Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kb 15 kilót kéne fogynom. Ha te is így vagy ezzel, csatlakozz egy jó fogyicsapathoz! fórum

Kb 15 kilót kéne fogynom. Ha te is így vagy ezzel, csatlakozz egy jó fogyicsapathoz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
10. milamila (válaszként erre: 6. - LiliAle)
2015. nov. 18. 21:33
Fsh, ami a hormonokat irányítja, nálam 41:((( 6-nak kéne lenni. Az ösztrogénem meg a progeszteronom tán éppen ezért alacsony, jövő héten megyek vissza a lelettel.
9. milamila (válaszként erre: 5. - Bjudit55)
2015. nov. 18. 21:32
le a kalappal, hogy ennyi idősen is ügyelsz az alakodra! A tibetit én is csináltam egy időben, újra el is fogom kezdeni most, hogy eszembe hoztad. Hol veszed a tejsavó-koncentrátumot és mennyiért?
8. milamila (válaszként erre: 4. - 388b941089)
2015. nov. 18. 21:31
köszi:)
7. milamila (válaszként erre: 3. - Vacsa)
2015. nov. 18. 21:30
szia, nem jó, mert módszerkötött, gondoltam, akkor legyen szabad a mód:)
6. LiliAle (válaszként erre: 2. - Milamila)
2015. nov. 18. 11:05
Milyen hormonokat néztek Nálad?
2015. nov. 18. 11:04

Sziasztok!

Egyre több (volt) az egészségügyi problémám, és bizony túlsúlyom is van. Így 60 évesen magától értetődik, hogy egyre lassúbb az anyagcserém is, ami hozza a kilókat ham vagyunk elég tudatosak.


Én így fogyózok:

Lassan, de már teljesen visszaszorítottam a finomított cukrot és a finomított lisztet. Vacsorára nem mindig, de egyre többször nem fogyasztok szénhidrátot. A napokban bevezettem étrendembe a tejsavófehérje koncentrátumot. Túl sok előnye van ahhoz hogy ne fogyasszam így idősödve, de nektek fiataloknak is hasznos lenne, olvassatok róla. Ebbe kakaóport, gabonakávét, vagy fahéjat teszek, édesítésnek eritritet. Dlutánonként ha nagyon megéheznék, csak készítek egy ilyen italt, és azonnal jóllakottsági éruzetet ad. Néha iszom saját készítésű zöldturmixot is.


Mozgás: 3 hete elkezdtem az 5 tibeti rítust. Erről csak annyit, hogy egyensúlyba hoz. A túlsúlyt fogyasztja, a soványat erősíti. Egyensúlyba hozza a hormonműködést, az egész szervezetre gyógyítólag hat.


Egyenlőre ennyi. Úgy érzem jó úton haladok.

Az 5 tibetihez itt a fórum, érdemes benne jól visszaolvasni:

[link]


Sok sikert! Jó egészséget, formás alakot kívánok!

4. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Milamila)
2015. nov. 18. 10:48
Hajrá;)
2015. nov. 18. 10:45

A tegnapi fórum nem jó? :))


Egyébként a fórumok befuccsolnak. Olvasgass fogyis naplókat, majd a tiédet is olvassák és így egyre több diétázó ismerősöd lesz, akivel támogathatjátok egymást.


Hajrá :)

2015. nov. 18. 10:35
Én 175 cm vagyok és 79-80 kg. 65-tel már nagyon boldog lennék:) Jelenleg a South Beach diétába vágtam bele, mozgás egyelőre még csak jóga, de persze majd ezen a téren is belehúzok, bár soha életemben nem mozogtam:( Itt az ideje a változásnak, testsúly és edzettség szempontjából is... 40 éves vagyok, a hormonjaim is vacakolnak és valószínűleg inzulinrezisztenciám is van, ezek a kivizsgálások folyamatban vannak (a hormoneredményem megvan, hát valami katasztrófa...). Szóval mindent bevetek:)
2015. nov. 18. 10:32
Sziasztok, jó lenne, ha összejönne egy fogyicsapat, ahol együtt tudnánk megküzdeni a pluszkilókkal. Szilveszterkor már kisebb rucit vehetnénk magunknak:)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook