Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kb 15 kilót kéne fogynom. Ha te is így vagy ezzel, csatlakozz egy jó fogyicsapathoz! fórum

Kb 15 kilót kéne fogynom. Ha te is így vagy ezzel, csatlakozz egy jó fogyicsapathoz! (beszélgetős fórum)


160. hamzaheni (válaszként erre: 156. - Milamila)
2015. nov. 24. 11:11
szerintem tök jó ötlet ez a táblázat, magam részéről örülnék neki:)
159. hamzaheni (válaszként erre: 154. - Milamila)
2015. nov. 24. 11:10
hű, köszi!!! Megnéztem, nagyon tuti a medál, nekem is kell:) Plusz kiszámoltam, így kb. 400 ft egy adagnyi turmix, az azért nagyon jó ár, ennyiért nem ebédelek meg:) Meg is rendeltem egyet, aztán lehet, hogy majd még egyet veszek, és akkor a karácsonyi ajcsi is letudva a húgomnak a másik medállal:)
158. milamila (válaszként erre: 153. - B1dbc250b6)
2015. nov. 24. 10:47
nagy grat a mínusz 25 kg-hoz!!!
157. milamila (válaszként erre: 152. - 4b6a2525df)
2015. nov. 24. 10:46
a nyersétel diéta nagyon jó, egyszer voltam egy bemutatón, háááát, isteni fini sütik voltak:) Csak nekem macerás nagyon folyton készítgetni a kajákat, kilószámra vásárolni a gyümit-zöldséget-magvakat, nem is túl olcsó étrend, de a hatásában hiszek, voltak a bemutatón gyógyult rákos betegek is+közeli ismerős is gyógyult már ki a bajaiból a segítségével.
156. milamila (válaszként erre: 151. - Emese45+)
2015. nov. 24. 10:44
köszi, én is grat neked, hogy ilyen szépen tartani tudod az étrendet! Gondolkodtam, hogy csinálok majd egy táblázatot, amibe beleírom a fórumtagokat, ki hány kg-ról indul, milyen magas, milyen módszert követ, és hetente vezethetnénk a fogyást...
155. milamila (válaszként erre: 147. - Emese45+)
2015. nov. 24. 10:41
szerintem is jó az étrended, a vajat esetleg megpróbálhatnád kókuszolajjal kicserélni, hozzájárul a fogyáshoz, egészségesebb és fini is:) Én South Beach-ezek, ez a 8.napom, el se hiszem, rég volt már, hogy 3 napnál tovább bírtam tartani egy diétát:) A paleót én is próbáltam, de nekem is sok volt a szigor+nem is volt túl olcsó. A mákmuffint mondjuk be fogom építeni a South Beachbe is, fini és csak mák meg tojás van benne:)
154. milamila (válaszként erre: 104. - Hamzaheni)
2015. nov. 24. 10:33
szia, csak szólok, mert tudom, te is azt a turmixot iszod, amit én, hogy most akciós náluk, 2 por+antioxidáns 16.870, és van hozzá egy tök szép ezüstmedál, hópihés:) Fekete alapon ezüst hópihe, keeeeell nekem:) A honlapjukon a főoldalon "ünnepi csomag" alatt találod meg.
153. b1dbc250b6 (válaszként erre: 147. - Emese45+)
2015. nov. 24. 10:24

szia.

halkan súgva elárulom, utánaszámoltam az étrendednek(grammban) és saccperké pont annyi lett, a nélkül, hogy odaírtad volna a mennyiséget...ebből derült ki, hogy vágod a ténát

a paleot felejtsd, mert az másnak, más okból használ..


ne tartsd vissza az evéstől magad, csak okosan kell élni a számítástechnika által felkínált lehetőségekkel.

sajnos muszáj úgy élnem, hogy ne hízzak...ehhez segít egy olyan program, ami figyelmeztet, ha rosszalkodnék.

ezzel a programmal ellenőriztem az étrended is.


szóval az én súlyomnál a napi alapégetés 1940 kcal...ezt nem lépem túl(ha azt akarom, hogy tükörbe tudjak nézni)

ehhez/ebben segít a számítástechnika...reggel megtervezem a géppel, aztán csak be kell tartani. ez figyelembe veszi a három fő összetevőt.(is)minden reggel ráállok a digitális mérlegre, aztán elégedetten öltözöm.az esti mérés sosem mérvadó.


ez az alapégetéses kontroll azért jó, mert nem kell sportolni, ha nem akarok..a kutya meg amúgy is megsétáltatja magát nélkülem is.tehát ha punnyadok egy napot, akkor is marad a súlyom..most például megfázással küzdök, ehhez igazított étkezéssel.


csak érdekesség: három év alatt fogytam 25 kilót..rettenetes volt, de megérte.. amikor beálltam a vágyott súlyomra, az összes ruhámat átszabattam, hogy eszembe ne jusson bármennyit is felszedni..

jó érzés, hogy minden ruha passzol.nem lóg, nem szorít... már megérte.a szabó nagyon hülyén nézett, amikor megmutattam a régi ruháimat.

2015. nov. 24. 08:51

Talán azoknak akiknél stagnál a fogyás, talán azoknak, akik most akarják kezdeni és méregteleníteni akarnak.


Bár felteszem az egész cikket, de csak az összetevők a lényeg, az is lényegtelen, amit a cukorbetegségrl irnak (mármint aki nem cukorbeteg az is csinálhatja) és nem is biztos, hogy hosszú ideig kell csinálni. A lényeg a rengeteg hasznos vitamin, de főleg ásványi anyag bevitele a szervezetbe. Reggel feltétlen, este meg lehet eshetőleges egy-egy vacsora helyett:


25 nap alatt 11 kg


A fiatalembenrnek négy éve elmondták az orvosok, hogy cukorbeteg, magas a vérnyomása és a koleszterin szintje. Gyógyszereket kapott betegségeire.


Mivel az orvosságok nem hatottak, a túlsúlyos srác utánaolvasott, mit tehetne. Olvasott Dr. John Zirdum nyers diétájáról, vett egy turmixgépet, és elhatározta, új életet kezd. Nehéz volt megszoknia a komoly életmódváltást, de kitartó volt, és gyorsan egyőzte betegségét. Normális lett a vércukorszintje, és lefogyott.


25 nap alatt közel 11 kg-t fogyott a nyers koszttal. Négy hónappal utána a vérnyomása 120/70, a triglicerid szintje 1,4 lett, és 20 kg-tól szabadult meg. Gyógyszereit elhagyta. Fő tápláléka ez a zöldséglé lett:


Hozzávalók:


egy marok kelkáposzta,

5 kivi,

2 banán,

2 alma,

fél liter víz.

Elkészítés: turmixoljuk össze a hozzávalókat.


Reggelire egy fél liter levet kell fogyasztani, a többit a nap folyamán egyenletesen. Éhség esetén nyers gyümölcsöt, zöldséget, és B-vitaminban gazdag tonhalat lehet még enni.


[link]


Ez a 25 nap alatt 11 kiló is lehet nem igaz is, de el tudom képzelni egy 160-190 kg-os embernél, hogy ennyi lemegy.(ami persze nem zsír, hanem rengeteg víz)


Szóval a súlyvesztés miatt se indítsunk vitát :)

2015. nov. 24. 08:39

90.4 kg, holnap már lehet hogy 8-sal kezdődik:-))

Mai menü, (nincs időm főzni)

1 adag (225 g) müzlis reggeli

3 adag (300 g) Tejeskávé édesítővel

1 darab (88 g) lMandarin

0.5 darabBanán

1 nagy (72 g) Sárgarépa (nyers)

1 darab (55 g) Rio MareTonhal olíva olajban

150 g Vörösbab konzerv

40 g Csökkentett szénhidrát tartalmú cipó

1 teáskanál (5 g) Vaj

1 adag (118 g) proteines puding

1 adag (13 g) étcsokoládé (70%-os)


1323 Kcal CH:132

Ma este 30 perc sífutó.


milamila gratulálok, ügyes vagy!

Havasi daravirág: egy nap nem a világ, és néha egy kis kilengés belefér.

2015. nov. 24. 06:23

Sziasztok! Vasárnap nem tudtam betartani a "csak husit" eszek napot, mert már nem éreztem jól magam. Azért nem, mert egész múlt héten fogyóztam, keveset ettem, és vasárnap muszáj voltam már enni.


Szóval újra nekilendülök, jaj de nem egyszerű ez!!!!!!!!


4 kg van még rajtam...

2015. nov. 23. 22:44
sziasztok, üdv az újaknak, visszaolvasok majd, most nagyon zsúfolt napjaim vannak. Én a South Beach 7. napján vagyok, kilengés nélkül csináltam végig egy hetet, tök büszke vagyok magamra:) 81 kg-ről 77.7 kg lettem, már jobban érzem magam a bőrömben, de persze még hosszú az út előttem. Ami most nagy mankóm a diétában: a sütőtök:) szinte kétnaponta megy a sütőm:)
2015. nov. 23. 20:14
nekem is
147. emese45+ (válaszként erre: 145. - B1dbc250b6)
2015. nov. 23. 20:13
szia, az adagok sajnos inkább grammban, mint dekában értendők, tehát kevés, de holnaptól azt is odaírom. A kocogással kapcsolatosan igazad van, és ma inkább 40 perc erős gyaloglás volt, de a kocogástól sem kell nagyon féltened, külső szemlélő lehet észre sem venné a különbséget:-)). Jó ez a fórum , nekem sokat segít, hogy írhatok és olvaslak titeket, számomra komoly visszatartó ereje van már ami az evést illeti. Holnap újra mérlegelés, kíváncsi vagyok, bár tudom, hogy víz megy le alapvetően, de hát valahonnan el kell indulni. Te milyen életmódot követsz? Én gondolkodtam-jó sokáig- a paleón is, de számomra túl sok a megkötés, inkább mindenből egy kicsit, de a fehérje, szénhidrát,zsír és természetesen kalórián belül maradva. Üdv.
146. csikil4ny (válaszként erre: 144. - 12d083b51b)
2015. nov. 23. 19:15
gondolom akkor csak elírta azt a 23 napos zsírszázalék vesztést...
145. b1dbc250b6 (válaszként erre: 135. - Emese45+)
2015. nov. 23. 18:44

szia.

nagyon profi az étrended, látszik jó úton jársz. azt nem írtad le, hogy miből/mennyit iszol, mert mint tudod, az nagyon fontos.

illő tisztelettel jegyzem meg, a futással óvatosan..inkább két kilométer tempós gyaloglás.


ne hajtsd túl a szervezeted, nehogy baj legyen belőle.


szia.

144. 12d083b51b (válaszként erre: 143. - Csikil4ny)
2015. nov. 23. 18:10
Persze, egész biztosan sokat tudsz... csak azért írtam, mert abból kiderül, hogy mit sportol és mennyit, ill. a kajálásnál is milyen dolgokra figyel... én biztosan fogok tudni találni benne új dolgokat, engem érdekel, miket-hogyan csinál...
143. csikil4ny (válaszként erre: 142. - 12d083b51b)
2015. nov. 23. 17:57

Majd amikor időm lesz átnézem, valamikor én is kigyűjtögettem ami értelmest találtam a naplóm első bejegyzésének hozzászólásaiban vannak. Jó, hogy írod át kell nézzem, azóta már rendszereztem a számítógépemen.


Nekem már sok újat nem tudnak mondani, másfél év alatt megtanultam a táplálkozástant.

142. 12d083b51b (válaszként erre: 141. - Csikil4ny)
2015. nov. 23. 17:44
Van egy naplója, most találtam rá...én biztosan tudok belőle tanulni....
141. csikil4ny (válaszként erre: 136. - Castellina)
2015. nov. 23. 16:27
szia, mennyit és mit sportolsz, mert a kilók vesztésével nem biztos, hogy a zsír megy le, sőt ilyen gyorsan inkább az izom...
140. 12d083b51b (válaszként erre: 139. - Zsófi2014)
2015. nov. 23. 11:52
Örülök, hogy ezekkel a kódokkal nem vagyok egyedül! Azzal nekem sincs gondom, hogy egy-egy kaja hanyas kóddal van ellátva, inkább csak még azt kell "gyakorolnom", hogy be is tartsam. Mármint amit pl. d.u. 3-ig enged, akkor 4 órakor, vagy éppen vacsorakor ne mondjam azt, hogy "ennyi még belefér!" Szóval ez az, amit még gyakorolnom kell! :))
2015. nov. 23. 11:25

Castellina ugyes vagy!


Norbi kodok jok. En mar rajottem mi alapjan mukodnek igy anelkul, hogy tudnam mi a kodja pontosan tudom, hogy mikor szabad enni.De azert van itthon Norbi konyv es a sors fintora, hogy pont aznap delelott vettem meg mikor kiderult, hogy varom a masodik kislanyomat akivel terhessegi cukrom lett es ha nem is tudtam fogyokurazni, de a dietamhoz jol jott par otlet, recept a konyvbol!

138. 12d083b51b (válaszként erre: 136. - Castellina)
2015. nov. 23. 10:54

Szia-szia!

Ügyes vagy! Ez a "másfajta étkezés" miben áll, a lényegét esetleg elárulod nekünk???

2015. nov. 23. 10:52

Szevasztok!

Legyalogoltam a mai adagomat: fél óra intenzív, fél óra laza, + további fél óra dumcsizás az ismerősökkel. Most nagyon jól érzem magam.


Reggelire ettem maradék fél fahéjas palacsintát TK. zablisztből sütöttem még szombaton, abból van még.

Ebédre lesz a tegnapról maradt csontleves, karfiol-pörkölt bulgur körettel

Uzsonna, vacsora majd kialakul. Vagy virsli mustárral, vagy sütök-főzök tojást, ahogy éppen kedvem hozza.

2015. nov. 23. 10:49

Sziasztok!

november elején kezdtem el fogyókúrázni. Motiváció: a nadrágjaimat nem tudtam begonbolni, így le kellett volna cserélnem őket és újakat venni. Szóval súlyos anyagi megterhelés lett volna.

23 napja elkezdtem egy másfajta étkezést, melynek következtében a derekamról lement 7 cm. Csipőmről és conbomról is szép lassan fogynak a centik. És ami a lényeg: zsírból veszítek. Folyamatosan mérem a testzsiromat is, mert nem izmot, hanem zsírt szeretnék veszíteni.

Nos: 28,8 % testzsirról sikerült lemennem 25,2-re. Ennyi 23 nap alatt. Célom, hogy december végére 22% legyek. Nem tartom magam kövérnek, sokkal inkább nehéz csontozatú és zsíros vagyok, sajna...

2015. nov. 23. 10:10

Köszönöm a kedves fogadtatást.

Tehát a mai mérlegelés: 91.1kg, majdnem duplája az életkoromnak, ez nem valami jó, de még mindig jobb ha fordítva lenne , 91 éves és 45 kg:-))

Mai menü:

müzlis reggeli

Tejeskávé édesítővel

zöldalma

Banán

Sárgarépa (nyers)

Karalábé

Sült csirkemell

párolt zöldségkeverék vajon

Csökkentett szénhidrát tartalmú cipó

Délhús sült sonka

Paradicsom

Mandarin

Tojás

1364kcal Ch:132

remélem este összejön a kocogás is, de legalább a gyaloglás. Szép napot mindenkinek

134. csikil4ny (válaszként erre: 132. - Zsófi2014)
2015. nov. 23. 08:29
Lehet, hogy nem is kell annyi legyél, inkább formásodni érdemes.
133. 12d083b51b (válaszként erre: 130. - Zsófi2014)
2015. nov. 23. 07:38
Milyen rendszert követsz? Az egészséges rendszert!! :))) Én most próbálgatom a különböző liszteket, hogy a fehér-liszt helyett melyikre tudnék átállni, persze cukor már kb. 30 éve nincs, de a napi 5x-i étkezést (=többször de keveset) még gyakorolnom kell, és próbálgatom a Norbi-kódok szerinti étkezést, hogy a nap bizonyos szakaszában melyik kaját engedi, vagy nem javasolja... szóval dolgozok egy újfajta étkezési szokás kialakításán én is. Meg a napi gyaloglás, az jó!
2015. nov. 22. 22:47

Na a mai kaja..Anyukamnal voltunk. Rantott husit csinalt salataval, ami oke is lenne kabe, de elkeszitett melle 40palacsintat :O Bakkker! Es akkor jott a lelkipresszio, hogy o mennyit dolgozott vele stb.. Na en ettem belole vegul, de alig fert belem, annyira osszeszukult mar a gyomrom. Ez volt du kettokor es este 20 kor eheztem meg legkozelebb, akkor meg a kislanyom almajabol ettem ket gerezdet es eleg is volt.Ugy dontottem mwgbocsajtok magamnak es holnap szepen folytatom azt a!it mar elkezdtem.

En 170\62 vagyok.

Nagyon lassan fogyok, de ha zabalok se nagyon hizok, max 1-2kilot. 18eves korom ota 60-63 kozott mozgott a sulyom,valahogy erre vagyok beallva. Szulni is 70 kiloval mentem az elsot (pedig akkor zabaltam) es a masodik kislanyomat 66kiloval indultam el megszulni.

Szoval a hormonok se toltak meg a sulyomat.

Voltam viszont egy evig 54-55 kilo es fantasztikusan ereztem magam. Szeretnek annyi lenni. De 57el mar nagyon bolgod lennek.

131. Zsófi2014 (válaszként erre: 98. - 12d083b51b)
2015. nov. 22. 22:36
Hópihe nagyon ugyes vagy! -15 kilo az nem semmi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook