Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kedves anyukák, kismamák! fórum

Kedves anyukák, kismamák! (beszélgetős fórum)


4. lopi
2011. márc. 14. 01:56

Szia!

Nekem semmit nem lehetett tudni mikor jön meg, (1 év alatt 3szor menstruáltam), de 4 hetesen, 2 pozitív terhességi teszt és 1 orvosi vizsgálat után biztos lettem miért feszül annyira a mellem! :)

Amúgy igazad volt egypt! Mindenki más!!!!! Csak általános tünetek vannak, vagyis inkább ami előfordulhat! pl.: Én egyszer sem hánytam a terhességem alatt!

2011. márc. 13. 17:35

Szia:)

Nekem enyhe fájdalom van peteéréskor az alhasamban és kevés tojásfehérje jellegű nyák jelentkezik.

Én a "nem jött meg" után öt nappal teszteltem és nagyon pozitív lett:)

Nem vettem észre a beágyazódást, első tünetként az jelentkezett, hogy nagyon kívántam a csirkemájat és jobb volt az állóképességem. Persze ezekre csak utólag jöttem rá, hogy azt jelentik, hogy baba van benn:)

2011. márc. 13. 16:59
Szerintem mindenki más. Én nem érzek semmit peteéréskor, és egyik terhességemnél sem volt semmiféle jellegzetes tünet az első hónapokban, se hányinger, se mellfeszülés, egyáltalán semmi.
2011. márc. 13. 16:57
Volna hozzátok néhány kérdésem. Az első, hogy tudjátok-e hőmérőzés nélkül, hogy mikor van peteérésetek, aztán, hogy a beágyazódásnál éreztetek, tapasztaltatok-e valamit, valamint, hogy mikor jelentkeztek tünetek (hányinger, mellfájás) és mikor teszteltetek pozitívat? Előre is köszönök minden választ!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook