Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 1000 km-re van a párom, de én szeretném meglepni Őt fórum

1000 km-re van a párom, de én szeretném meglepni Őt (beszélgetős fórum)


27. kleeri
2014. szept. 19. 13:28

Ne értse félre senki, ismerősömmel történt, amit muszály elmesélnem, pusztán csak mint egy történetet, amit az élet produkált, és a meglepetésről jutott eszembe.

Rossz körülmények között éltek itthon, de szerették egymást, a pasi elvette ismerősömet feleségül.

Ismerősöm pedikűrös-műkörmös és konyhai állásban dolgozott egyszerre, férjének meg hol volt munkája, hol nem. Úgy döntöttek külföldön próbálnak szerencsét. A férj előre ment, hogy felderítse a terepet, napok alatt gk.vezetőként kapott egy jól fizető állást. 2 hónap múlva hazajött, és elkezdték szervezni a kiköltözést. Nagy volt az izgalom. Pár nap után visszament dolgozni. Telt az idő, eljött a kiköltözés előtti egy hét, amikor a feleség úgy döntött, mielőtt felpakoltatja a holmijukat megnézi Ő is hova költöznek. Odautazott. Amikor megérkezett, felhívta a férjét menjen elé. Kinn töltött pár napot és hazajött. A költözés elmaradt, válás lett helyette.

A férje becsajozott külföldön, amíg ismerősöm kinn volt, addig az új nőt eltávolította a leendő közös bérelt lakásból a férfi.

Nem elég ügyesen, kiderült.

Azóta elváltak, ismerősöm ugyan olyan nehéz kürülmények között van, volt férje pedig a kánaánban egy új nővel.

26. Bucóka20 (válaszként erre: 25. - 9b10f3d7ff)
2014. szept. 16. 21:29
Köszönöm szépen
2014. szept. 16. 20:15

A km alapján Münchenben, vagy a környékén dolgozhat. Ha budapesti, vagy Budapesttől az Osztrák határig valahol élsz, akkor a Molnár busszal is küldhetsz valami meglepetést. 1-2 ezer forintért csomagot is visznek, és több helyen megállnak. Ha jól emlékszem 8.000,- Ft az út Budapesttől Münchenig, tehát akár meg is lepheted Önmagaddal.

Csomagszállításra Angliába a ( [link] céget szoktam igénybe venni, úgy tudom, már Németországba is szállít. Angliába 26 kilós csomagot küldtem 18 ezer forintért. Természetesen, ha kisebb légköbméterre, és súlyra olcsóbb.

24. kriszta773 (válaszként erre: 23. - Bucóka20)
2014. szept. 16. 20:11
megérdeklődheted postán is, hogy mennyi lenne a csomag és mikor ér oda. ott is vannak különféle szolgáltatások, időzített csomag is, ha jól tudom :)
23. Bucóka20 (válaszként erre: 22. - Kriszta773)
2014. szept. 16. 19:57

tegnap etse még amikor itt irkaltam megneztem a dhl-nek az árkalkulátorát és 22.000 ft volt egy 2kg csomag szallitas :O

lehet kicsit sok az a 2 kg de en mondjuk 5.000 ft-nal tobbet nem tudok adni csak a kiszallitasra...:(

22. kriszta773 (válaszként erre: 21. - Bucóka20)
2014. szept. 16. 19:50
szerintem a videóüzenet és a meglepetéscsomag is jó ötlet volt, küldhetsz neki szülinapi tortát, vagy egy általad összeállított csomagot, olyasmikkel, amiket szeret és egy levélkével :)
2014. szept. 16. 19:17

Ahogy írtam is (azt hiszem) most ahogy haza jött augusztusba 3 napra ,sajnos rajta kivülálló dolgok miatt nem tudott vissza menni idobe,igy itthon volt majdnem 3 hetet,3 nap helyett.

Ezért evidens h szeptember 26.-án nem fog haza jonni azert mert szuletesnapja lesz.

Reszemről ez nem dilemma a kapcsolatunkba.



De a még a meglepire még mindig nem találtam megoldást.:)

20. kriszta773 (válaszként erre: 17. - 7e137d638c)
2014. szept. 16. 11:30

ezzel a hozzáállással mindig minden férfit és nőt alapból egy szemét csalónak kéne kezelni, míg ki nem derül az ellentettje, és hogyan is derülhetne ki? :)

ha szeretsz valakit, jól bánik veled, akkor alap a bizalom is és a pozitív hozzáállás. persze mellé lehet fogni, de az már legyen a másik ember szégyene, nehogy már mindenkit tényleg egy szemét, hazudós, félredugós bunkóként kelljen elejétől fogva kezelni, jesszus

19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - 7e137d638c)
2014. szept. 16. 11:05

Nem vagyok ma született bárány, tudom, hogy vannak férgek, de azok akadnak a női nemben is.

Viszont, itt nem az volt a kérdés, hogy szerintetek meg csal-e a párom, mert nem jön haza?.....hanem egy kedves gesztusról, megakarja lepni a párját, ha segíteni nem tud valaki, akkor kár ostobasággal nehezíteni a másik életét, mert Te sem tudhatod, nem a párja-e a született tisztesség, mert azért akad ilyen is.

18. kleeri
2014. szept. 16. 10:49

nem biztos hogy jó ötlet meglepni

nehogy visszanyaljon a fagyi

17. 7e137d638c (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2014. szept. 16. 10:42

Mert a férfiak kivétel nélkül mind olyan kis ártatlan bárány??

Nem kell ahhoz külföldön élnie, hogy ha az ilyenfajta buliba nem viszik magukkal a barátnőt, és az meglepetésből mégis megjelenik...

... produkált már az élet ilyenfajta meglepetést!!


Én egyébként is csak azt tanácsoltam, hogy megpróbálnék utánajárni, miért is nem tud hazajönni, amikor első variáció szerint még úgy volt, hogy jön ....

2014. szept. 16. 10:23

Na ez meg a másik:Enissa mellé sorakozva kérdem, miért kell beletenni valakinek a darazsat a fülébe?

Bucókának eszébe sincs gyanakodni, miért kell a fülét felhúzni csörgőre?? Van még egy pár ilyen mondásom, de nem pazarlom...mert a lényeg:NEM KELLENE!!

2014. szept. 16. 10:08

Inga14, Forever Happy "nagyon kedvesek" vagytok.

Rengeteg ismerősöm él külföldön, DE még egyetlenegy sem váltotta le a párját, tudjátok a távolság a jól működő kapcsolatokban, még jobban megerősíti az érzelmeket.

14. 3d787b167a (válaszként erre: 10. - 7e137d638c)
2014. szept. 16. 10:02
Talán valami nője van kinn, és azzal akar szülinapozni??? Erre gondoltál?
13. Ficánka5 (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2014. szept. 16. 09:17
Magdikám, ne kioktassuk már a másikat, inkább olvassunk rendesen! Igen, most én is kioktatok, mert herótom van attól, hogy minden fórumon van 1-2 ember, aki csak azért szól hozzá, hogy a másikat kioktassa.
12. Regin_a (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2014. szept. 16. 07:57

Internet van?

Rendelsz neki egy üveg pezsgőt házhoz szállitva és írsz egy emilt neki amiben felköszöntöd

Gugli

"Getränk Versand" vagy valami hasonló

11. töprengő (válaszként erre: 10. - 7e137d638c)
2014. szept. 16. 07:18
Fontold meg ezt kedves téma kiíró...
10. 7e137d638c (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2014. szept. 16. 07:02

Szóval, azért ne lepődj meg, ha esetleg otthon sem lesz, amikor fel akarod köszönteni a szülinapja estéjén!

Minimum barátai vannak már odakint, akikkel együtt tud (ha akar) tartani egy görbe estét, de mi van, ha nemcsak barátai vannak, hanem...

... szóval nehogy te lepődj meg! A helyedben inkább egy kicsit körbejárnám, infókat szereznék, miért is nem tud hazajönni?????

9. Bucóka20 (válaszként erre: 8. - Remoni)
2014. szept. 15. 20:34
Szuper lenne,csak az anyja utal,az apja nem is az apja....igaz baratai meg nincsenek.Csak ismerősok,haverok.:(
2014. szept. 15. 20:28
Én nem ajándékot küldenék, hanem mondjuk egy videoüzenetet. Összegyűjteném a haverjait, családtagjait és akár lehet egy közös felvétel is, vagy egyenként, gyetyával, tortával, konfettivel, ördögnyelvvel, lufival. A végén te is üzenhetsz neki valami személyeset, amit a többiek már nem hallanak. ;)
7. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2014. szept. 15. 20:05
Az a baj h akik most mennek vissza konkretan abba a hazba ahol Ő lakik,az f.szok! :-S Szal velük még egy tekercs budipapirt sem küldenek.
6. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2014. szept. 15. 20:04
Biztos örülne a virágnak. :P
5. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - Ficánka5)
2014. szept. 15. 20:04

Igen valami ilyesmire gondoltam Én is,hogy küldeni neki itthonrol ajamdekot vagy konkretan oda megrendelni neki.

:)

4. emagdi (válaszként erre: 3. - Ficánka5)
2014. szept. 15. 20:03

meg hát nem is kell ajándékküldő cégnek lennie, dhl vagy ups kiviszi a meglepi ajándékot csomagként:)


(szerintem a virág egy férfinek amúgy sem annyira jó ötlet, főleg a munkahelyére szállítva)

2014. szept. 15. 20:00

Virágküldő szolgálat ott is van, akik természetesen nem csak virágot szállítanak házhoz, azokat neten megkeresheted, a kapcsolatot felveheted velük még idejében. A cehet előre kell fizetni természetesen.

Magyar ajándékküldőt is megkérdezhetsz.

2014. szept. 15. 19:54

Ha Ő nem jön, Te nem mész...akkor nagy meglepetés nem lehet.

Maximum, az ottani magyarok közül megkérhetsz valakit, hogy vigyen neki egy tortát, és amikor átadja, akkor Te feljelentkezel a Skype-n és felköszöntöd.

2014. szept. 15. 19:48

Barátom Németországban van Én pedig Magyaroszágon.(kint dolgozik)

Szeptember 26.-án lesz a 30. Születésnapja,úgy volt h itthon lesz előtte pár nappal és én meglepetés bulit szerettem volna neki csinálni.Hiszen csak 30 éves lesz.:)

Ez sajnos meghiúsul ,mert csak oktobernem fog haza jönni,az meg már ugye nem olyan.

Ötleteket szeretnék, hogy hogyan tehetnem emlekezetesse neki ezt a napot?:)


Kimenni nem tudok sajnos. :-S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook