Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karácsonyi ajándék gyerekeknek fórum

Karácsonyi ajándék gyerekeknek (beszélgetős fórum)


1 2
2018. okt. 8. 21:18

5 eves kisfiam mindenkitol Legot kap

9eves kislanyommal ötlettelen vagyok..

6. Anyucikóni (válaszként erre: 3. - Gabbbicica)
2018. okt. 8. 20:44
Én négy 7 éves fiúnak szeretnék ajándékot. Egyenlőre még nincs ötlet. Annyi biztos hogy játék talán már nem kéne. Inkább az érdeklődésnek megfelelő komolyabb izé (foci, autók, tudomány..)
5. Anyucikóni (válaszként erre: 2. - Ab3619a9cd)
2018. okt. 8. 20:38
Ja, igen a pingu-mánia😊 Végülis egy cápa-plüssel én is nyerő lennék a fiamnál.
2018. okt. 8. 18:48
Az unokaöcsémnek, aki 10,5 éves a Subnautica c. játékot fogom venni. Mellé még szeretnék egy olyan könyvet, amivel rávehetem az olvasásra. Esetleg kétnyelvűt, hogy az angolt is gyakorolhassa.
3. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Anyucikóni)
2018. okt. 8. 15:40

1 éves és 4 hónapos lesz a fiam, neki szeretnék egy hasznalható mennyiségű lego duplo keszletet.


Ha valaki rokon megkerdezi, minek orulne, ezt mondom, illetve probalom koordinalni, hogy ne ugyanazokat vegyék 😁


Tőlünk is ezt fog kapni.


Egy akkor 1 éves kislány egy húzható fa kacsát fog kapni.


Egy 12 eves kislany anyukajaval egyeztetve fitt ball labdat szeretne, illetve nagyon szeret rajzolni, ugyhogy meg vmi ehhez kapcsolodot kap majd.

2018. okt. 8. 14:41

Szia!


Mivel a lányom pingvin őrült,így már vettem neki egy újabb pingvin plüsst és majd még valami társast fogok nézni.Konkrétan tanácstalan vagyok! 7 éves! :D

2018. okt. 8. 13:48

Szia Mindenki! :)


Amolyan beszélgetős/ötletelős fórumra gondoltam, ahol már készülhetünk a karácsonyra. Kíváncsi vagyok miket adtok saját ill. közeli, távoli ismerős gyereknek. Persze azt is írd ki hány éves gyereknek adod. ;)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook