Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kell-e nekünk az aprópénz? fórum

Kell-e nekünk az aprópénz? (beszélgetős fórum)

2010. dec. 16. 12:54
Lassan az 5 Ft-ost is ki lehetne vonni a forgalomból.
2008. dec. 1. 13:43
minek, mindig elhagyom
14. 9bc47feccc (válaszként erre: 12. - LoLiNa)
2008. febr. 16. 08:14
Persze,igazad van,én sem vagyok fukar,az egyforintosért azért én sem megyek ölre senkivel.Én csak a pofátlanul lenyúlók ellen írtam,veszel ujságot,és már vissza sem akar adni,ha pl.8,vagy 11 forint járna vissza.De akkor ne írjuk rá semmire az árakat,és majd eldönti az eladó,hogy kinek mennyiért adja a portékáját.Az embert annyian akarják becsapni,hogy már bizalmatlan,és nem szereti,ha baleknak nézik.
13. LoLiNa
2008. febr. 16. 08:10
de hogy 10,20... meg efeletti összegeket csak úgy otthagyni...
12. LoLiNa (válaszként erre: 9. - 9bc47feccc)
2008. febr. 16. 08:09

eladó vagyok, voltam gyes elött.. volt hogy beszaladt egy nő, vett egy 4 tekercsrs méregdrága wc papírt, és otthagyott nekem 150 ft pluszt, kicsit kiakadtam...

de abból van a legtöbb, aki még az 1-2 ft-ost is visszaveszi, sőt megnézi, hogy jól adtam e vissza azt a pár ft-ot.

megértem.. sok kicsi sokra megy.

én egy helyre járok vásárolni, ott viszont mindig otthagyom az 1ft-ost

11. badonyimariaeva (válaszként erre: 9. - 9bc47feccc)
2008. febr. 15. 15:34
Egyet értek veled!
10. LoLiNa (válaszként erre: 8. - 9bc47feccc)
2008. febr. 15. 13:42
ezért írtam "márha" :D
9. 9bc47feccc (válaszként erre: 4. - 1a50c86bb0)
2008. febr. 15. 13:11
Nekem számít 10-20 forint is,miért ne számítana,úgy is olyan keveset kap az ember,kiszúrják a szemét alamizsnával.Miért hagynék ott mindenhol 20,50,100 forintot a semmiért.Benzinkutasnak,pincérnek,parkolóőrnek,jegyszedőnek,meg még a jó isten tudja kinek,/hányan ácsingóznak potyalesők,semmittevők/,mikor csak a munkáját végzi.Én is elvégzem,és nekem nem ad a kutya se,hát én se adok.Megtankolom én saját magam a kocsit,nem kell nekem ott ugra-bugrálni,aztán még át is akar verni.Amit tőlem kap,attól nem büfög egyik sem,az tuti.Én elhozom a pénztártól az egyforintost is,igaz nem sokat érek vele,valamire majd csak jó lesz.
8. 9bc47feccc (válaszként erre: 3. - LoLiNa)
2008. febr. 15. 12:59
Te még hiszel a csodákban?Nem lesz itt euro,a büdös életben,ha ezek bohóckodnak itt.Még megérjük,hogy rubellel fizetünk.Ez a forint úgy sem ér már lópikulát sem.
7. fogtündér (válaszként erre: 6. - 1a50c86bb0)
2008. febr. 15. 10:53

Sajnos a Magyarok nem olyan összetartóak,de miért?

Bár ha lázadsz akkor széttlőnek gumilövedékkel,agyonvernek gumibottal,kilövik a szemed,agyon rugdosnak a rendőrök,stb.

6. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 5. - Fogtündér)
2008. febr. 15. 10:49
Mas osszetartobb orszagban ilyen beszolasert azt a politikust meg aznap lelottek volna. Ezt mondtak azok, akiknek elmeseltuk.
5. fogtündér (válaszként erre: 4. - 1a50c86bb0)
2008. febr. 15. 10:48
Teljesen egyetértek.Nem tudom mit képzel magárol ez a vezetőség,de ami itt folyik."HA NEM TETSZIK EL LEHET MENNI INNEN"ezt mondta a mi miniszterelnökünk:(Ez van.Szívhatunk,mert magyarok vagyunk!
2008. febr. 15. 10:42

Bevallom ledobbentett, amikor eloszor hallottam, hogy nem fogadnak el aprot Magyarorszagon, sot ritkitani is fogjak.

Itt a centet is megbecsulik az emberek, ha uzletben vasarolsz es keszpenzzel fizetsz, nem varjak el, hogy naluk hagyd a legkisebb aprot is, ez a normalis, hogy pontosan adnak vissza mindenhol, az uzletektol kezdve, 5 centet sem nyulnak le, sot nem hagyjak, hogy otthagyd.

Mit akar mar az az orszag, komolyan, nevetseges.

Mar evekkel ezelott is az volt otthon a normalis, hogy 10-20 forintot siman nem adtak vissza boltokban. Nem mintha szamitana, de..., ha egy fejlettebb orszagban meg tudjak becsulni az aprot, talan nem kellene ennyire elszallniuk egy sokkal alacsonyabb fejlettsegi szinten alloban (udvarias probaltam most lenni).

2008. febr. 15. 10:22
akkora marhaságnak tartom mindezt... minek piszkálják mindezt? nem lesz elég majd az euróra átállni, márha egyszer tényleg bekövetkezik?!
2008. febr. 14. 19:46

A 100ft-os kellene, hogy legyen a legkisebb érme. jövőre pedig az 1000 ft-os.



A többit majd késöbb. Most hozták a pénzügyminiszteri kinevezésem.


:))

2008. febr. 14. 19:28
Kivonják az egy,és kétforintos pénzérméket a forgalomból.Hogyan viszonyulsz a témához? Mit szólnál,ha március 1-től megjelennének a kilencforintos pénzérmék,hiszen úgy is mindennek az ára kilencesre végződik.A kecske is jól járna,és neked is megmaradna egy forintod.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook