..Legutobb azt mondta hogy a dilihazba kene engem rakni egy kozos ismerosunkkel egyutt..Azert mert panik rohamok jottek ram..Es ezt igy bele a pofamba viccesen..
2010. szept. 4. 14:58
Huuu..Szoval a szulokkel semmi bajom,SOT!!!imadnivalo emberek kulonosen Anyosom.. mindig azt mondja hagyjam a fenebe a 2 picsat ilyenek oszt kesz..A story hosszu a lenyeg az hogy az idosebb tesoval egyutt laktunk (ra is ment a kapcsolat anno a szarkeveresukre) tavaly nyar ota nem beszelunk (na ez is megerne egy miset hogy miert)a kissebbik meg nem beszelt velem egesz terhessegem alatt..Illetve attola perctol kezdve hogy megtudta egyutt vagyok a batyjaval..Az ikreket baromi hosszu ideig nem is lattak..Ez is egy kulon story..Azota a kissebbikkel beszelunk -szuloi nyomasra- en probalok kedves lenni es nem zokon venni a beszolasokat de ami sok az sok...
14. 4a3af97442 (válaszként erre: 1. - 5b315db51e)
2010. szept. 4. 14:57
ezt dobta a gép!!! nekem 3 sogórnőm van:(:( , ebből 1 -el van gondom, de ő elég jól megkeserítette az életemet. amit tanácsolni tudok, minimálisra csökkenteni a találkozást, és ne adj kölcsönt nekik és tanulj meg nemet mondani és 2 füled van( be-ki), röviden ennnyi!
2010. szept. 4. 14:56

Nem vagy egyedül. Mi sem csípjük egymást a sógórnömmel, bár ez így még nem lett kimondva.

Nekem az a legnagyobb problémám vele, hogy mivel én most az elsö babámat várom, ö meg a másodikat, tök hülyének néz, mert tapasztalatlan vagyok, próbál nem kért tanácsokat adni.

Szerencsére max. négyszer találkozunk egy évben, nincs a közelemben.

Te milyen gyakran találkozol velük és miért nem bírod öket?

2010. szept. 4. 14:55
nekem is jutott egy..levegőnek nézem..ettől mindig kiborúl..akkor megkérem,hogy ne hisztizzen,mert azt utálom.és akkor csend van egy darabig..de utálom mint a sz.rt,ő meg fosik tőlem,mert megigértem neki,hogy egyszer kiütöm a fejét a fülei közül..ugyhogy nagy ívben elkrül,ha mégis összefutunk,szalad a lakásba..:))én jól szórakozom..:)))
11. Anyagi
2010. szept. 4. 14:51

Hát nem árt!!!

Attól függ milyen hosszúra tervezed a kapcsolatot.

10. Boszy28 (válaszként erre: 1. - 5b315db51e)
2010. szept. 4. 14:50

Szeretni nem kell, max. elfogadni. Mégiscsak a párod családja.

És ők elfogadnak Téged?

2010. szept. 4. 14:49
Szeretni nem kell őket,vannak,párod családja.Minimalizáld a találkozásokat velük,oszt ennyi...próbálj meg kedves lenni :)
8. t.Ili (válaszként erre: 1. - 5b315db51e)
2010. szept. 4. 14:46

Nem.

Esetleg a szüleit tisztelheted,ha van rá ok.

7. berhukri (válaszként erre: 5. - Giga455)
2010. szept. 4. 14:45
Ez az egyetlen megoldás, hogy minél kevesebbet kell találkozni. Bár nekem nem a párom tesójával van bajom, hanem a tesóm párjával. De az eben-guba.
6. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - 5b315db51e)
2010. szept. 4. 14:45

Próbáld meg elviselni őket;)

Nekem is volt 2 ilyen "csodálatos" sógornőm.Nem voltam vevő a hülyeségükre.

5. giga455 (válaszként erre: 1. - 5b315db51e)
2010. szept. 4. 14:44

Semmit :S

Nekem csak 1 van :P El kell viselni, és minimálisra csökkenteni a találkozást velük... A párodnak pedig véletlenül se szídd, mégiscsak a testvére :S

2010. szept. 4. 14:44

Nem árt, ha szereted, de nem mindig könnyű. :)

Néha nézz magadba, mert lehet ők is ezt gondolják rólad! :)

2010. szept. 4. 14:44
Szeretned nem kell őket, de elviselned ..némiképp elfogadnod igen.
2. berhukri (válaszként erre: 1. - 5b315db51e)
2010. szept. 4. 14:43
Hát engem megáldott eggyel sajna! Egy szörnyeteg.
2010. szept. 4. 14:42
Ti mit csinalnatok ha a sors 2 idiota elmebeteg sogornovel aldott volna meg benneteket???Leloni nem lehet oket...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook