Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek!! Vissza szeretném hódítani a páromat! fórum

Segítsetek!! Vissza szeretném hódítani a páromat! (beszélgetős fórum)


1 2 3
73. Kicsizsifi (válaszként erre: 72. - Brigitta2121)
2012. ápr. 25. 20:42
Remélem,mert nagyon szeretem ezt a kis hülyét :)
2012. ápr. 25. 20:41
:)) Csak észhez tér màr... :))
71. Kicsizsifi (válaszként erre: 70. - Brigitta2121)
2012. ápr. 25. 20:34
semmi különös....megvagyok,de amúgy meg azt mondta este 6kor,hogy majd 11 fele hív ha hazaér...ahhoz képest :P :):D
2012. ápr. 25. 20:23
és mit mondtal? :))
2012. ápr. 25. 20:07
Megint hívott,hogy miújság :D
68. Brigitta2121 (válaszként erre: 67. - Kicsizsifi)
2012. ápr. 25. 19:44
Igy kell, latod... kell egy kis elöleg, hogy milyen ha nem vagy neki... :) egy kis tavolsagtartas (nem azt mondom, hogy légy vele undok vagy ilyesmi)... csak egyszerüen döbbenjen ra a dolgokra
2012. ápr. 25. 19:20
Most,hogy nem hívom Ő keres engem...ezt adjátok össze...és még hogy pasik nem bonyolultak :)
2012. ápr. 25. 07:46

Alapkérdésre: hacsak nem fülig szerelmes beléd,nem sok esélyed van egyedül visszahódítani ahhoz képest,hogy Pesten mennyi nő van,és hányfélék.

Keress más lehetőséget: barátnőt,akivel feljöhettek Pestre lakni-mert nekem úgy tűnik,neked ez is nagyon fontos,mint lehetőség,és nemcsak a pasi személye,ill.keress pesten munkát vagy tanulási lehetőséget.

2012. ápr. 25. 07:44

szerintem a pesti lehetőségek meghülyítették,ott aztán van nő,mint a tenger,és rájött,hogy még rengeteget csajozhat.Biztos kapott már kellő mennyiségű jelet,hogy vevők lennének rá,ő meg nem akarja kihagyni.

szerintem a viselkedésével arra gyúr,hogy te kötődj hozzá,és megbocsásd a megcsalásokat,amik majd következnek,és utána visszafogadd őt.

2012. ápr. 24. 22:57

A "szabad akarok lenni, de téged is szeretlek" egy dolgot jelent.

Menni akar mindenfelé; haverokkal, buliba, csajozni, de fogva tart téged az utóbbi kijelentésével. Azaz a bulizós rész is kell, meg az is, hogy legyen kihez hazamenni, ha nem úgy sült el a dolog, ahogy tervezte. Kéne neki a dorbézolás, de kellene neki, hogy megmaradj az életében egy biztos pont gyanánt...


Hát egy frászt.

Nekem is volt ilyenben részem, de inkább kidobtam a srácot. Amikor én kezdtem volna nélküle új életet, úgy nyüszített utánam, mint egy rühes kutya! :P

63. Ágio8405 (válaszként erre: 60. - Martin3)
2012. ápr. 24. 22:27
sajnos igazad van....
2012. ápr. 24. 22:03
Ne higgy el egy szavát se. Ne akard megérteni, úgysem fogja elmondani, hogy mi az oka annak, hogy már nem akar veled lenni. Hagy, hagy menjen. Inkább most menjen, minthogy visszaszerzed és pár év múlva megy majd el. Mert úgyis el fog menni, ezt elhiheted. Ne pazarold rá az éveidet, keress mást. Meglátod, sokkal de sokkal boldogabb leszel valaki mással.
61. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Kicsizsifi)
2012. ápr. 24. 21:15
Nem jó, mert ki kéne bújni hozzá a bőrödből, az meg csak ideig-óráig megy.
60. martin3 (válaszként erre: 32. - Kicsizsifi)
2012. ápr. 24. 20:43

szia! ha jól raktam össze a képet az eddigi hozzászólásaidból, akkor te érettségi előtt állsz, a párod meg 23éves, és kiélte magát, mert volt 1-2 nője?

Sajnos az a helyzet, hogy most kezd el élni...lehet, hogy előtted már volt x barátnője, de írtad lassan 2 éve lesztek együtt, valószínű rájött, ő nem akar még nagyon komoly kapcsolatot. MÉg minimum 10évig csajozni akar, talán utána benő a feje..talán...

Örülj neki, hogy ez most derült ki és simán találsz magadnak egy csomó sokkal jobb fej srácot. Csak bízz magadban és percet se gondolkozz azon, hogyan csábíthatnád vissza, ez a hajó már elment. Tudom, ez most nagyon fáj, "gyászold" meg, de előtted az élet, fel a fejjel!

2012. ápr. 24. 20:06
ez hogy megbánja ö sem tudja csak fél töle. Azért ne higgy el mindent feltétel nélkül. mert ö azt mondta cimmel. mint tudjuk az ember sokszor nem azt mondja amit igazán gondol. Szerintem ö csak fél töle hogy mi van ha megbánja....
2012. ápr. 24. 19:36
Úgy érzem,hogy az és szeret is és ezért nem értem,hogy ő maga is tudja és mondta,hogy tudja,hogy megbánja,hogy feldobott egy ilyen kapcsolatot akkor miért tartunk itt.
57. Brigitta2121 (válaszként erre: 56. - Kicsizsifi)
2012. ápr. 24. 19:30
Megértelek, de tudod jol, hogy a "szünetek, illetve hasonlo szituaciok nagyobb része mivel végzödik... :/ HOgy érzed hogy viselkedik veled?? Szerelmes? öszintén.. ?
56. Kicsizsifi (válaszként erre: 55. - Brigitta2121)
2012. ápr. 24. 19:28
értem.....de ez a határidő pont az az időpont amikor én végleg felköltöznék Pestre hozzá.Még ő se gondolta át teljesen és ennyi idő alatt rájön az ember,hogy mit is akar.Nekem ez az egyetlen ments váram.
55. Brigitta2121 (válaszként erre: 9. - Kicsizsifi)
2012. ápr. 24. 19:08
Szia! Nagyon sajnalaom, de leehet érdemes lenne belegondolnod a dolog mélyébe... miért akarja? Milyen a kapcsitok? Mi hianyozhat neki...? Ha igazan szerelmes lenne beléd, nem vagyna szabadsagra.. talan még ö sem nézett szembe a tényekkel, hogy valoban jobb e igy neki... stb... Szerintem amit tehetsz, ne legyél több neki, mint ami eddig voltàl... mert ugyebar nem te lennél.. ami megint enm hoz semmit.. Am meg elég fura hogy igy hataridöt adott neekd, én helyedben azt mondanam, ok, ha akarod, akkor most.. Mert egyébként igy addig felemészted magad.. Talan ra is ébred, hogy tényleg menni akar...Emlékszem, egyszer az elözö parom is javasolt valami ilyesmit, hogy szünet: mi is együtt éltünk, aztan eljöttem, és mondtam neki, hogy egy parkapcsolatban csak egy iranyban vagyok hajlando lépni, elöre, nem pedig visszafele...érted?
2012. ápr. 24. 19:07
nagyon félek :S és hogy este mi lesz amikor hazaér
53. Mazsinka (válaszként erre: 1. - Kicsizsifi)
2012. ápr. 24. 18:44
Ha csak hétvégente találkoztok, akkor van neki épp elég szabadsága.
2012. ápr. 24. 18:44
egy szakitás mindig fáj sajna de mindenki átéli. Kevesen vannak akik tini koruktol ugyanazzal az emberrel maradnak.
2012. ápr. 24. 18:43
Rengeteg csalódás ért már az életben és nem a párkapcsolatokra gondolok hanem minden téren, annak ellenére,hogy fiatal vagyok és amikor a párommal először átöleltük egymást egy nagyot sóhajtottam fel,mint aki révbe ért.
2012. ápr. 24. 18:39
Azért is fájna az elvesztése mert rengeteg dolgon mentünk keresztül és nem csak jón
2012. ápr. 24. 18:37
szerintem azért mondd iyleneket mert ö maga sem tudja mit akar... Valahol veled is lenne de hajtja a kiváncsiság az uj felé... Nehogy azt hidd neki ez könnyü most. valoszinüleg gyötrödik hogy mi legyen.
48. Kicsizsifi (válaszként erre: 47. - Ágio8405)
2012. ápr. 24. 18:29
Hát az összeköltözést,mert hogy érettségi után én is felköltöznék hozzá Pestre.
2012. ápr. 24. 18:27

milyen közös jövöt?

mit mondott?

2012. ápr. 24. 18:17
Meg azt nem értem,hogy miért tervez közös jövő ha szabadságra vágyik pl. ma is volt ilyen elszólása.
2012. ápr. 24. 18:15
Jobban jarsz, ha a vizsgaidra fekteted a hangsulyt! Azok sokkal fontosabbak!
44. 342402de6d (válaszként erre: 37. - Kicsizsifi)
2012. ápr. 24. 18:15
Semmikép ne akard meghódítani,mert az ellenkezője fog sikerülni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook