Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kb 15 kilót kéne fogynom. Ha te is így vagy ezzel, csatlakozz egy jó fogyicsapathoz! fórum

Kb 15 kilót kéne fogynom. Ha te is így vagy ezzel, csatlakozz egy jó fogyicsapathoz! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
250. Havasi daravirág (válaszként erre: 249. - 388b941089)
2016. febr. 9. 09:26
Most én is "megálltam", maradt az 58,2 kg. Mai reggelim: tejeskávé, 3 kocka csoki. Még kitalálom, mit eszek délután és este.
249. 388b941089 (válaszként erre: 246. - Zsókica21)
2016. febr. 8. 20:06
Ez ilyen :) en 58-60 kozott alltam meg, barmit csinaltam nem ment lejjebb :) kivancsi vagyok szules utan meddig tudok majd lemenni ;)
248. Havasi daravirág (válaszként erre: 246. - Zsókica21)
2016. febr. 8. 19:29

Nekem is stagnált, ahogy írtam. Próbáld meg a zöld teát, gyorsítja az anyagcserét.

Igyekszek minden nap sétálni is, a mozgás segít.


Rágcsálnivalónak meg idekészítettem magamnak: nyers répát, karalábét...

2016. febr. 8. 18:22
Kedves Landi84!Gratulálok!Olvastam a naplódat!Te nem is eszel kenyérféléket úgy látom!Nagyon minimálisat eszel!Kevés szénhidrátot!A sóskafőzeléket te hogy készíted?Én hozzád képest rengeteget eszem!Nem is csoda hogy nem haladok a súlyleadással!Sok sikert és kitartást hogy céljaidat elérhesd!
2016. febr. 8. 18:12

Sziasztok !Örülök hogy nem adtátok fel!

A sikertelenséget nem szabad kudarcként megélni!A tanulságot le kell vonni és újult erővel nekirugaszkodni újra!Én a regenort próbáltam ki!2hónapig csináltam de nem fogytam!A mozgásommal van gond sokat kellene mozognom hogy foggyak!Egyelőre próbálok sokat sétálni mikor tehetem!Jelenleg 63.9 kg vok!Szeretnék 60 kg alá menni .de 62-nél leállok mindig!

2016. febr. 8. 13:23

Sziasztok! Egy időre "eltűntem", bevallom azért, mert megállt a fogyás, illetve pár kg visszajött. Pedig keveset ettem, illetve mozogtam is...csak amikor már kevés kg-ót akar lefogyni valaki, az a legnehezebb.

Mérésem: 58, 2kg. Újra beindult. Egy darabig állandóan 60 kg fölé ment a súlyom, azzal küzdöttem, hogy alá menjen.


Egy újítást vezettem be: megpróbálok minden este egy csésze zöld teát meginni, persze cukor nélkül. Egy ismerősöm szerint vízhajtó hatású és én még azt is hallottam, hogy kicsit gyorsítja az anyagcserét.


Nem igazán szeretem a teát cukor nélkül, de ezt megpróbálom betartani.

2016. jan. 19. 19:15
Én eddig -12 cm-el büszkélkedek január 4 óta! Kilót 4 het mulva mérek mert az annyira nem érdekel. A -12 cm a kritikus helyeken lett mérve. Részleteket találtok a naplómban! Kaját is sikerül tartani, mostmár a mozgás is fendszeres! 😊 Nálad milyen eredmények vannak?
2016. jan. 19. 18:04
Hová tűnt a jó fogyicsapat?Eredmények?
242. Havasi daravirág (válaszként erre: 240. - 5c8cba5b90)
2016. jan. 3. 11:45

Nekem digitális mérlegem van, azért jó, mert a dekákat is mutatja és így jobban tud motiválni.


Kitartást, aztán mindent bele! :)

2016. jan. 3. 07:58
BUÉk mindenkinek! Kitartást a tervekhez!
240. 5c8cba5b90 (válaszként erre: 239. - Havasi daravirág)
2016. jan. 2. 17:39

Igazad van, szerintem is az a jò ha szemèlyre szabott etrenddel indul neki mindenki a fogyàsbak, mert ami az egyik ek bejött nem biztos, hogy a màsiknak is. Èn hiszek benne, hogy mindannyian egyediek vagyunk! 😊

Kòkusztejet, kokusztejszint , mandulatejet ( natur, cukormentes) fogyasztok, màr teljesen megszoktam az izüket.

153 cm vagyok, hozzà valahol 65-68 kg körül ( nem tudom mert ritkàn nèzem, inkabb centizem magam)

53 kg-val mar biztos jò lennèk, de inkàbb testzsir % legyen kevesebb, szep formàs izom jöjjön a helyère 😊

239. Havasi daravirág (válaszként erre: 238. - 5c8cba5b90)
2016. jan. 2. 17:26

Értem, persze. Akkor esetleg próbáld meg a kókusztejet, én ha nem iszok egy nap tejet, kész vagyok...:) Szeretem a sót is, szinte mindent sózok, mértékkel, szerintem a fogyókúra egyénre kellene, hogy legyen szabva.


Én kitapasztaltam, mitől tudok fogyni és mitől nem, erre kellene mindenkinek rájönni. Ha valaki nagyon kíván egy ételt, egyen belőle valamennyit, ne szenvedjen.


Hány cm vagy és mennyi szeretnél lenni?

238. 5c8cba5b90 (válaszként erre: 237. - Havasi daravirág)
2016. jan. 2. 17:17

Köszönöm a tippeket, nagyon aranyos töled, de nekem nem tesznek jòt a tejtermèkek. Egyrèszt engem hizlalnànak ha ennèm, de nem eszem-iszom mert laktoz intoleranciàm van.

Amig fogyasztottam rengeteg problèmàm volt a visszatèrö megfàzàstol kezdve a pollen allergiàig, felnöttkori pattanàsos börig. Mitoa nem fogyasztom sokat javult a helyzet az emèsztèsi problèmàkrol ès a visszatèrö gombàs fertözèsekröl nem is beszèlve.

De biztosan van olyan akinek jòt tesz, èn viszont àttèrtem èvek ota a növènyi tejekre, tejszinekre.

Alacsony vèrnyomàsra sokkal hasznosabb ha jobban sòzod az èteleket amiket megeszel ès figyelsz a megfelelö vizfogyasztàsra. Ha elegendö vizet fogyasztasz a fàradtsàgerzet is ritkàbb lesz!

237. Havasi daravirág (válaszként erre: 236. - 5c8cba5b90)
2016. jan. 2. 16:56

Én soha nem iszom magában a kávét. Egy bögre alján kb. 3 kanál kávé, a többi tej (tehéntej, nem bolti).


Ráadásul alacsony a vérnyomásom, reggel nehezen ébredek, muszáj innom, úgy érzem. Hidd el, ennek a kevés mennyiségnek is van vízhajtó hatása, a tej pedig jót tesz a bőrnek, hajnak. De ismétlem: a tehéntej, nem a bolti.

236. 5c8cba5b90 (válaszként erre: 235. - Havasi daravirág)
2016. jan. 2. 16:06

Szeretem a koffeint ( talan tulsgosan is) de csak azt ertem el vele, hogy kicsinaltam az agyalapi mirigyemet vele, szoval hètötöl àtàllok a koffeinmentes kàvèra. Màr egy ideje csökkentem az adagot, most meg iszom a zöld teàt ès a sima espresso kavèt is, de màr csak max napi2-szer. Hetfötöl pedig mar annyit sem. Nem annyira jo dolog ez a koffein.

Amikor kérdezitek, hogy mi a baj a kávéval, hát konkrétan ez. A koffein maga két mirigyünket is stimulálja, amitől tök jó érzéseink vannak, mmmm de jól esik, igen ám, de ha éveken keresztül sokkoljuk, minden hormontermelő mirigy kifárad és már nem tud annyit termelni. Elkezd alulműködni. Ilyen a fő szabályozónk, az agyalapi mirigy, ilyen a pajzsmirigy és még mások. Ha a koffein zsírégető lenne, az egész világ sovány lenne

235. Havasi daravirág (válaszként erre: 234. - 5c8cba5b90)
2016. jan. 2. 16:00

Lefekvés előtt igyál zöld teát citrommal. Én még sok tejeskávét szoktam inni, a koffeinnak van egy kis vízhajtó hatása.


Amúgy én szoktam néha pár falat csokit is enni, a lisztes dolgok hizlalnak a legjobban, az biztos.

234. 5c8cba5b90 (válaszként erre: 233. - Havasi daravirág)
2016. jan. 2. 15:53
En pont igy ettem, nagyrèszt clean-tiszta kajàlàs ( no feher liszt, no cukor, no egèszsegtelen kaja) közbeiktattam ( nem sürün) 1-2 olyan etkezèst amikor a megkivant dolgokat megettem, de nem igazàn pörgette az anyagcserèm. Kiloban semmi valtozàs. Viszont rendszeresen mozogtam így azèrt alakban volt vàltozàs.
233. Havasi daravirág (válaszként erre: 232. - 5c8cba5b90)
2016. jan. 2. 15:49

Nekem az vált be, hogy minél kevesebb lisztes dolgot eszek és sok fehérjét: tejtermékek, hús...


Néha pedig tartok olyan napokat, amikor normálisan eszek, azért hogy ne lassuljon le az anyagcserém.

232. 5c8cba5b90 (válaszként erre: 230. - Havasi daravirág)
2016. jan. 2. 15:43

Nekem sajna nem csak az utolso kiloktol nehet megszabadulni. Mindog is lassan fogytam, de legalabb nem is hiztam sose olyan gyorsan 😊

Nekem egy erösen kontrollàlt ètkezes kell ahhoz, hogy valtozzon a testem.

231. Havasi daravirág (válaszként erre: 226. - Evi108)
2016. jan. 2. 15:39
Leírnád a terved? :)
230. Havasi daravirág (válaszként erre: 229. - 5c8cba5b90)
2016. jan. 2. 15:27
Igazad van, hogy az életmódon kell változtatni, csak amikor már mondjuk az utolsó 5 kg kellene, hogy lemenjen, na az nem egyszerű.
2016. jan. 2. 13:16
Sziasztok! En is csatlakozok hozzàtok. Bàr fökènt nem a kilokat szàmolgatom inkabb a centikre ès a kevesebb testzsirra megyek rà. Hosszu lenne ide leirni èn milyen modszerrel akarok megvalni a felesleges zsírtòl inkàbb akit erdekel az elolvashatja a naplòmban. Ami biztos, nàlam nem lesz se kaloriaszamolàs sem èheztetès, sem önsanyargatàs. Igyekszem mindent megadni a testemnek amire szüksege van az egeszsègesebb müködèshez. Nemsokara pedig a mozgàst is beiktatom ujra a mindennapjaimba. Ez inkàbb egy èletmòd ami egy èleten at tarthatò meg akkor is ha nèha meginog az ember. Nem egy fogyò kura. Ezekben nem hiszek.
228. Havasi daravirág (válaszként erre: 227. - Evi108)
2016. jan. 2. 01:04
Én is így vagyok ezzel, írogattam, kérdezgettem, de ez lett a fórumból. :(
227. evi108
2015. dec. 29. 17:47
Na jó, ha itt senki nincs, akkor odébbállok.
226. evi108
2015. dec. 27. 15:03

Sziasztok!

Lehet, hogy csatlakozom hozzátok. Én nem szeretnék sokat fogyni, 5 kiló pont elég lenne. Augusztusig, az esküvőmig szeretném, úgyhogy még van időm, de már januárban kezdem. A lassú, de tartós fogyás híve vagyok.

Van konkrét tervem, pontosan tudom, hogyan fogom csinálni, csak jól esne közben valakivel beszélgetni.

Évi

225. Havasi daravirág (válaszként erre: 224. - Anyett85)
2015. dec. 26. 17:13

Drukkolok és jó úton haladsz. Hogyne maradhatnál, csak mostanában elég kihalt ez a fórum, azért is írtam ki egy másikat, hogy miért fuccsolnak be a fogyis fórumok?


Nekem most néhány kg visszajött, de nem az ünnepek miatt, hanem néha tartok nem diétás napokat, hogy ne lassuljon le az anyagcserém.

2015. dec. 23. 10:55

Sziasztok.

Csatlakoznék hozzátok, ha lehet. Nekem sokkal többet kell fogynom, mint 15 kg, de az elsődleges cél március 30-ig 16 kiló.

1 hete kezdtem az életmódváltást, 2 kilót fogytam.

1 hete 117 kg voltam, most 115. És ugye márc.30-ra 99 leszek. Minden másnap tornázok 40 percet RR dvd-re.

Hatalmas az elhatározásom!!!!

Remélem maradhatok! :)

2015. dec. 18. 18:38
Stagnálok, ugyanennyi a súlyom, pedig keveset ettem. Ez is nehéz, mert rossz érzés, hogy alig eszek és áll a súly.
222. Havasi daravirág (válaszként erre: 221. - Bársonyhang)
2015. dec. 17. 08:14

Gyere csak és sikeres fogyást kívánok!


Mérlegelésem: 58,5 kg.

2015. dec. 17. 06:14
Sziasztok! Én is beszállok a csapatba. Alig vettem észre, hogy kb. 2év alatt 10 kiló szaladt fel rám. KB. 2 éve nem mértem magam. Tegnap vettem egy új mérleget és kiakadtam mikor rááltam: 77,1 kg. mutatott!!Ezt tette velem a rohanó életem és a stresz. Mától - 12 kg a célom. Nektek sok sikert és szép napot!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook