Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karácsonyi ajándék gyerekeknek fórum

Karácsonyi ajándék gyerekeknek (beszélgetős fórum)


1 2
2019. okt. 22. 19:14

Az idén élményt ajándékozok.

[link]


Felnőtteknek, gyermekeknek... én is megyek.:)

2018. nov. 18. 12:00

Sziasztok!

Én 16 és 6 éves lányaimnak is ruhatervezőket vettem, a nagyobbnak rajzolósokat, a kisebbiknek színezős-matricázósokat. A nagy kap még telefontokokat és egy hajvasalót. A kicsi tudományos könyvre vágyott, az emberi testről, azt kap (persze neki valót) és orvosi táskára. Nálunk menő még a playmobil és a legó is, szerintem klassz játékok, fiúknak és lányoknak is.

2018. okt. 9. 19:35
Azt tanácsolnám minden tanácstalannak:), hogyha nem saját gyermeknek vásárolna tájékozódjanak az anyukánál éppen milyen dolgok foglalkoztatják a gyermeket, a szülőktől és más rokonoktól mi várható és ehhez képest barangoljanak a neten ajándékot keresve.
2018. okt. 9. 19:31

Ami még nagy kedvec volt és évekig rajongott értük az Wall-E és Eve. Hónapokig vadásztam a figurákat és végül a vaterán vettem meg.:)

Letöltöttem képeket róluk és ezekkel is matricáztattam pólókat.

33. Amaunet (válaszként erre: 6. - Anyucikóni)
2018. okt. 9. 19:26

Vettem már az unokaöcsémnek kisebb korában mindenféle Thomas a gőzmozdonyos butaságot. matricáztattam neki Spongyabobos pólót, az idén szülinapjára BB-8 ébresztőórát kapott, ami kivetítős.

Mi volt még: világítós Földgömb, társasjátékok, puzzle (Kylo Ren), makett (Millenium Falcon), Legoja már annyi van, hogy nem lehet azt számon tartani ami nincs.:)


Kisebb korában készség és beszédfejlesztő játékok. Zenélő éneklő hernyó, amit húzhatott maga után. Hasonló képességű "első számítógépem":)

32. Hné80 (válaszként erre: 15. - Anyucikóni)
2018. okt. 9. 19:21
Homokgyúrmát neeeee! Semmiből nem jön ki a kék a szőmyeget is befogta :(
31. Anyucikóni (válaszként erre: 30. - Idhikai)
2018. okt. 9. 16:55
Na igen. De sztem a mai fiúk már azt se tudják a focit eszik-e vagy isszák. Egy kissrác van, aki focizik, de sztem meg életében nem nézett végig egy meccset se.
30. Idhikai (válaszként erre: 28. - Anyucikóni)
2018. okt. 9. 16:17
Az enyém már 23 éves...amikor iskolác volt, foci minden mennyiségben. Focilabda.... juventus nagy fotó a falra... juventus póló... pohár, toll, ágynemű, falvédő... minden juventus volt. <3
29. Idhikai (válaszként erre: 27. - Anyucikóni)
2018. okt. 9. 16:14

... akkor már csak bővíteni kell. Plusz sablonok, ékkövek... ;)

Arcfestő készletben is van sokféle készlet, könyvvel, "szak"újsággal együtt.

Levegőn száradó vagy süthető gyurma... csillámos akár. Kreatív könyvvel együtt, hogy mit lehet belőle készíteni.

Gyöngykészletek, damillal, gyöngyfűző gumival... kreatív könyvvel együtt...

Üvegmatrica készlet sok sablonnal... (imádjuk).


Ha táncol, úszik, tornászik... érdemes megtudni, ahhoz vásárolni, hiszen az a hobbija, tuti szereti. :)

2018. okt. 9. 16:02
És a fiúk? Valaki, fiús anyu itt?😊
27. Anyucikóni (válaszként erre: 19. - Idhikai)
2018. okt. 9. 16:01
:) Az a gyanúm hogy van már neki csillámtetkó készítő készlete. Mintha 2 éve egyik ismerőstől azt kapott volna..
26. Idhikai (válaszként erre: 23. - Dite75)
2018. okt. 9. 15:58
... éééértettem! Arra válaszoltam! :)
25. Anyucikóni (válaszként erre: 18. - Dite75)
2018. okt. 9. 15:58

Hihii..😂azért össze nem kenne semmit.

Igen anya sok mindenhez kell, csak én is úgy utalom, ha valaki olyan ajándékot vesz, aminek az az első mondata a használati utasításban hogy "végy egy anyukát"😂😂😂

24. Idhikai (válaszként erre: 22. - Anyucikóni)
2018. okt. 9. 15:58
Én a 16,5 éveskémnek nézek valami ékszerszettet... kis visszafogottan elegánsat, mert Ő olyan. (Nehéz lesz nekem, mert én meg durván színmániás vagyok, de majd megnézem, mire csodálkozik rá. :))
23. Dite75 (válaszként erre: 19. - Idhikai)
2018. okt. 9. 15:58
Arra értettem, hogy kell anyuka, hgy azt sem igazán tudja a gyerek egyedül csinálni.
22. Anyucikóni (válaszként erre: 16. - Idhikai)
2018. okt. 9. 15:56
Télleg, egy szép fülbevaló hozzávaló nyaklánccal biztos nyerő ötlet! Köszi
2018. okt. 9. 15:49
Olcsóbb kategória, de pl. az én 7 éveském imád minden matricát, főleg a hercegnős, csillogós matricákat. Amikor mindenki böhöm bonyolult ajándékot ad, tiszta felüdülés tud lenni egy-két csomag csilivili matrica. :)
20. apeeng
2018. okt. 9. 15:49

Csattogólepkét a idősebb fiamnak(50), aki továbbadja az unokájának..


igazából én játszanék a csattogólepkével, de mit szólnának a szomszédok?

19. Idhikai (válaszként erre: 18. - Dite75)
2018. okt. 9. 15:45

Nem írta, hogy nincs anyukája! ;))


Amúgy igen! :) Nekünk nagy készletünk van, és a lányok (vendégkislány volt nálunk) nekiestek, hogy készítenek az anyukáknak és maguknak is csillámtetkót. Én meg szégyelltem volna irányítani őket a másik anyuka előtt, így hagytam, ahogy alakul. háááááááát végül születtek tetkók, de bizony rengeteg anyag ment pocsékba.

18. Dite75 (válaszként erre: 15. - Anyucikóni)
2018. okt. 9. 15:40

Csak nehogy összekenjen mindent otthon a smink cuccokkal.


A tetkó is jó, de ahhoz is kell anyuka.

2018. okt. 9. 15:34

Nincs külön érdeklődési köre a kislánynak? :)


A kisebb csajszi nálunk babás volt, a nagyobb állatos. Ha nem akartam fapofát, akkor ezeket kellet beszerezni.

16. Idhikai (válaszként erre: 15. - Anyucikóni)
2018. okt. 9. 15:01

7 évesnek mindenféle bizsuk, karkötők, nyakláncok, gyűrűk, csajos tartóval (táskával/dobozzal).


Most a csajos lányokról írok, mert a nagylányom pl megőrült volna 7 évesen egy babától vagy sminkelős, karkötős cucctól! :) Ő épített és szigorúan fakockákból...(no lego, bár kapott azt is) azt gondoltuk építész lesz, nem lett. :))

15. Anyucikóni (válaszként erre: 13. - Dite75)
2018. okt. 9. 14:56

Ezt a kislányt már tavaly is foglalkoztatta a csajoskodás. :P Már akkor is volt akitől kapott kislányos smink készletet. A kreativkodás lehet érdekli...bár nem akarok olyan ajándékot, amihez végül anyukának kell a nagyrészét megcsinálni. :D


Köszi, slime már van, a homokgyurmának még utána nézek. ;)

14. Idhikai (válaszként erre: 12. - Anyucikóni)
2018. okt. 9. 14:56

Csillámtetkós készlet, szaküzletben vásárolva, az biztos nem bántja a bőrét (Csillámvilág online üzlet) 7 éveskének.


Nekem is annyi idős a kislányom, de ő még nagyon játékos, tehát én még simán vehetnék babát, babakocsit (az előző amúgyis a végét járja). Vettem mesekönyvet, foglalkoztatókönyvet, ezek már elrejtve. :) RSG-re jár és táncolni is imád. Készítek neki egy szivárvány tütüt. Kaphat rózsaszín balettcipőt, csipkezoknit...

Az adventi naptárba szép hajcsatokat, hajgumikat... szivárványos pónit... :)

13. Dite75 (válaszként erre: 12. - Anyucikóni)
2018. okt. 9. 14:48

Nagy sláger most a slime és a homokgyurma. Esetleg ezeket is megnézheted a kisfiadnak.


Én sminkelős cuccot nem adnék egy 7 évesnek, kitudja milyen minőség, nehogy allergiát okozzon. Inkább könyv vagy valami kreatív. Vasalható gyöngy?

12. Anyucikóni (válaszként erre: 11. - Dite75)
2018. okt. 9. 14:35

Jó neked. :) A sok ötlet miatt.


Én fiam nem társasozik. Mondjuk neki könnyebben találok valamilyen tudományos, kreatív, molyolós valamit. Őt az köti le, nem a játék.


Barátok gyerekeinek kell majd ötletelnem. 7 éves kislánynak valamilyen sminkelős, csajos holmi? Te biztos jobban képben vagy márcsak a lánykáid miatt is. :))

11. Dite75
2018. okt. 9. 13:38

Nekem 7 és 5 éves lányom van. Kapnak ők is Lego (Friends) és társasjátékot. Mivel a nagyobbik most kezdte az iskolát neki Rumikub juniort gondoltam, illetve van ilyen betűs társasjáték Betűvarázs.

Tavaly kaptak Beck Andrea: Titoktündér c. könyvét ez több kötetből áll. Illetve szeretnek rajzolni és miost fogynak ki a Crayolás kitekerhető ceruzák amik még radírozhatók is, abból is beszerzek. Szoktak kapni ruhákat is ami éppen fogyóban van (harisnya, bugyi, simis póló).

Rengeteg ötletem van.

2018. okt. 9. 13:25
Nem egyszerü ezt kitalálni...:)
2018. okt. 9. 11:42

Valaki?

Túl korán lenne még a karácsonyhoz? 😊

Azt hittem jobban pörög majd, elvégre tök sok gyerekes van itt a körünkben..

2018. okt. 8. 21:24
Jó könyv esetleg? Valakinek ötlet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook